Sonos Beam 2 biely


Soundbar, Farba biela, 3 kanálový, Wi-Fi, Smart, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 1 × HDMI port, 0 × USB port, 1 × optický vstup, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: Dolby Atmos, Ekvalizér. Viac info

Farba


Cena 549,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Soundbar Sonos Beam 2 prináša podporu WiFi, technológiu Sonos multiroom, streamovanie hudby, panoramatický zvuk a krištáľovo čisté dialógy pri sledovaní filmov.

Zvuk vo vysokom rozlíšení

So soundbarom Sonos Beam (Gen 2) si vychutnáte priestorový zvuk a krištáľovo čisté dialógy pri šou, filmoch či hrách. A keď je televízor vypnutý, streamujte hudbu a ďalšie zo všetkých svojich obľúbených služieb. Ovládanie je jednoduché pomocou aplikácie Sonos, vášho hlasu a Apple AirPlay 2Pridajte reproduktory a vytvorte si bezdrôtový systém priestorového zvuku a vychutnajte si počúvanie vo viacerých miestnostiachVšetko sa pripája cez WiFi.

Inteligentnejší vo vnútri, navonok krajší

O 40% rýchlejší čip posúva zvukové limity pre soundbar tejto veľkosti a vytvára dve zvukové cesty pre zážitok z virtuálneho priestorového zvuku. Precízne perforovaná mriežka vyzdvihuje elegantný dizajn a bezproblémovo zapadne do vášho domova, či už položíte soundbar na nábytok alebo ho namontujete na stenu.

Výnimočný zvuk všade naokolo

Technológia Dolby Atmos mapuje zvuky na 3D efekt, takže zažijete lietadlá, ako keby lietali ponad vašu hlavu, počujete kroky pohybujúce sa po miestnosti a pocítite, ako vás obklopuje hudba.

Krištáľovo čisté dialógy

Oskaroví zvukoví inžinieri pomohli vyladiť Beam tak, aby ste počuli každé slovo a vždy mohli sledovať príbeh. Pre ešte väčšiu zrozumiteľnosť, keď postavy šepkajú alebo sa akcia zintenzívňuje, zapnite v aplikácii Sonos vylepšovanie reči.

Vyrobené pre hudbu

Streamujte hudbu, rádio, audioknihy a podcasty zo všetkých svojich obľúbených služieb s detailným stereofónnym zvukom, ktorý zaplní miestnosť.

Jednoduché nastavenie

Iba minúty vás delia od rozbalenia samotného soundbaru až po samotné počúvanie, a to všetko len pomocou dvoch káblov.

Vyladené k dokonalosti

Technológia ladenia Trueplay prispôsobuje zvuk jedinečnej akustike miestnosti, takže váš obsah znie vždy tak, ako má.

Pohodlné ovládanie

  • Aplikácia Sonos - Pripojte všetky svoje streamovacie služby, objavujte novú hudbu v rádiu Sonos a prispôsobte si nastavenia.

  • TV diaľkové ovládanie - Soundbar sa synchronizuje s vašim existujúcim diaľkovým ovládaním, aby vám poskytol efektívne ovládanie a žiadny ďalší neporiadok.

  • Dotknite sa - Klepnutím alebo potiahnutím po hornej časti soundbaru pozastavíte hudbu, upravíte hlasitosť, preskočíte skladbu a podobne.

  • Apple AirPlay 2 - Odošlite zvuk priamo zo zariadenia iPhone, iPad alebo Mac a potom požiadajte Siriho, aby ho zapol z vášho zariadenia.

Hands-free pomoc 

Požiadajte Amazon Alexa alebo Google Assistant o nastavenie časovačov, sledovanie správ, ovládanie inteligentných domácich zariadení a ďalšie. (*Dostupnosť hlasových služieb sa líši v závislosti od krajiny a jazyka.)

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 3

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Sonos Beam 2 biely

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Ondrej

5. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca