Solight DY11WIFI

Cena:
19,99 €

Pôvodná cena 29,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

POPIS PRODUKTU

S inteligentnou elektrickou zásuvkou Solight DY11WIFI budete jednoducho a pohodlne ovládať na diaľku každú zásuvku, spotrebič či lampu doma alebo v kancelárii. Stačí si len nainštalovať aplikáciu „SolightDY11“ priamo do smartfónu. Prostredníctvom nastavenia v aplikácií zásuvka bude okamžite funkčná a pripravená na používanie. Samozrejme si viete nastaviť aj čas zapnutia a vypnutia. V čase dovolenky viete vytvoriť dojem, že u Vás doma stále niekto je. Predídete tak návšteve zlodejov a krádeži. Je potrebné internetové pripojenie na mieste, z ktorého chcete zásuvku ovládať.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 33 %
Popis produktu

Diaľkovo ovládaná WiFi zásuvka Solight DY11WiFi

So zásuvkou Solight DY11WIFI môžete zapínať elektrické a elektronické spotrebiče (lampy, čerpadlá, vianočné osvetlenie, kúrenie atď.) o max. záťaži 13 A/3000 W s neobmedzeným dosahom. Jediné, čo je potrebné, je internetové WiFi pripojenie v mieste inštalácie zásuvky a internetové pripojenie v mieste, z ktorého chcete zásuvku ovládať. Stiahnite si aplikáciu „SolightDY11“, vďaka ktorej môžete zásuvku ovládať. Aplikácia je voľná na stiahnutiu na Google Play i App Store. Aplikácia je prehľadná a ovládanie zásuvky je veľmi jednoduché. Zásuvku môžete zapínať alebo vypínať aj stlačením vypínača priamo na zásuvke.

Pripojenie ďalších zásuviek

V prípade, že chcete pomocou zásuvky DY11WiFi ovládať aj ďalšie zásuvky, môžete dokúpiť jednu zo sady diaľkovo ovládaných zásuviek (Solight DY08, DY08S, DY09 alebo DY12). Zásuvky z tejto sady je možné spárovať so zásuvkou DY11WiFi a ovládať tieto zásuvky rovnakým spôsobom, ako zásuvku DY11WiFi, cez aplikáciu. Dodržujte však obmedzenia, ktoré platia pre tieto zásuvky (účel použitia, maximálny výkon atď.). Takto spárované zásuvky potom môžete ovládať pomocou diaľkového ovládača na krátku vzdialenosť (max. 40 m, pozri návody konkrétne sady) alebo cez DY11WiFi z ktoréhokoľvek miesta na svete, len potrebujete internetové pripojenie v mieste, z ktorého chcete zásuvku ovládať. K jednej DY11WiFi zásuvke môžete pripojiť až 50 zásuviek z vyššie uvedenej sady a ovládať každú zvlášť.

Technické vlastnosti

 • možnosť ovládanie z ktoréhokoľvek miesta na svete pri dostupnom internetovom WiFi pripojenie v mieste inštalácie zásuvky a na mieste, z ktorého chcete zásuvku ovládať
 • možnosť spárovanie so zásuvkami zo sád DY08, DY09 a DY12, ktoré je potom možné ovládať pomocou aplikácie odkiaľkoľvek, kde je dostupné internetové pripojenie
 • možnosť pripojenia až 50-tich prídavných zásuviek k jednej WiFi zásuvke
 • pomocou jednej aplikácie môžete nezávisle ovládať až 10 zásuviek DY11WiFi pod jedným WiFi routerom
 • jednoduché ovládanie pomocou aplikácie určené pre Android 4.0 a vyššie, pre iOS 8.0 a vyššie
 • max. príkon: AC 230V / 13A, 3000 W
 • možnosť ručného zapnutia a vypnutia zásuvky
 • detské poistky
 • LED indikácia
 • Krytie IP20 – určená pre vnútorné  použitie 
 • prenosové frekvencie: 2,4 GHz, 433 MHz
 • napájanie zásuvky: AC 230V, 50Hz
 • pracovná teplota: 0 °C do + 35 °C

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Technológia: Wifi
Typ SMART produktu: zásuvka
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Solight
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 7 cm
Hmotnosť: 104 g
Výška: 9,5 cm
Hĺbka: 5,4 cm

Obsah balenia

Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Typ SMART produktu: zásuvka
Oblasť využitia: zabezpečenie
Geolokácia: Nie

Ostatné

Kód produktu: DY11WIFI

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore