SJ CAM F1 Fun Cam žltá


Wi-Fi: Nie, GPS: Nie, Rozlíšenie: 12 mpx, Odolné prevedenie: Nie,


Cena 29,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

SJ CAM F1 Fun Cam v žltom prevedení je kompaktná akčná kamera navrhnutá špeciálne pre deti. Vyniká maximálne jednoduchým ovládaním a intuitívnym užívateľským prostredným, ktoré je kompletne lokalizované. Kamera umožní nahrávať videá vo FullHD rozlíšení a vytvárať až 12 Mpx fotografie. Všetky dáta možno ukladať na pamäťové karty microSD s maximálnou kapacitou 32 GB. Odolná konštrukcia zabezpečí dostatočnú ochranu pri prípadných pádoch. Súčasťou je aj 2" LCD displej a 800 mAh batéria. Nechýba ani možnosť nahrávania Timelapse videí alebo veselé rámčeky pre vylepšenie fotografií.

Prvý kontakt s videom a fotografiou

Akčná kamera SJ CAM F1 Fun Cam sprostredkuje vašim ratolestiam prvý kontakt s nahrávaním videí a fotografovaním. Kamera je navrhnutá presne tak, aby bolo jej ovládanie maximálne jednoduché a zábavné. Jej intuitívne užívateľské prostredie je plne lokalizované do slovenského jazyka. Vaše deti si budú môcť nahrávať videá zo svojich zážitkov vo vysokom rozlíšení FullHD (1920 x 1080 px). Fotografie môžno vytvárať v rozlíšení až 12 Mpx. Kamera umožní nastaviť vyváženie bielej alebo hodnotu citlivosti ISO. Výhodou je aj odolná konštrukcia, ktorá spoľahlivo ochráni citlivé komponenty pri prípadných pádoch.

Timelapse videá a zábavné fotorámčeky

S kamerou SJ CAM F1 Fun Cam si vaše deti užijú aj veľa zábavy. Vytvorené fotografie budú môcť vylepšovať pomocou zábavných a veselých rámčekov. Ďalej budú môcť nahrávať časozberné videá pohybov mrakov alebo napríklad slniečka. Pri spoločnom fotení s kamarátmi budú môcť využívať aj samospúšť. Súčasťou kamery sú aj vstavané hry. Videá a fotografie možno ukladať na pamäťové karty microSD s maximálnou kapacitou 32 GB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
GPS Nie
Rozlíšenie 12 mpx
Odolné prevedenie Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií SJ CAM F1 Fun Cam žltá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené