Sonos One SL biely

 • Výpredaj −47 %

Bezdrôtový reproduktor, Smart, Farba biela, 1 × reproduktor, Typ reproduktora: 3 - pásmové, Wi-Fi, AirPlay, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Elegantný bezdrôtový reproduktor Sonos One SL v bielom farebnom prevedení vnesie do vašej domácnosti bohatý zvuk, ktorý bude znieť čisto a jasne. Vďaka kompaktnému dizajnu ho zapasujete takmer do každého priestoru, či už ide o kuchynskú linku alebo poličku v kancelárii. Prehrávaná hudba je podporovaná dvomi zosilňovačmi triedy D, výškovým a stredovým basovým reproduktorom a ak spárujete dve zariadenia Sonos, poskytnú vám špičkový stereofónny zvuk. Tento model je odolný voči vlhkosti, takže ho môžete použiť aj na vonkajšej terase či v kúpeľni. Ovládanie je veľmi jednoduché – buď hlasom (cez Siri), aplikáciou, prostredníctvom AirPlay 2 či cez kapacitné dotykové ovládacie prvky.

Bohatý zvuk

Kompaktný reproduktor vám poskytne bohatý zvuk, ktorý zaplní miestnosti vašej domácnosti. Ovládať ho budete môcť pomocou aplikácie Sonos, Apple AirPlay 2 a ďalších. Je ako stvorený pre kvalitnú reprodukciu vašich obľúbených playlistov.

Zapadne do každej izby

Jeho kompaktný dizajn mu umožňuje zapasovať takmer do každého priestoru. Položte ho na kuchynskú linku alebo na poličku do kancelárie. Je odolný voči vlhkosti, takže ho môžete dať aj do kúpeľne alebo na záhradu.

Apple AirPlay 2

Streamujte zvuk priamo z vášho iPhonu alebo iPadu a požiadajte Siri, aby vám prehrala hudbu, na ktorú máte práve chuť. (samotný reproduktor hlasové ovládanie nemá, no vy ho hlasom ovládať môžete)

Stereofónny zvuk

Spárujte Sonos One alebo iný One SL v rovnakej miestnosti pre stereofónny zvuk a umocnenie preferovaných tónov. Môžete ich využiť aj ako zadné reproduktory domáceho kina s funkciami Playbar, Playbase alebo Beam. 

Funkcie a špecifikácie

 • Dva digitálne zosilňovače triedy D sú dokonale vyladené tak, aby zodpovedali vodičom reproduktorov a akustickej architektúre.

 • Jeden výškový reproduktor vytvára ostrú a jasnú vysokofrekvenčnú odozvu.

 • Jeden stredový basový reproduktor zaistí, že budete počuť prehrávanie vokálnych frekvencií stredného rozsahu plus hlboké a bohaté basy.

 • Nastaviteľné ovládanie basov a výšok vám umožňuje prispôsobiť si zvuk podľa jednotlivých miestností.

 • Reproduktor je odolný voči vlhkosti, takže ho môžete položiť aj do kúpeľne.

 • Disponuje kapacitnými dotykovými ovládacími prvkami pre jednoduchú manipuláciu. (zvýšenie/zníženie hlasitosti, predchádzajúcu/nasledujúcu skladbu, prehrávanie/pozastavenie)

 • Automatické aktualizácie softvéru

 • Wi-Fi

 • Ethernetový port

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Nie
Wi-Fi Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Airplay Áno
NFC Nie
Typ reproduktora 3 - pásmové
Počet reproduktorov 1

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Sonos One SL biely

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Tomáš

2. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze DobráMarek

14. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Neskutocne perfektny zvuk
 • nic

Na tak male reproduktory zvuk je fakt silny cisty