Mobilné telefóny RugGear

Značka s nemecko-čínskym pôvodom, ktorá na trhu mobilných telefónov nie je žiadnym nováčikom. Vysoká odolnosť a kvalita sú parametre, ktoré potešia nejedného milovníka dobrodružstva. Preskúmajte zariadenia RugGear a vyberte si spoločníka aj do tých najextrémnejších podmienok.

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Ruggear
Značka

Zobrazujeme 1 výsledok Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

RugGear RG850 čierny

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

RugGear RG850 čierny

Výpredaj −48 %

Uhlopriečka: 5.99 ", Operačná pamäť RAM: 3 GB, Kapacita: 32 GB, Rozlíšenie displeja: HD+


386,00 € 199,00 €

O kategórii

Odolnosť pre každého

Výrobca, ktorý sa zameriava nielen na odolné a kvalitné, ale aj dostupné zariadenia. Vyhovujúci model u nás nájdete, či už hľadáte robustný telefón s klasickou konštrukciou a klávesnicou, Dual SIM telefón alebo kombináciu moderných technológii v odolnom šate. V portfóliu mobilných telefónov RugGear si určite nájdete svojho favorita. RugGear má totiž telefón pre každého!

Nestarnúca klasika aj moderné technológie

Spoľahlivý výkon či odolnosť voči prachu, vode a pádom. To je RugGear RG850 v štýlovom robustnom dizajne so štíhlym a praktickým telom, ktorý ukrýva v sebe batériu s kapacitou 4000mAh.

Nestarnúca tlačidlová klasika s odolnou konštrukciou. Model RugGear RG129 spája v sebe všetky parametre odolného telefónu. Navyše vďaka  kompaktným rozmerom  sa vám telefón zmestí naozaj všade. Odolnou konštrukciou, praktickými funkciami a kompaktnými rozmermi sa tiež môže pochváliť model RugGear RG160.

TIP: Prejdite si všetky značky, ktoré vyrábajú odolné mobilné telefóny.