Solis 979.30 Duo

Cena:
79,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

SOLIS 979.30 je prístroj na prípravu ryže, v ktorom vďaka hlbokému parnému košu môžete pripravovať aj zeleninu či ryby a všetky pokrmy si zachovajú vitamíny a zdraviu prospešné látky. S objemom 1,2 l môžete pripraviť 6 šálok ryže, k dispozícii máte niekoľko programov, pre varenie svetlej i hnedej ryže a samostatné varenie v pare. Veľmi jednoduché ovládanie pomocou LED displeja a praktické prvky ako otváranie nádoby prostredníctvom tlačidla umiestneného na madle a výklopného veka sú veľkým plusom. Ryžovar disponuje možnosťou odloženého štartu až na 15 hodín, a tiež funkciou Keep Warm s automatickým zapnutím, ktorá pokrm udrží teplý po dobu 10 hodín. Nepriľnavý povrch vnútornej nádoby sa ľahko čistí, parný kôš je vyrobený z nerezovej ocele a možno ho umývať v umývačke riadu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

SOLIS 979.30 Duo Ryžovar

 • Kapacita 1,2l (6 šálok po 160g surovej ryže)
 • Program na prípravu bielej aj hnedej ryže a na samostatné vaření v páře
 • Odložený štart až na 15h
 • Automatická funkcia KEEP WARM po dovarení až na 10h
 • LED displej
 • Nepriľnavý povrch vnútornej nádoby
 • Parný kôš z nerezovej ocele, vhodný do umývačky riadu
 • Otváranie na madle, bezpečnostná poistka uzáveru
 • Lopatka na ryžu a odmerka súčasťou balenia
 • Nádoba na paru
 • Odnímateľný kábel do siete
 • Rozmery: 25x25x24cm
 • Príkon: 500 W​

Zdravé varenie v pare

Duo nie je len ryžovar, v ktorom pripravíte všetky druhy ryže (a ďalšie pokrmy varené vo vode, ako  napríklad super potravinu quinoa). Prístroj disponuje hlbokým parným košom, na ktorom je možné pripravovať ďalšie pokrmy, ako zeleninu a ryby.  Varenie v pare zachová vitamíny a prospešné látky potravín. Celé ovládanie prebieha na membránovom LED displeji. Nádobu otvoríte pohodlne tlačidlom na rúčke a veko odklopíte do strany. Vždy tak ostane uchytené na nádobe a v kuchyni nemusíte riešiť, kam špinavé veko odložiť. Všetka para, ktorá skondenzuje v priebehu varenia, sa zachytáva do nádobky na prístroji a ako vodu ju potom jednoducho vylejete. Súčasťou balenia je špachtľa na ryžu, ktorú upevníte priamo na prístroj a nemusíte sa báť, že by ste ju stratili.

Čerstvá ryža kedykoľvek v priebehu dňa

Skvelou vychytávkou Solis Duo je možnosť odloženého štartu až na 15 hodín. Vďaka tejto funkcii môžete ráno pripraviť ryžu a vodu a nastaviť, že ryža bude hotová, akonáhle dorazíte večer z práce. Naviac sa po dovarení vždy automaticky zapne funkcia keep warm, udržujúca pokrm teplý až po dobu 10 hodín. 

Univerzálne použitie

S kapacitou 1,2 l pripravíte ryžu pre celú rodinu. Na výber máte niekoľko programov, pre varenie svetlej i hnedej ryže a samostatné varenie v pare (bez varenia ryže). Čo tak skúsiť pripraviť na pare domáce žemľové knedle? Po dovarení odpojte sieťový kábel a pozvite rodinu na piknik v prírode. Nepriľnavý povrch vnútornej nádoby ryžovaru sa jednoducho čistí. Parný kôš je vyrobený z nerezovej ocele a je možné ho umývať v umývačke riadu. 

O značke

Solis je švajčiarska spoločnosť s dlhou a bohatou tradíciou. Už viac ako 110 rokov úspešne zavádza na trh malé kuchynské spotrebiče a produkty beauty segmentu. Dlhodobé skúsenosti umožňujú Solisu prinášať na trh nové, bezpečné a inovatívne produkty.

Solis ponúka široký výber užitočných domácich spotrebičov, ktoré majú nadčasový design a vysokú kvalitu a ktoré venujú zvláštnu pozornosť pohodliu a funkčnosti. To všetko je dosiahnuté prostredníctvom inovatívneho vybavenia a profesionálnej práce odborníkov a designérov na najvyššej úrovni.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový čistý objem: 1,2 L
Príkon: 500 W
Ochrana proti vyvar.vody: Nie
Počet dávok ryže: 6

Ďalšie vlastnosti

Značka: Solis
Zabezp. proti prehriatiu: Nie
Ochrana proti vyvar.vody: Nie
Počet dávok ryže: 6
Rôzne druhy ryže: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 250 mm
Výška: 240 mm
Hmotnosť: 2140 g
Hĺbka: 250 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: lopatka na rýži

Dizajn

Celkový čistý objem: 1,2 L

Energetické údaje

Príkon: 500 W

Ostatné

Kód produktu: 7611210979302

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore