SJCAM SJ8 Plus čierna

  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, GPS: Nie, Rozlíšenie: 12 mpx, Stabilizácia obrazu: digitálna, Odolné prevedenie: Áno,


Cena 179,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonná akčná kamera SJCAM SJ8 Plus sa vyznačuje mnohými skvelými funkciami i všestranným využitím, ktoré mnohí z vás určite ocenia. Ideálna na snímanie vašich výletov či športových výkonov vo výbornom 4K rozlíšení pri 60 snímkach za sekundu. Vybavená je dotykovým 2,33" Retina displejom, senzorom SONY IMX117 a objektívom so svetelnosťou F 2.8 a s uhlom záberu až 170°. Manipulácia s ňou je vďaka kompaktným rozmerom veľmi jednoduchá. Balenie obsahuje veľké množstvo príslušenstva, dokonca aj vodotesný kryt a ďalšie. Možnosť ovládania na diaľku cez SJCAM Zone App, pomocou diaľkového ovládača alebo Wi-Fi. K dispozícii máte konektor USB-C. Batéria umožní natáčať až 100 minútové 4K záznamy. Podpora pamäťových kariet typu microSD s kapacitou do 128 GB.

Retina displej a Wi-Fi

Akčná kamera je vybavená hlavným 2,33" Retina displejom s intuitívnym dotykovým ovládaním, čo zjednodušuje prácu s kamerou. V prednej časti máte ešte jeden menší 0,96" OLED displej. Výhodou je aj podpora siete Wi-Fi, čo vám umožní posielanie záberov a tiež môžete použiť dostupnú aplikáciu. Pomocou telefónu a aplikácie SJCAM Zone viete ovládať kameru aj na diaľku. Natočené zábery sa ukladajú na pamäťovú microSD kartu s kapacitou do 128 GB.

100 minút 4K záznamu

S akčnou kamerou SJCAM SJ8 Plus môžete natáčať vaše dobrodružstvá na súši aj pod vodou. Vďaka vodeodolnému puzdru zvládne aj hĺbku do 30 metrov. Je vybavená vysokokapacitnou 1200 mAh batériou, ktorá vám umotní natáčať až 100 minútové videá vo formáte 4K. Nabíjanie kamery trvá okolo 3 hodín.

Natáčanie so stabilizátorom

Športová kamera SJCAM SJ8 Plus v sebe ukrýva výkonné komponenty ako je snímač Sony IMX117 a procesor Novatek NT96683. Ku kvalitným 12 Mpx fotografiám dopomáha objektív so siedmimi sklenenými šošovkami. Dve špeciálne asferické šošovky dokážu zachytiť až 170° zorný uhol bez skreslenia obrazu. Zážitky môžete natáčať aj pomocou stabilizátora, ktorý minimaluje otrasy a chvenie rúk.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
GPS Nie
Rozlíšenie 12 mpx
Stabilizácia obrazu digitálna
Odolné prevedenie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií SJCAM SJ8 Plus čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené