Smeg CGF01WHEU 50's Retro Style

 • Doprava zadarmo

Mlynček na kávu, Počet stupňov jemnosti mletia: 30, Zásobník na kávu: 350, Ochrana proti pripáleniu zŕn, Farba: biela, Výška: 46 cm, Hĺbka: 17 cm, Šírka: 25 cm. Viac info


Cena 289,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mlynček na kávu Smeg CGF01WHEU 50´s Retro Style v hravom dizajne 50. rokov poteší každého milovníka kávy. Ponúka možnosť nastavenia 30 stupňov jemnosti/hrubosti mletia na rôzne spôsoby prípravy kávy. Vybavený je kónickými mlecími kameňmi z nerezu, ktoré umožňujú zachovať arómu a rozvinúť chuť upražených kávových zŕn. K dispozícii má 8 prednastaviteľných programov a možnosť vlastnej voľby pre požadované množstvo namletej kávy. Biele celokovové telo s nerezovými doplnkami dopĺňa zásobník na kávové zrnká s objemom 350 g a záosbník na mletú kávu s objemom 130 g, vyrobený z Tritanu™.

Mlynček na kávu Smeg CGF01WHEU 50´s Retro Style

 • Ikonický retro dizajn
 • 30 stupňov hrubosti mletia – od espressa po french press
 • Kónické, nerezové mlecie kamene
 • 8 prednastaviteľných volieb + manuálne ovládnie namletého množstva kávy
 • Twist and lock systém - ľahko vyberateľná uzatvárateľná násypka
 • Vyberateľná horná časť mlecích kameňov, násypka i dóza na mletú kávu pre ľahké čistenie
 • Ochrana proti nechcenému spusteniu bez nasadenej násypky
 • Integrovaný antistatický systém
 • Protišmyková ochrana pochrómovanej základne
 • Farebné celokovové telo s nerezovými doplnkami
 • Držiak pákového filtra, uzatvárateľný zásobník na mletú kávu a čistiaci štetec súčasťou balenia
 • Príkon: 150 W

Autentický zážitok opojnej vône kávy

Vôňa čerstvo namletej kávy je povoleným dopingom pre jej každého milovníka, a to nielen zrána. Konštrukcia kónických mlecích kameňov, ktorými je mlynček na kávu Smeg CGF01WHEU 50´s Retro Style vybavený, umožňuje zachovať arómu a rozvinúť chuť upražených kávových zŕn do dokonalosti. Okrem toho takto namletá káva prepadáva rovno dole do zásobníka či páky vášho kávovaru a v mlynčeku tak nezostávajú žiadne zvyšky, ktoré by následne dávke kazili chuť. K tomu pridajte možnosť voliť medzi 30 stupňami hrubosti mletia – od veľmi hrubého pre cold brew, hrubé pre french press, cez stredné pre prekvapkávač po jemné pre moka kanvičku a espresso a veľmi jemné pre prípravu kávy v džezve.

8 prednastavených programov

Zároveň si pomocou podsvieteného gombíka môžete voliť množstvo namletej kávy, a to buď manuálne ľubovoľné množstvo z násypky, alebo z 2 prednastaviteľných programov pre mletie kávy na jemno (single príp. double espresso) a 6 programov pre stredné a hrubé mletie. Ďalšou vychytávkou je integrovaný antistatický systém, ktorý zabraňuje prichytávaniu už namletej kávy na steny nádoby, jednoduchý systém uzatvárania a nasadzovania mlynčeka a v neposlednej rade tiež možnosť ľahko vybrať samotný nerezový mlecí mechanizmus, respektíve jeho hornú časť, pokiaľ ju potrebujete vyčistiť.

Obľúbená káva so silnou, prirodzenou arómou

Je jedno, či si budete pripravovať svoje silné ranné espresso, alebo si budete chcieť vychutnať dopoludňajšie cappucino, alebo popoludní poklebetiť s priateľmi nad dúškami lahodnej prekvapkávanej kávy či radi použijete french press alebo si uvaríte pravú arabskú kávu v džezve, vždy totiž budete mať istotu, že pripravíte svoj obľúbený nápoj z perfektne namletej kávy so silnou, prirodzenou arómou. 

Spríjemní vám každú chvíľku

Mlynček na kávu vám vďaka precíznemu prevedeniu, svojej úplnej spoľahlivosti a v neposlednom rade i klasickému retro dizajnu v hravom štýle 50. rokov dokáže spríjemniť každú chvíľku, ktorú s ním strávite a vám a vašim hosťom poslúži do roztrhania tela. Skrátka ako SMEG. Pre všetkých, ktorí milujú pekné veci a majú svoj štýl.

SMEG jedinečnosť tkvie v detaile

Small but with a strong personality – síce malé, ale veľmi osobité. Tak by sa dali stručne charakterizovať malé domáce spotrebiče, idúce na retro vlne 50. rokov. Ich kompaktný vzhľad, premyslený do poslednej skrutky, upúta na prvý pohľad všetkých ctiteľov kvalitného dizajnu. Zmení atmosféru každej miestnosti, do ktorej ich umiestníte, na hravo farebnú, plnú oblých línií, čistých, ale zároveň zmyselných kriviek a hrejivých spomienok. Tieto oblé kompaktné prístroje sú určené nielen pre všetkých, ktorí ako šéfkuchári kraľujú svojej kuchyni, ale aj pre tých, čo chcú napríklad len občas použiť skutočne krásne a pritom vysoko fuknčné zariadenie s excelentným výkonom po všetkých stránkach.

Módna elektro ikona

Kolekcia malých domácich spotrebičov od doby svojho uvedenia na trh v roku 2014 zbiera jednu cenu za druhou. Tvarovo vychádzajú z roztomilého vintage dizajnu 50. rokov, podobne ako veľmi úspešné chladničky, ale pritom majú svoj vlastný, hravo elegantný štýl. V roku 2017 na úspešnú retro radu nadviazala aj farbami hýriaca kolekcia Sicily is my love, na ktorej farebnom prevedení sa podpísalo excelentné návrhárske duo Dolce & Gabbana.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet stupňov mletia 30
Zásobník na kávu 350 g
Ochrana proti pripáleniu zŕn Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Smeg CGF01WHEU 50's Retro Style

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami