Solis 979.30 Duo

Cena:
79,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

SOLIS 979.30 je prístroj na prípravu ryže, v ktorom vďaka hlbokému parnému košu môžete pripravovať aj zeleninu či ryby a všetky pokrmy si zachovajú vitamíny a zdraviu prospešné látky. S objemom 1,2 l môžete pripraviť 6 šálok ryže, k dispozícii máte niekoľko programov, pre varenie svetlej i hnedej ryže a samostatné varenie v pare. Veľmi jednoduché ovládanie pomocou LED displeja a praktické prvky ako otváranie nádoby prostredníctvom tlačidla umiestneného na madle a výklopného veka sú veľkým plusom. Ryžovar disponuje možnosťou odloženého štartu až na 15 hodín, a tiež funkciou Keep Warm s automatickým zapnutím, ktorá pokrm udrží teplý po dobu 10 hodín. Nepriľnavý povrch vnútornej nádoby sa ľahko čistí, parný kôš je vyrobený z nerezovej ocele a možno ho umývať v umývačke riadu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Xiaomi Mi Rice Cooker je inteligentný, indukčný ryžovar pre vašu domácnosť. Inteligentné riadenie teploty a teplotná stabilita sa postarajú o to, aby bola každá ryža vždy dokonalo uvarená, presne podľa typu a pôvodu. Pripraviť ryžu si môžete až na 3000 spôsobov. Zjednodušte si prípravu, nastavenia alebo nájdite nové recepty prostredníctvom špeciálnej aplikácie a ovládajte ryžovar cez svoj smartfón. Ryžovar môžete využiť na zohrievanie pokrmov bez straty ich nutričných hodnôt, vďaka IH elektromagnetickej technológii si v ňom môžete pripraviť mäso či morské plody, ale aj uvariť vajíčka.

Základné parametre

 • Celkový čistý objem: 3 L
 • Príkon: 1100 W
 • Ochrana proti vyvar.vody: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

SOLIS 979.30 Duo Ryžovar

 • Kapacita 1,2l (6 šálok po 160g surovej ryže)
 • Program na prípravu bielej aj hnedej ryže a na samostatné vaření v páře
 • Odložený štart až na 15h
 • Automatická funkcia KEEP WARM po dovarení až na 10h
 • LED displej
 • Nepriľnavý povrch vnútornej nádoby
 • Parný kôš z nerezovej ocele, vhodný do umývačky riadu
 • Otváranie na madle, bezpečnostná poistka uzáveru
 • Lopatka na ryžu a odmerka súčasťou balenia
 • Nádoba na paru
 • Odnímateľný kábel do siete
 • Rozmery: 25x25x24cm
 • Príkon: 500 W​

Zdravé varenie v pare

Duo nie je len ryžovar, v ktorom pripravíte všetky druhy ryže (a ďalšie pokrmy varené vo vode, ako  napríklad super potravinu quinoa). Prístroj disponuje hlbokým parným košom, na ktorom je možné pripravovať ďalšie pokrmy, ako zeleninu a ryby.  Varenie v pare zachová vitamíny a prospešné látky potravín. Celé ovládanie prebieha na membránovom LED displeji. Nádobu otvoríte pohodlne tlačidlom na rúčke a veko odklopíte do strany. Vždy tak ostane uchytené na nádobe a v kuchyni nemusíte riešiť, kam špinavé veko odložiť. Všetka para, ktorá skondenzuje v priebehu varenia, sa zachytáva do nádobky na prístroji a ako vodu ju potom jednoducho vylejete. Súčasťou balenia je špachtľa na ryžu, ktorú upevníte priamo na prístroj a nemusíte sa báť, že by ste ju stratili.

Čerstvá ryža kedykoľvek v priebehu dňa

Skvelou vychytávkou Solis Duo je možnosť odloženého štartu až na 15 hodín. Vďaka tejto funkcii môžete ráno pripraviť ryžu a vodu a nastaviť, že ryža bude hotová, akonáhle dorazíte večer z práce. Naviac sa po dovarení vždy automaticky zapne funkcia keep warm, udržujúca pokrm teplý až po dobu 10 hodín. 

Univerzálne použitie

S kapacitou 1,2 l pripravíte ryžu pre celú rodinu. Na výber máte niekoľko programov, pre varenie svetlej i hnedej ryže a samostatné varenie v pare (bez varenia ryže). Čo tak skúsiť pripraviť na pare domáce žemľové knedle? Po dovarení odpojte sieťový kábel a pozvite rodinu na piknik v prírode. Nepriľnavý povrch vnútornej nádoby ryžovaru sa jednoducho čistí. Parný kôš je vyrobený z nerezovej ocele a je možné ho umývať v umývačke riadu. 

O značke

Solis je švajčiarska spoločnosť s dlhou a bohatou tradíciou. Už viac ako 110 rokov úspešne zavádza na trh malé kuchynské spotrebiče a produkty beauty segmentu. Dlhodobé skúsenosti umožňujú Solisu prinášať na trh nové, bezpečné a inovatívne produkty.

Solis ponúka široký výber užitočných domácich spotrebičov, ktoré majú nadčasový design a vysokú kvalitu a ktoré venujú zvláštnu pozornosť pohodliu a funkčnosti. To všetko je dosiahnuté prostredníctvom inovatívneho vybavenia a profesionálnej práce odborníkov a designérov na najvyššej úrovni.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový čistý objem: 1,2 L
Príkon: 500 W
Ochrana proti vyvar.vody: Nie
Počet dávok ryže: 6

Ďalšie vlastnosti

Značka: Solis
Zabezp. proti prehriatiu: Nie
Ochrana proti vyvar.vody: Nie
Počet dávok ryže: 6
Rôzne druhy ryže: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 250 mm
Výška: 240 mm
Hmotnosť: 2140 g
Hĺbka: 250 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: lopatka na rýži

Dizajn

Celkový čistý objem: 1,2 L

Energetické údaje

Príkon: 500 W

Ostatné

Kód produktu: 7611210979302

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore