Solis 968.67 Swiss Perfection

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Sušic vlasov SOLIS 968.67 Swiss Perfection je vybavený 2300 W AC motorom a schopnosťou vyvinúť intenzívny prúd vzduchu. Vlasy sú vysušené rýchlejšie a zároveň zostávajú hydratované, zachovávajú lesk a farbu a to vďaka ionizačnej technológií. Vybrať si môžte 3 nastavenia teploty a 2 rýchlosti. Nenahraditeľná profesionálna funkcia poskytuje aj intenzívny prúd studeného vzduchu. Používa sa po dokončení tvarovania na zafixovanie účesu. Pohodlné používanie je aj vďaka napájacej šnúre s dĺžkou 2,8 m. Odnímateľná zadná mriežka zjednoduší čistenie. Súčasťou fénu je koncentrátor pre precíznu úpravu účesu. Farba čierna

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
Popis produktu

Sušic vlasov SOLIS 968.67 Swiss Perfection

 • Až o 50 % väčší tlak vzduchu a o 40 % väčší prúd vzduchu než porovnateľné modely
 • Príkon 2300 W
 • AC motor vyznačujúci sa vysokou životnosťou a schopnosťou vyvinúť intenzívny prúd vzduchu
 • Ionizačná technológia
 • Tlačidlo studeného vzduchu
 • 2 úrovne rýchlosti a 3 úrovne teploty
 • Súčasťou balenia koncentrátor pre styling účesu
 • Ergonomické držadlo a aerodynamický tvar (vyskúšaný rokmi testovania)
 • Tepelná poistka
 • Odnímateľná zadná mriežka na čistenie, umývateľná pod tečúcou vodou
 • Dĺžka sieťového kábla 2,8 m
 • Farba fialová

Profesionálna kvalita

Fén na vlasy SOLIS 968.67 Swiss Perfection je vybavený profesionálnym motorom napájaným striedavým prúdom (AC motor), ktorý sa vyznačuje vysokou životnosťou. Tento motor dodáva nadpriemerný výkon a vytvára viac než o 50 % väčší tlak vzduchu a viac než o 40 % väčší prietok vzduchu, než porovnateľné sušiče vlasov, čo predstavuje výrazne kratší čas sušenia čím šetríte ča a energiu.

 • SOLIS Swiss Perfection je ručne vyrábaný vo vlastnom výrobnom závode spoločnosti Solis v meste Mendrisio vo Švajčiarsku.
 • Každý krok v produkcii je dôkladne kontrolovaný a podrobený prísnym kontrolám kvality, aby ste mali istotu, že máte vo svojich rukách prvotriedny výrobok, ktorý vám bude prinášať radosť veľa ďalších rokov.
 • Tento fén patrí k najsilnejším profesionálnym sušičom na trhu.
 • Svetový šampión v sušení vlasov: V roku 2012, SOLIS vybavil švajčiarsky tím a dva talianske tímy fénom Swiss Perfection na Svetový šampionát kaderníkov v Miláne. Tímy sa umiestnili na 1. a 3. mieste. 

Ako to začalo

Tri roky výskumu a vývoja vo Švajčiarsku. Veľa času bolo investovaného do vlastného výrobného zariadenia SOLIS, ktoré vyvíja vôbec ten najsilnejší Solis sušič vlasov. Inšpirácia u najpredávanejších profesionálnych fénov, ktoré boli rozsiahle testované a boli analyzované ich slabé stránky. V priebehu dizajnovania Swiss Perfection, SOLIS vylepšil zistené slabiny ostatných fénov a vyvinul ešte silnejší model. SOLIS Swiss Perfection je profesionálny sušič vlasov využívaný po celom svete v tých najlepších kaderníckych salónoch. Teraz je možné ho získať aj do domácnosti a hneď sa stal úplným bestsellerom!

Studený vzduch na fixáciu účesu

Vďaka AC motoru má sušič vlasov tlačidlo pre tok skutočne studeného vzduchu. Funkcia studeného vzduchu ochladzuje vlasy a pôsobí ako prirodzený vlasový sprej. Tým sa zafixuje váš starostlivo vytvorený účes pre dlhodobé držanie. Swiss Perfection neohrieva iba teplý vzduch ako iné sušiče vlasov, ale púšťa skutočne studený vzduch na vaše vlasy.

Jednoduchá manipulácia

Sušič vlasov ponúka ergonomickú rukoväť a tým je pohodlný na používanie. Extra dlhý 2,8 m kábel, ponúka nekomplikovanú manipuláciu. Prostredníctvom pútka ho môžete sušič vlasov zavesiť, čím ušetríte priestor. Pomocou odnímateľnej zadnej mriežky môžete filter fénu jednoducho čistiť. Umožňuje rýchle a mimoriadne jemné sušenie vašich vlasov.

 • S 3 úrovňami teploty a 2 úrovňami rýchlosti môžete individuálne nastaviť fúkanie presne pre vaše vlasy.

Ionizačná funkcia

Ionizačná starostlivosť sa stará o antistatické sušenie, kedy záporne nabité ióny eliminujú statickú elektrinu, vyhladzujú kutikuly a výsledným efektom budú dokonale lesklé vlasy. Účes bude hladký a bez strapatenia. Okrem toho znižujú veľkosť kvapôčok vody na vlasoch a tým skracujú čas sušenia. A navyše tiež iony tiež uzatvárajú zdrsnený povrch vlasov, ktorý sa vytvára v priebehu umývania a to zaisťuje hladké a jednoducho rozčesateľné vlasy – pre perfektný účes ako od kaderníka.

Švajčiarska kvalita 

Sušiče vlasov značky Solis pôsobia svojou silou: Sila ktorá vám umožňuje profesionálne a rýchlo tvarovať vaše vlasy. Ergonomická rukoväť a kompaktná veľkosť umožňujú manipuláciu bez únavy. Sušiče vlasov Solis sa vyrábajú od roku 1933 vo vlastných výrobných mestách Mendrisio a Ticino. Už viac ako 105 rokov, spoločnosť Solis úspešne vyrába spotrebiče na varenie, pre krásu a klimatizáciu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam, je spoločnosť Solis vždy schopná priniesť na trh nové, inovatívne a bezpečné produkty. Skutočné hodnoty sú obzvlášť dôležité pre tradičnú švajčiarsku spoločnosť: dôvera, dôslednosť a udržateľnosť sú najvyššou prioritou.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet rýchlostí: 2
Príkon: 2300 W
Počet teplotných stupňov: 3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Solis
Počet rýchlostí: 2
Možnosť zavesenia: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 28 cm
Hmotnosť: 1400 g
Výška: 25 cm
Hĺbka: 10 cm

Konektivita

Dĺžka kábla: 2,8 m

Funkcie

Ionizátor: Áno
Fúkanie studeným vzduchom: Áno
Počet teplotných stupňov: 3

Energetické údaje

Príkon: 2300 W

Obsah balenia

Počet nástavcov: 1
Tryskový difúzor: Áno

Ďalšie parametre

Hrebeňový nadstavec: Nie
Tichšie sušenie: Nie
Odnímateľná zadná mriežka: Áno
Cestovné vrecko: Nie
Sklopná rúčka: Nie
Kompaktný dizajn: Nie
Difuzér: Nie

Ostatné

Kód produktu: 968.67

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore