SJCAM Gimbal 2, čierna

Cena:
99,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Stabilizátor SJCAM Gimbal 2 v čiernom farebnom prevedení sa postará o pekné a kvalitné záznamy. Minimalizuje chvenie či otrasy a s možnosťou ovládania priamo zo stabilizátora tak zachytíte kvalitné zábery. Troj-osová hlava so 4 režimami vám pomôže jednoduchšie zachytiť rýchlo sa pohybujúce objekty bez otrasov. Disponuje 1,4" statívovým závitom, čo poskytne pevné uchytenie k ďalšiemu príslušenstvu. Dlhú prevádzku zaistí batéria s kapacitou 2600 mAh, ktorá vydrží až 6 hodín. Kompatibilný s: SJ6 Legend, SJ6 Legend Air, SJ7 Star, SJ8, SJCAM SJ4000 Serie, SJ5000 Serie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Troj-osový stabilizátor

Vytvárajte pekné no zároveň kvalitné zábery s praktickým stabilizátorom SJCAM Gimbal 2. Vybavený je troj-osovou hlavou s 4 operačnými režimami a to sú režim následuj, režim nakláňania, manuálny režim a selfie. Vďaka tomu zachytíte jasné a stabilné záznamy v akýchkoľvek podmienkach. Možnosť otáčania v smere až 640°, sklopenie o 320° a natočenie až o 320°

Dlhá výdrž

Praktický Gimbal disponuje 1,4" závitom, čo vám umožní ľahko pripevniť zariadenie na tyč alebo pripájať rôzne príslušenstvo. Dostatok energie poskytne batéria s kapacitou 2600 mAh, a to až na 6 hodín prevádzky. Kompatibilita: SJ6 Legend, SJ6 Legend Air, SJ7 Star, SJ8 (plná kompatibilita aj s podporou ovládania), SJCAM SJ4000 Serie, SJ5000 Serie.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna nosnosť: 0,2 Kg
Trojcestná hlava: Áno
Nastaviteľná výška: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sj cam
Maximálna nosnosť: 0,2 Kg
Trojcestná hlava: Áno
Nastaviteľná výška: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 mm
Výška: 250 mm
Hmotnosť: 220 g
Hĺbka: 60 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: prepravné puzdro, manuál

Ostatné

Kód produktu: E61PSJGIMB2

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore