Služby pre firmy

Okrem možnosti nákupu na faktúru, či veľkoobchodného nákupu, vám vieme pomôcť aj s odmeňovaním zamestnancov.

Služby pre firmy

Vystavíme vám k nákupu faktúru

Ak potrebujete vystaviť k nákupu faktúru, vopred nás o tom v predajni informujte. Pripravte si presné fakturačné údaje, ako je názov spoločnosti, IČO a DIČ. My vám faktúru vystavíme a po jej úhrade vám vydáme váš tovar, dokonca v prípade rozmernejšieho tovaru vám ho aj bezplatne privezieme. Faktúru môžete uhradiť v hotovosti priamo v predajni alebo bankovým prevodom.

Veľkoobchodný predaj

Aj keď sa špecializujeme na maloobchodný predaj, vieme vám predať tovary aj za veľkoobchodné ceny. O bližších podmienkach a cenách sa môžete informovať na adrese b2b@nay.sk alebo u manažéra ktorejkoľvek predajne.

Darčekový poukaz pre firmy

Darčekový poukaz NAY je vhodný darček, ktorý môžete využiť na pravidelné odmeňovanie svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov vďaka tomu, že ho môžete na diaľku pravidelne dobíjať.

Viac o Darčekovom poukaze

Obmedzenia a nedostupné služby:

  • Nákup na splátky právnickou osobou nie je momentálne možný. Je dostupný len pre živnostníkov a fyzické osoby.
  • Vernostná karta NAY Extra klubu môže byť vystavená len na fyzickú osobu. V prípade nákupu na firmu vieme vernostné body pripočítať na kartu majiteľa alebo splnomocnenej osoby.
  • Predĺženú záruku a poistenie tovaru si môže zakúpiť aj právnická osoba. Podmienkou je, že tovar so službou nebude využívaný na podnikateľské účely.
  • Záruka na spotrebiče pri nákupe tovaru právnickou osobou je 12 mesiacov, pokiaľ zo záručného listu výrobcu dotknutého tovaru nevyplýva iná záručná doba.

Všetko o nákupe