Android smart hodinky

Máte doma smartfón a hľadáte tie najlepšie smart hodinky, ktoré by boli kompatibilné s operačným systémom Android? Chcete, aby boli vaše inteligentné hodinky nielen pekným a módnym doplnkom, ale aj funkčným spoločníkom na každý deň? Vyberte si pre seba z bohatej ponuky ten najlepší model!

Filtrovať

Skladová dostupnosť

Bezdrôtové nabíjanie

Dotyková obrazovka

Podporovaný OS

iSlot pre pamäťovú kartu

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 269 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Smart watch Android: Inteligentné hodinky kompatibilné s vaším Androidom

Keď sa povie Android, už dávno nemusíte otvárať slovník cudzích slov, aby ste zistili, čo tento pojem znamená. Tento operačný systém patrí medzi najpoužívanejšie mobilné operačné systémy na svete. Od roku 2008 vydala spoločnosť Google už 24 verzií tohto systému, pričom aj naďalej investuje do jeho vývoja, rastu a zlepšenia. 

Široká ponuka Android smart hodiniek. Aké si vybrať?

Jedným z lídrov na poli smart hodiniek, ktorý sa už niekoľko rokov zaoberá ich výrobou, je spoločnosť Samsung. Jej vynikajúce Samsung Galaxy Watch nadupané množstvom funkcií spárujete s akýmkoľvek smartfónom, pričom nemusí ísť len o zariadenie Samsung.  

Hľadáte fantastickú výdrž batérie na jedno nabitie? Potom si svojho favorita zaiste nájdete v ponuke hodiniek spoločnosti Huawei, ktoré sa navyše pýšia aj atraktívnym dizajnom. Druhý najväčší hráč na poli inteligentných hodiniek spoločnosť Xiaomi vás zas poteší svojimi cenovo dostupnými zariadeniami a veľmi obľúbenou sériou Xiaomi Amazfit. 

Ste nadšeným športovcom a dobrodruhom? Americká spoločnosť Garmin, ktorá je známa vo svete GPS navigácií, pre vás pripravila naozaj široký výber inteligentných hodiniek rôznych variácií a prevedení. Ponuka je naozaj široká. Stačí si vybrať už len svojho víťaza.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore