Sniper Ghost Warrior Contracts PS4 hra


Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Akčné, Lokalizácia: česká,


Cena 19,99 €

Zľava 43 % z pôvodnej ceny: 34,90 € Zobraziť nápoveď

0,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Akčná hra Sniper Ghost Warrior Contracts je určená pre hernú konzolu Sony PlayStation 4. V nej sa vžijete do kože plateného zabijaka, ktorý za každú splnenú misiu obdrží hotovosť. Za získané peniaze vylepšíte vaše vybavenie. Na dokončenie úloh máte okrem klasických zbraní k dispozícií tiež drony, ostreľovacie veže ovládané na diaľku aj granáty s jedovatým plynom. Hra v českej lokalizácii je dodávaná na Blu-ray disku.

 

Nájomný sniper

V hre Sniper Ghost Warrior Contracts si zahráte za plateného zabijaka, ktorý má stovky možností ako zlikvidovať svoje ciele. Dávajte si však pozor, lebo váš prepracovaný plán môžu narušiť konkurenční ostreľovači.

Misie s otvoreným koncom

Misie s otvoreným koncom poskytujú rôzne možnosti ako sa dostať k vášmu cieľu. Po splnení misií získate peniaze, za ktoré si kúpite lepšie vybavenie. 

Výstroj a výzbroj

Hra ponúkne množstvo zbraní a zariadení, medzi ktorými nechýbajú drony, ostreľovacie veže ovládané na diaľku alebo granáty s jedovatým plynom.

Nebezpečné prostredie

Prostredie hry je situované do divočiny na Sibíri v Rusku. Bojovať o prežitie budete v zasnežených horách, v hustých lesoch aj v tajných základniach.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry Akčné
Lokalizácia česká

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sniper Ghost Warrior Contracts PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené