SJ CAM F1 FunCam Yellow Dog žltá

  • Výpredaj −17 %

Wi-Fi: Nie, GPS: Nie, Rozlíšenie: 12 mpx Viac info


Cena 28,99 €

Zľava 17 % z predchádzajúcej ceny: 34,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Akčná kamera pre deti SJ CAM F1 FunCam v žltom "Yellow Dog" prevedení disponuje 5 cm LCD displejom. Snímací čip CMOS 12 Mpx. Svetelnosť objektívu f/2.0. Uhol záberu 170°. Nahrávanie v HD kvalite a fotografovania v rozlíšení až 12 Mpx /3, 5, 8, 10 a 12 Mpx/. Maximálne rozlíšenie videa Full HD s rozlíšením 1920 × 1080 px /60 fps/. Možnosť Timelapse videa. Samospúšť aj s oneskorením a rôzne efekty. Zabudovaný mikrofón. Micro SD pamäťová karta až do 32 GB. Menu v CZ/SK. Závit na statív. Konektor USB.

Kamera/fotoaparát pre najmenších

Kamera SJ CAM F1 FunCam je navrhnutá tak, aby umožnila čo najpohodlnejšie a jednoduché používanie pre deti. Kompaktné a odolné spracovanie výborne padne do detských rúk. Ponúka možnosť fotografovania v rozlíšení až 12 Mpx alebo nahrávania videí v HD kvalite

Kvalitné fotografie a videá

Jedinečné okamihy zachytíte prostredníctvom kamery, ktorou môžete natáčať videá v HD kvalite alebo fotografovať v rôznych rozlíšeniach /3, 5, 8, 10 a 12 Mpx/. Tie sa ukladajú na pamäťovú kartu s kapacitou max. 32 GB. K dispozícii je aj funkcia "Timelapse", ktorá umožňuje zachytiť dlhší časový úsek do jedinečného videa. Krásny západ slnka vám s ňou neunikne.

Samospúšť a efekty

Praktická funkcia samospúšte s oneskorením umožňuje deťom vyfotiť sa spolu so svojimi kamarátmi či najbližšími. Spestriť fotografie je možné pomocou rôznych efektov, napríklad pridaním "rámčeka". 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
GPS Nie
Rozlíšenie 12 mpx

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií SJ CAM F1 FunCam Yellow Dog žltá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené