SJCAM Gimbal 2, čierna

Doprava zadarmo

Maximálna nosnosť: 0.2 Kg, Trojcestná hlava: Áno, Nastaviteľná výška: Nie,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Popis produktu

Stabilizátor SJCAM Gimbal 2 v čiernom farebnom prevedení sa postará o pekné a kvalitné záznamy. Minimalizuje chvenie či otrasy a s možnosťou ovládania priamo zo stabilizátora tak zachytíte kvalitné zábery. Troj-osová hlava so 4 režimami vám pomôže jednoduchšie zachytiť rýchlo sa pohybujúce objekty bez otrasov. Disponuje 1,4" statívovým závitom, čo poskytne pevné uchytenie k ďalšiemu príslušenstvu. Dlhú prevádzku zaistí batéria s kapacitou 2600 mAh, ktorá vydrží až 6 hodín. Kompatibilný s: SJ6 Legend, SJ6 Legend Air, SJ7 Star, SJ8, SJCAM SJ4000 Serie, SJ5000 Serie.

Troj-osový stabilizátor

Vytvárajte pekné no zároveň kvalitné zábery s praktickým stabilizátorom SJCAM Gimbal 2. Vybavený je troj-osovou hlavou s 4 operačnými režimami a to sú režim následuj, režim nakláňania, manuálny režim a selfie. Vďaka tomu zachytíte jasné a stabilné záznamy v akýchkoľvek podmienkach. Možnosť otáčania v smere až 640°, sklopenie o 320° a natočenie až o 320°

Dlhá výdrž

Praktický Gimbal disponuje 1,4" závitom, čo vám umožní ľahko pripevniť zariadenie na tyč alebo pripájať rôzne príslušenstvo. Dostatok energie poskytne batéria s kapacitou 2600 mAh, a to až na 6 hodín prevádzky. Kompatibilita: SJ6 Legend, SJ6 Legend Air, SJ7 Star, SJ8 (plná kompatibilita aj s podporou ovládania), SJCAM SJ4000 Serie, SJ5000 Serie.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna nosnosť 0.2 Kg
Trojcestná hlava Áno
Nastaviteľná výška Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií SJCAM Gimbal 2, čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené