Solis 960.94 Scala Plus

Cena:
99,90 €

Pôvodná cena 119,00 €
Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Mlynček na kávu SOLIS 960.94 disponuje kónickým systémom mletia, vďaka čomu si čerstvo namleté kávové zrná zachovajú svoju arómu. Vďaka nízkej rýchlosti mletia nedochádza k prepáleniu kávových zŕn. Jedinečnou funkciou mlynčeka je manuálny časovač, podľa ktorého si určíte presnú dávku namletých zŕn. Mlynček disponuje moderným dizajnom, preto bude skvelým doplnkom každej domácnosti. 

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 16 %
Popis produktu

SOLIS 960.94

  • Zásobník na 300 g kávových zŕn
  • 15 nastavení hrúbky mletia
  • Príkon: 115-135 W
  • Rozmery produktu: 17 x 28,5 x 13,5 cm
  • Testované v ETM s výsledkom 85,5 %

Rozumie vašim potrebám

Použitím mlynčeka na kávové zrná si doprajete jedinečný pocit z čerstvej kávy. Čerstvo namleté kávové zrná si zachovajú svoju arómu a pitie vášho popoludňajšieho espressa tak bude jedinečným zážitkom. Vďaka nízkej rýchlosti mletia nedochádza k prepáleniu kávových zŕn, ako sa môže u niektorých porovnateľných mlynčekov stať. 

Prispôsobte mlynčekv vašim potrebám

Scala Plus má 22 stupňov nastavenia hrubosti mletia kávových zŕn. Po troške cviku tak zistíte, aká hrubosť vyhovuje presne vašim potrebám. Jedinečnou funkciou tohoto mlynčeka je manuálny časovač, podľa ktorého si určíte presnú dávku namletých zŕn a ani o zrnko viac. 

Kónický systém mletia

Kamene, ktoré sa trú o seba a melú kávové zrná. Scala Plus má celý vnútorný nerezový systém mletia navrhnutý v Taliansku, raji kávy. Všetky ostatné časti sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov neobsahujúcich BPA. Obe nádobky, na kávová zrná i na výslednú namletú kávu, sú odnímateľné a je možné ich jednoducho čistiť. Do zásobníka na kávové zrná sa zmestí 300 g. 

O značke

Solis je švajčiarska spoločnosť s dlhou a bohatou tradíciou. Už viac ako 110 rokov úspešne zavádza na trh malé kuchynské spotrebiče a produkty beauty segmentu. Dlhodobé skúsenosti umožňujú Solisu prinášať na trh nové, bezpečné a inovatívne produkty.

Solis ponúka široký výber užitočných domácich spotrebičov, ktoré majú nadčasový design a vysokú kvalitu a ktoré venujú zvláštnu pozornosť pohodliu a funkčnosti. To všetko je dosiahnuté prostredníctvom inovatívneho vybavenia a profesionálnej práce odborníkov a designérov na najvyššej úrovni.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet stupňov jemn.mletia: 15
Zásobník na kávu: 300 g
Ochrana proti pripáleniu zŕn: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Solis
Počet stupňov jemn.mletia: 15
Zásobník na kávu: 300 g
Ochrana proti pripáleniu zŕn: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 29 cm
Hmotnosť: 1880 g
Výška: 14 cm
Hĺbka: 17 cm

Ostatné

Kód produktu: 960.94

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore