Mobilné telefóny Allview

Menej známy výrobca mobilných telefónov z Rumunska, ktorý investuje do vývoja a drží krok s najväčšími konkurentami na trhu. Výkonný procesor, skvelý fotoaparát či množstvo praktických funkcií. Mobilné telefóny Allview ponúkajú veľa dôvodov, prečo sa spoľahnúť práve na nich!

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Allview, široká ponuka telefónov za skvelé ceny

Rumunská značka Allview, ktorá vyrába svoje zariadenia v Číne, sa dostala do podvedomia užívateľov svojimi smartfónmi s Windows Phone 8.1. V roku 2017 uviedla na trh smartfóny s nízkou spotrebou energie a nadupanými kamerami, pričom išlo o jedny z najpokročilejších modelov tejto značky, smartfóny X4 Soul a X4

V súčasnosti táto európska značka nezaostáva ani za silnejšími konkurentmi. Či už hľadáte telefón s extrémne dlhou výdržou, elegantným dizajnom alebo dual SIM zariadenie, široká ponuka mobilných telefónov Allview vás nesklame.

Odolný kúsok pre náročných

Ak ste milovníkom každého nebezpečenstva a dobrodružstvo je vašou vášňou, potom je pre vás ako stvorený model Allview E3 Jump, ktorý je odolný voči vode. Vďaka certifikátu IP67 sa môžete ponoriť do 1 metra vody až na 30 minút. Skvelý fotoaparát a spoľahlivý výkon sú samozrejmosťou. 

Pozrite si celú aktuálnu ponuku mobilných telefónov Allview práve teraz na Nay.sk.