Mobilné telefóny LG

Mobilné telefóny LG ulahodia aj tým najnáročnejším užívateľom. Do sveta smartfónov vstúpila táto juhokórejská spoločnosť v roku 2010, pričom sa neustále snaží prichádzať s modernými inováciami, ktoré ľuďom uľahčia život. V našej ponuke nájdete lacnejšie modely pre bežných užívateľov aj technologické novinky pre náročných.

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Svet na dosah ruky s mobilnými telefónmi LG

Life´s Good. Tak znie slogan spoločnosti, ktorej začiatočné písmená „L“ a „G“ v kruhu loga symbolizujú mladosť, svet, budúcnosť, technológiu a humanitu. Prostredníctvom inovatívnych nápadov LG upevňuje svoju pozíciu globálnej spoločnosti a pozíciu priekopníka v oblasti technológií. Jej mobilné telefóny s výnimočnou kombináciou dizajnu, štýlu a skvelého výkonu patria k tomu najlepšiemu, čo môže súčasnosť ponúknuť.

LG modelové rady

Prémiová, najvyššia séria G predstavuje vlajkovú loď značky. Prvý model tejto rady, LG G2, bol prvýkrát uvedený na svet v auguste 2013. Do tejto série patrí aj odolný smartfón LG G8S ThinQ vybavený obľúbenými funkciami, skvelým fotoaparátom a čipsetom Qualcomm Snapdragon 855, odolný voči prachu a vode vďaka certifikátu IP68.

Skvelé zážitky s využitím funkcií najlepších modelov prináša modelový rad LG Q. Prémiové funkcie a skvelý výkon ponúka model LG Q6, ktorého cenová dostupnosť ulahodí všetkým, ktorí pri kúpe mobilného zariadenia nechcú minúť celú peňaženku.

Úplne novú éru smartfónov predstavuje model LG Velvet, ktorý súčasne patrí aj k dizajnovým skvostom vyššej strednej triedy.