Sieť predajní NAY Elektrodom ponúka novú službu prevodu peňazí do zahraničia MoneyGram

V predajniach NAY Elektrodom už vybavíte viac ako len nákup elektroniky či techniky do domácnosti. Sieť predajní tejto značky vám ponúka novú službu – prevod peňazí zo zahraničia.

Pracujete v zahraničí a potrebujete poslať peniaze rodine domov na Slovensko? Ocitli sa vaši blízki v zahraničí vo finančnej tiesni a vy im chcete pomôcť? Navštívte niektorú zo siete predajní NAY Elektrodom a využite ich novú službu MoneyGram. Takouto formou a navyše veľmi jednoducho, rýchlo a zaručene spoľahlivo pošlete peniaze vašim najbližším, ktorí to potrebujú. A pozor – bez potreby použitia bankového účtu. 

Ako na to? „Pri návšteve niektorej z našich predajní zákazník vyplní jednoduchý formulár, zaplatí požadovanú sumu a o ostatné sa postaráme my. Prijímateľ peňazí si ich bude môcť vyzdvihnúť už za pár minút, bez ohľadu na to, v ktorej časti sveta sa nachádza. Stačí, ak v niektorej z početných pobočiek MoneyGram oznámi referenčné číslo transakcie, ktoré mu oznámi odosielateľ,“ vysvetľuje postup Michal Halás, manažér služieb zákazníkom. Poplatky za túto službu sú pritom nižšie ako u konkurencie. 

Spoločnosť NAY Elektrodom ponúka službu MoneyGram v 32 pobočkách na celom Slovensku. Jej sprostredkovateľom je spoločnosť Money Service SK, ktorá v našej krajine zastupuje MoneyGram International. Tá má pritom pokrytie v 347-tisíc pobočkách v 200 krajinách na celom svete. Odhaduje sa, že v predajniach NAY sa mesačne uskutoční až 5 tisíc transakcií v celkovom objeme približne 5 miliónov eur. Z toho by mal až 80 percent tvoriť príjem financií zo zahraničia, zvyšných 20 percent by malo byť odosielanie peňazí za hranice.

Publikované: 17. 04. 2015

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore