Sonos SUB čierny rozbalený kus s plnou zárukou

 • Momentálne nie je možné produkt kúpiť online, môžete si ho však rezervovať v predajniach, v ktorých je na sklade.
 • Dostupné rozbalené kusy v 8 predajniach

Cena:
799,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 15,98 €

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtový subwoofer SONOS SUB je praktický, moderný a funkčný doplnok v domácnosti pre počúvanie hudby. Nemal by chýbať vo výbave žiadneho milovníka pokrokovej elektroniky. Jednotky reprosústav Sonos sú prepojené pomocou bezdrôtovej siete a ovládajú sa jednoducho prostredníctvom vášho mobilu alebo tabletu. Každú jednotku systému môžete ovládať z akejkoľvek časti domácnosti. K dispozícii máte všetky internetové rádiá. Vďaka hlbokému zvuku pocítite každý tón vo vysokej kvalite bez nežiaducich vibrácií. Systém obsahuje dva digitálne zosilňovače triedy D a prenáša zvuk vo frekvenčnom rozsahu od 25 Hz. Má čierne lesklé telo, preto sa bude bez problémov hodiť k ostatnej elektronike.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Kvalita bez vibrácií

Ak máte záujem o kvalitný zvuk s hlbokými basmi úplne bez vibrácií, ktorý vyplní miestnosť, bezdrôtový subwoofer SONOS SUB je práve pre vás. Jednotky Sonos sú prepojené pomocou bezdrôtovej siete a ovládajú sa jednoducho prostredníctvom vášho mobilu, alebo tabletu. V dosahu domácej Wi-Fi siete máte automaticky možnosť ovládať všetky jednotky v sieti systému. Telo tohto šikovného a funkčného doplnku má čiernu lesklú farbu. Nezaberie veľa miesta a dokonale splní svoju úlohu.

Kvalita bez vibrácií - SONOS SUB

Výhody systému Sonos

Medzi hlavné výhody patrí už spomínaná bezdrôtová komunikácia medzi jednotkami. Nepotrebujete tak k zapojeniu žiadne káble. Ovládanie cez tablet, alebo smartphone je veľmi jednoduché a intuitívne. Každú jednotku systému môžete ovládať z akejkoľvek časti domácnosti. Internetové rádia môžete podľa chuti a potreby počúvať kedykoľvek a nemusíte mať k dispozícii počítač. Inštalácia je jednoduchá, preto ju hravo zvládne aj úplný začiatočník bez špeciálnych znalostí. Kvôli kompaktnej veľkosti sa dá SUB ľahko premiestňovať medzi miestnosťami spolu s prehrávačom.

Dokonalý zvuk

Vďaka hlbokému a bezdnému zvuku pocítite každý tón. Každý tón vo vysokej kvalite, ale bez vibrácií. Basy vyznejú hlasno a čisto preto, že sú dva reproduktory uložené proti sebe. Po zapnutí systém automaticky optimalizuje audio nastavenia pre vyváženie SUBu a spárovanej Sonos jednotky.

Dokonalý zvuk - SONOS SUB

Technické špecifikácie

Obsahuje dva digitálne zosilňovače triedy D. Frekvenčný rozsah systému je od 25 Hz. Ekvalizácia SUBu je automatická. Zapnutie prístroja indikujú prítomné kontrolky. V balení od výrobcu nechýba napájací kábel ani návod na obsluhu.

Technické špecifikácie - SONOS SUB

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 40 cm
Výška: 39 cm
Hĺbka: 16 cm
Typ subwoofera: aktívny
Frekvenčný rozsah (Hz): 25 - 200

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sonos
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 40 cm
Výška: 39 cm
Hĺbka: 16 cm
Hmotnosť: 16 Kg

Reproduktory

Typ subwoofera: aktívny
Aktívny: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 25 - 200

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore