Sniping Games of All Time 2 - PC hra

Cena:
7,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,16 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Kolekcia Sniping Games of All Time 2 obsahuje 4 PC hry s ostreľovačskou tematikou. Staňte sa profesionálnym strelcom v jednom zo štvorice titulov od City Interactive. Obsahuje hry The Royal Marines Commando , Operation Thunderstorm, Terrorist Takedown 3 a Call of Victory.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj

Služby k produktu

Hore

Popis produktu

The Royal Marines Commando

Vo víre vojny se ako jeden z členov špeciálneho britského komanda v roku 1941 vydávate po stopách novej nemeckej zbrane. Podľa získaných dokumentov môže tento smrtiaci stroj rozhodnúť o prevahe síl i výsledku celej vojny, a tak je najvyšší čas vyraziť do akcie.

Operation Thunderstorm

Existuje spôsob ako rýchlo ukončiť druhú svetovú vojunu na hlavnom európskom fronte - účinnou likvidáciou veliteľov Tretej ríše! Po dôkladnom preskúmaní možností britská tajná služba zostavila zoznam troch mien kľúčových cieľov. Šanca na ich elimináciu je nebezpečne blízka nule.

Terrorist Takedown 3

Somálsky piráti uniesli loď a vyhrážajú sa teroristickým činom. Je na vás, aby ste ako príslušník elitnej protiteroristickej jednotky posádku lode zachránili a zložitú situáciu vyriešili najrýchlejším a nejefektívnejším spôsobom.

Call of Victory

Ste skvele vytrénovaným americkým odstreľovačom, ktorý sa ocitá hlboko za nepriateľskou líniou. Spoliehať sa môže len na seba a svoje schopnosti. K prežitiu bude musieť využiť každej dostupnej zbrane a prostriedku - a učiniť tak čo najtichšie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: CD
Platforma: PC
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ci games
Médium: CD
Platforma: PC
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hĺbka: 20 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: 2423933

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore