Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Všetka hudba sveta

Prehrávajte Vašu kompletnú kolekciu hudby z iTunes, skladby z vášho dátového úložiska, on-line hudobných služieb a tisícok internetových rádií.

Bezdrôtové ovládanie, jednoduché nastavenie

Vyhľadávajte, vyberajte a prehrávajte hudbu pomocou smart telefónu, alebo tabletu. Pridávajte nové zariadenia do svojho systému Sonos stlačením jediného tlačidla.

Zmestí sa kamkoľvek

Kompaktný a flexibilný dizajn.

Krištáľovo čistý, plný zvuk

Stredový a výškový reproduktor, každý s vlastným digitálnym zosilňovačom. Pre dosiahnutie kvalitnejšieho zvuku používa Sonos PLAY: 1 dva najmodernejšie digitálne zosilňovače, jednotlivo prepojené s dvoma reproduktormi. Bezdrôtový hudobný systém prináša krištáľovo čistý, vysoko kvalitný zvuk, ktorý konkuruje oveľa väčším a zložitejším systémom.

Plne digitálna architektúra

Z nahrávacieho štúdia až k vám je hudba reprodukovaná tak, ako jej tvorca zamýšľal. Všetky nastavenia filtrov, aktívna ekvalizácia a časovanie obstaráva najmodernejší digitálny signálový procesor, takže nedochádza k žiadnym stratám kvality.

Nekonečné množstvo hudby z najpopulárnejších hudobných služieb

Sonos hladko funguje s Amazon Cloud Player, AUPEO !, Deezer, iHeartRadio, JB Hi-Fi NOW, JUKE, Last.fm, MOG, Pandora®, Rdio®, Rhapsody®, SiriusXM ™ Internet Radio, Slacker® Radio, Songl, Songz , Spotify®, Stitcher SmartRadio ™, TuneIn, Wolfgang 's Vault®, Wimpy a sťahuje z akejkoľvek služby poskytujúcej hudbu, ktorá nie je chránená DRM.

Prehrávanie hudby bez počítača

Užívajte si okamžitý prístup k miliónom nahrávok a tisícom rádiových staníc - bez ripovania, stahovania a bez zapínania počítača. Sonos sa pripája priamo k týmto službám cez internet a prehráva hudbu v ľubovoľných miestnostiach. Prehrávajte hudbu uloženú až na 16 PC, Mac, alebo NAS vo vašej domácej sieti. Systém podporuje všetky populárne audio formáty, alebo prehrávanie hudby z iTunes - prehráva vašu hudbu z iTunes - priamo z iPhone®, iPad® alebo iPod touch® do akejkoľvek miestnosti vašej domácnosti. Umiestnite váš iPod alebo iPhone do Sonos Dock-u a prehrávajte z neho bezdrôtovo hudbu a zároveň ho nabíjajte.

Odolnosť proti vysokej vlhkosti vzduchu

PLAY: 1 je navrhnutý tak, aby vydržal prevádzku napríklad aj v kúpeľni, počas sprchovania. PLAY: 1 nie je však vodotesný ani vodeodolný.

Ovládajte hudobný systém Sonos akýmkoľvek zariadením

Ovládajte všetku hudbu a miestnosti pomocou zariadenia so systémom Android, pomocou iPhonu, iPodu touch a iPadu. Bezplatná aplikácia Sonos Controller pre Android, iPhone a iPad vám umožní ovládať jednotlivé prehrávače a vyhľadávať hudbu na internete, alebo v počítači.

Multi-room ovládanie

Ak máte viac prehrávačov Sonos, môžete si zvoliť hudbu v akejkoľvek miestnosti - odkiaľkoľvek.

Nájdite a prehrajte vašu obľúbenú skladbu behom okamihu

Prechádzajte a vyhľadávajte skladby a rádiové stanice, vyberajte hudbu na prehranie a ovládajte jej hlasitosť odkiaľkoľvek v domácnosti.

Softvér pre ovládanie pre PC, alebo Mac

Premeňte ktorýkoľvek PC alebo Mac na ovládač Sonos. Softvér je ku každému prehrávaču zadarmo.

Bezdrôtová technológia SonosNet

Poskytuje bezdrôtové pokrytie celej domácnosti, zabezpečuje synchrónne prehrávanie a vyhýba sa ovplyvňovaniu inými bezdrôtovými zdrojmi. Pre väčší dosah a kvalitu siete používa SONOS technológiu MIMO (viac vstupov, viac výstupov) a viac antén a vysielačov v jednotke.

Spätná kompatibilita

Kompatibilný s predchádzajúcimi generáciami Sonos prehrávačov a BRIDGE

Počúvajte rovnakú skladbu vo všetkých miestnostiach, dokonale synchronizovane

Prehrávajte rovnakú hudbu v rôznych miestnostiach, bez ozvien, alebo oneskorenia. Pridajte, alebo odstráňte miestnosti zo skupín bez ovplyvnenia synchronizácie.

Počúvajte rôznu hudbu v rôznych miestnostiach v rovnakú chvíľu

Nalaďte internetové rádio v spálni, streamujte hudobné služby v kuchyni a prehrávajte skladbu z vašej zbierky v obývačke - súčasne.

Jednoduchá inštalácia

Nepotrebujete žiadne technické znalosti. Umiestnite PLAY: 1 v akejkoľvek miestnosti, kde chcete prehrávať hudbu zapojte ho do elektrickej siete a užívajte si hudbu. Prepojte jeden prehrávač, alebo BRIDGE k vášmu routeru a počúvajte hudbu na internete. Vďaka softvéru pre nastavenie systému je všetko pripravené behom niekoľkých okamihov.

Rozšíriteľný bezdrôtový systém

Rozširujte váš bezdrôtový hudobný systém postupne, miestnosť po miestnosti. Pridajte ďalšie prehrávač do systému pomocou stlačenia jediného tlačidla.

Jednoduchá manipulácia

Vďaka kompaktným rozmerom možno PLAY: 1 ľahko vziať do akejkoľvek inej miestnosti, alebo napríklad na záhradu.

Automatická aktualizácia softvéru

Nové funkcie a hudobné služby sa nahrajú automaticky a zadarmo. Systém Sonos sa priebežne zlepšuje a sám vás upozorní, ak budú k dispozícii aktualizácie softvéru. Stlačením tlačidla sa systém sám aktualizuje.

Zvuk

 • Zosilňovač - Dva digitálne zosilňovače triedy D - každý pre jeden reproduktor.

 • Reproduktory - Jeden stredobasu reproduktor (9 cm) a jeden výškový reproduktor.

 • Audio formáty - Systém podporuje komprimované MP3, iTunes Plus, WMA, AAC (MPEG4), AAC +, Ogg Vorbis, Audible (formát 4), Apple Lossless (bezstratový), Flac (bezstratový), WAV, AIFF.Nativní podpora 44.1kHz vzorkovacej frekvencie. Dodatočná podpora 48kHz, 32kHz, 24kHz, 22kHz, 16kHz, 11kHz a 8kHz vzorkovacia frekvence.Poznámka: Formáty Apple "Fairplay", WMA DRM a WMA Lossless v súčasnej dobe nie sú podporované.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Sonos
iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
iIntegr.čítačka kariet: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sonos
iSmart: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
iAirplay: Nie
iNFC: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Multizone: Nie

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore