Siemens WT47W5H0BY


Hĺbka: 59.9 cm, Vstavaný displej: Áno, Kapacita bubna: 9 Kg, Trieda energ.účinnosti: A++, Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo, Typ sušenia: Tepelné čerpadlo, Maximálna hĺbka: 65.2 cm,


Cena 689,00 €

Zľava 25 % z pôvodnej ceny: 919,00 € Zobraziť nápoveď

13,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart sušička bielizne Siemens WT47W5H0BY sa radí do energetickej triedy A++. Kapacita jej bubna pre sušenie je 9 kg bielizne. Pre sušenie prádla využíva kondenzačné sušenie s technológiou tepelného čerpadla. Hlučnosť pri sušení dosahuje 64 dB. Ponúka 14 programov sušenia s cyklom našuchorenia 120 min. na konci programu, možnosť ukončenia programu o 24 hodín. Ovládanie je prostredníctvom tlačidiel touchControl a otočného voliča s integrovaným tlačidlom stop/štart doplnených LED displejom. Sušička Siemens WT47W5H0BY je vybavená aj samočistiacim kondenzátorom. Ďalšími prednosťami sú softDry systém sušenia, vnútorné LED osvetlenie bubna, detská poistka, akustický signál na konci programu, Home Connect a antiVibration dizajn.

 

 

 

 

Úsporná energetická trieda A++

Ušetrite viac na účtoch za energie a neplytvajte zbytočne svojimi peniazmi. Kondenzačná smart sušička Siemens WT7W461BY patrí do úspornej energetickej triedy A++, vďaka ktorej budú vaše náklady za energie podstatne nižšie. Všetky je programy a funkcie sú vyvinuté tak, aby využívali len minimálne množstvo energie a zbytočne ňou neplytvali. Bude šetriť váš čas, energiu aj peniaze.

Sušenie prádla

Smart sušička bielizne k usušeniu bielizne využíva kondenzačné sušenie s technológiou tepelného čerpadla. Šetrí váš čas aj energiu. So sušičkou vysušíte až 9 kg bavlnenej bielizne. Môžete si vybrať z množstva programov a navyše vaše prádlo bude po vysušení stále voňavé. Kondenzačné sušenie neuberá na kvalite materiálu vašej bielizne. Jemne ju suší a šetrne odbúrava nadbytočnú vodu. 

Samočistiaci kondenzátor

Odteraz sa nemusíte starať o čistenie kondenzátora vašej inteligentnej sušičky. Kondenzačná sušička disponuje unikátnym samočistiacim kondenzátorom, ktorý vás oslobodí od častého a zdĺhavého čistenia. Pri každom sušiacom cykle sa kondenzátor sám dôkladne vyčistí a vám tak zostane viac času pre príjemnejšie aktivity. Kondenzátor bude vždy dokonale vyčistený a pripravený na ďalšie použitie bez dodatočného dočisťovania.

 

HomeConnect

Inteligentné sušiky Siemens so smart technológiou Home Connect a vzdialeným ovládaním vám poskytnú komplexnú kontrolu nad vašim sušením jediným stlačením tlačidla. Ak nemáte čas, ponáhľate sa, ale potrebujete počkať, než sa program skončí určite radi využijete túto technológiu. Prostredníctvom vášho mobilného zariadenia môžete pohodlne ovládať a monitorovať vašu sušičku na diaľku pomocou aplikácie Home Connect. Dokonca ak chcete môžete si jednoducho nastaviť zasielanie automatických oznámení do vášho mobilného zariadenia a bude vás informovať o aktuálnom stave programu a ďalších užitočných veciach.

Tlačidlá TouchContol

Moderná  sušička bielizne sa veľmi ľahko ovláda. Prispôsobený má otočný volič programov s integrovaným tlačidlom pre zapnutie a vypnutie. K dispozícii sú aj TouchControl tlačidlá. Nastaviť si môžete stupeň sušenia, zapnutie/vypnutie, nastavenie jemného výsledku sušenia, detská poistka 3 s, cyklus načechrávania 60 min, cyklus načechrávania 120 min, odložený štart, odloženie ukončenia až o 24 hod.

Špeciálne programy

Vybrať si môžete zo špeciálnych programov sušenia ako je napr. program „našuchorenia“. Cyklus našuchorenia trvá 120 minút, program je možné kedykoľvek v priebehu sušenia prerušiť a bielizeň vybrať. K dispozícii sú aj iné špeciálne programy ako  vlna krátky, mix, outdoor, uteráky, prikrývky, vankúše, časový program teplý, časový program studený, bavlna, nekrčivá bielizeň, hygiena, spodná bielizeň, super 40', košele/blúzky.

Technológia AutoDry

Úsporná kondenzačná sušička je vybavená úžasnou technológiou AutoDry, pomocou ktorej sa zabraňuje prehriatiu bielizne a jej nerovnomernému sušeniu. Vďaka tomuto programu je bielizeň výborne chránená pred akýmkoľvek poškodením.

Komfort a bezpečnosť

 •     samočistiaci kondenzátor - niekoľkonásobné automatické prepláchnutie kondenzátoru počas sušenia
 •     vnútorné LED osvetlenie bubna
 •     technológie AutoDry
 •     veľký dotykový LED displej s tlačidlami: zobrazenie zostatkového času, nastavenie konca sušenia až o 24 hod.
 •     otočný volič programov s integrovaným tlačítkom zap./vyp.
 •    softDry systém sušenia: veľký nerezový bubon so špeciálnou štruktúrou a unášačmi s mäkkým povrchom pre jemnú starostlivosť o bielizeň
 •     AntiVibration Design: zaručuje väčšiu stabilitu a tichší chod pri praní a odstreďovaní
 •     detská poistka proti otvoreniu dvierok
 •     signál na konci programu
 •     sklenené dvierka s rámom vo farbe chrómová, biela
 •     komfortný zámok dverí
 •     výpušťacia sada pre odvod kondenzátu

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 59.9 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 65.2 cm

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens WT47W5H0BY

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené