Školákom najviac ulahodíte hernou konzolou či netbookom

Vysvedčenie si zaslúži odmenu, preto v týchto dňoch mnoho rodičov hľadá najvhodnejší darček pre svojich školákov. Obchodníci očakávajú zvýšený záujem o jednotlivé produkty. Aké sú momentálne najobľúbenejšie produkty u školákov v elektronike?

„Jednoznačne herné konzoly, netbooky a digitálne fotoaparáty,“ uviedla Laura Ondriašová, hovorkyňa NAY. Stolné či prenosné herné konzoly sú mimoriadne preferované mladšou generáciou. Najnovšie konzoly okrem samotného hrania hier vo vysokom rozlíšení umožňujú aj prehrávanie hudby, pozeranie filmov či prezeranie fotiek, navyše dobrí predajcovia k nim vo zvýhodnených ponukách poskytujú aj zaujímavé hry. Netbooky sú obľúbené pre ich dizajn, úspornú veľkosť, nízku hmotnosť, so zachovaním základných funkcií väčších notebookov. Hoci nemajú ich výkon, na cesty či do kabelky sú priam ideálne, a preto i čoraz obľúbenejšie u žien a študentov. K ďalším obľúbeným darčekom pre malých i väčších školákov patria digitálne fotoaparáty, mobilné telefóny, prípadne samotné počítačové hry. „Rodičom samozrejme vyjdeme v ústrety, nielen kvalifikovaným poradenstvom, ale aj akciovou ponukou, v ktorej nájdu momentálne najobľúbenejšie produkty,“ dodala L. Ondriašová.

V súvislosti s ukončením školského roka spoločnosť NAY pripravila akciu, prostredníctvom ktorej šikovných školákov odmení. Každý žiak či študent, ktorý prinesie počas 1. až 3. júla do akejkoľvek predajne NAY Elektrodom vysvedčenie za školský rok 2009/2010 alebo index a bude mať na ňom aspoň 5 jednotiek, môže si uplatniť zľavu na vybrané produkty, netbook COMPAQ MINI CQ10-11OEC alebo laserovú tlačiareň HP LASERJET COLOR CP1215.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.