5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Hra Bravo Team je určená pre herné konzoly PlayStation 4. Objavíte sa na nepriateľskom území obklopený spolubojovníkmi. Prejdite desiatimi kapitolami intenzívnej akcie vďaka chladnému a rozumnému uvažovaniu uprostred boja. K dispozícii máte široké možnosti brokovníc, pištolí a automatických zbraní či kryty na schovanie. Vašou úlohou je postarať sa, aby každý strela mala svoj cieľ. Môžete hrať online aj s kamarátom a objavte nové spôsoby likvidácie nepriateľov.

Zamierte

Udrite ako prvý a udrite tvrdo. V prestrelka počas intenzívneho boja to znamená všetko alebo nič. Vy sa musíte hlavne takticky rozhodovať v zlomku sekundy. Spolu s ďalším členom tímu ste uväznení na nepriateľskom území obkľúčení. Misiu splníte len ak si zachováte chladnú hlavu uprostred boja. Vyzbrojte sa rozličnými druhmi brokovníc, pištolí a automatických zbraní, nájdite úkryt a nevystreľte ani jeden náboj naprázdno.

Kooperatívna hra

Tímová práca sa stáva kľúčom ku úspechu v hre. Či už sa púšťate do boja s počítačovo ovládaným spoluhráčom, alebo hráte online s kamarátom, spolupráca je dôležitá na udržanie náskoku pred nepriateľmi.

 Ovládač na mierenie

Istotou výhody v drsnej vojne sa stane ovládač PlayStation na mierenie. Vďaka presnej sledovacej technológii, ktorá zabezpečuje vražednú presnosť, a vybračnej odozve, sa môžete ponoriť do deja, budete cítiť každý jeden výstrel. Ovládač sa v balení nenachádza. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS VR
Typ hry Akčné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Bravo Team - PS4 VR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Balázs

24. 6. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené