Sony CyberShot DSC-RX100 čierny

10× Zobraziť


Digitálny kompakt, Typ obrazového senzora: CMOS, Formát snímača: 1 ", Rozlíšenie: 20,2 Mpx, Max. rozlíšenie videa: 1920x1080 px, Ohnisková vzdialenosť: 28 mm min., 10,4 mm max., Maximálna svetelnosť objektívu 1.8, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Nie hľadáčik, Optická stabilizácia obrazu, Dotyková obrazovka: Nie, Vodotesnosť: Nie, Wi-Fi: Nie, Typ batérie: Li-Ion, Kapacita batérie: 1080 mAh. Viac info


Cena 319,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 32,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

10×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

10 + nakupů

Zobraziť 10 recenzií

Popis produktu

Sony DSC-RX100 je pokročilým kompaktným digitálnym fotoaparátom, ktorý zaujme predovšetkým náročnejších užívateľov, ktorí od svojho zariadenia čakajú perfektný výkon i za nepriaznivých podmienok. Vnútri kvalitne spracovaného tela sa nachádza CMOS snímač s rozlíšením 20,1 Mpx a pomerom strán 3: 2. Objektív má premenlivú ohniskovú vzdialenosť 10,4-37,1 mm, čo zodpovedá 3,6x optickému zoomu. Svetelnosť sa pohybuje od F 1,8 do F 4,9. Fotoaparát je ďalej vybavený LCD displejom s rozlíšením 1,2 miliónov pixelov. Nechýba ani inteligentný režim snímania, možnosť nahrávania FullHD videa, 360° režim alebo fotografovania do RAW súborov. Všetky fotky a videá je možné ukladať na pamäťové karty SD, SDHC a SDXC.

Perfektne spracované telo

Sony DSC-RX100 prichádza s perfektne spracovaným telom, ktoré je vyrobené z kvalitných materiálov zaisťujúcich dlhú životnosť fotoaparátu. Aj napriek svojím parametrom je tento model kompaktný a môžete si ho tak vziať so sebou pokojne len tak na prechádzku. Vo vašom vrecku tak môžete mať vždy pripravený fotoaparát, ktorý vám umožní robiť veľmi kvalitné a pekné snímky.

Foťte kedykoľvek a kdekoľvek

Vnútri tela fotoaparátu Sony DSC-RX100 sa nachádza veľký CMOS 1" snímač, ktorému napomáha veľmi kvalitný objektív s premenlivým ohniskom a perfektné svetelnosťou ktorá sa pohybuje v rozmedzí F 1,8 - 4,9. Táto kombinácia vám umožňuje fotografovanie aj v horších svetelných podmienkach. Samozrejmosťou je tiež integrovaný blesk, ktorý môže scénu osvietiť v prípade naozaj nízkeho osvetlenia.

Ovládnite svoju fotografiu

Sony DSC-RX100 umožňuje plne automatické fotografovanie. Ak patríte medzi pokročilých fotografov, iste oceníte aj možnosť manuálneho fotenia, kde si možno nastaviť parametre podľa svojho. Pri automatickom fotografovaní si fotoaparát sám vyhodnotí scénu a prispôsobí tomu všetky nastavenia a vďaka veľmi rýchlemu ostreniu a optickej stabilizácii zaobstarať kvalitnú fotku priebehu pár okamihov.

Rôzne režimy fotografovania

Digitálny fotoaparát Sony DSC-RX100 má tiež niekoľko režimov, ktoré vám pomôžu vytvoriť kvalitné a zaujímavé fotografie. Medzi tieto režimy možno zaradiť napríklad portrétový režim, ktorý vytvorí naozaj peknú fotografiu, ktorú nebude musieť už upravovať. Ďalej fotoaparát zvládne 360° fotografovanie. Pre tvorbu ďalších a netradičných fotografií je fotoaparát vybavený funkciou Picture Effects, ktorá umožnňuje tvorbu snímky napríklad s efektmi retro, jemného zaostrenia alebo napríklad čiernobiele. Ak občas zatúžite nahrať nejaké video, ani to tu nie je problém. Fotoaparát si poradí s tvorbou fullHD videa. Všetky fotografie a videá je možné ukladať na pamäťové karty typu Memory Stick Duo, PRO Duo a PRO HG Duo, ďalej potom na SD, SDHC a SDXC

LCD displej a intuitívne ovládanie

Na zadnej strane fotoaparátu sa nachádza 3" TFT LCDTruBlack displej ktorého rozlíšenie dosahuje 1,2 milióna pixelov. Displej je tak dostatočne jemný a umožní vám perfektnú kontrolu nafotených snímok. Výhodou je aj automatická regulácia jasu. Vďaka regulácii jasu budete mať nastavenie podsvietenia podľa okolitých podmienok, čo v noci alebo pri nižšom osvetlení môže šetriť energiu. Na displeji je možné samozrejme vykonávať aj všetky nastavenia. Tlačidlá na ovládanie sú umiestnené tak, aby na ne každý bez problému dosiahol. Užívateľské prostredie fotoaparátu je tiež skvele navrhnuté a jeho ovládanie je veľmi intuitívne a jemnoduché.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Ohnisková vzdialenosť 28 - 146
Efektívny počet pixelov 20.2 Mpx
Uhlopriečka 3 "
Wi-Fi Nie
GPS Nie
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Optický zoom 3.6
Stabilizácia obrazu Optická
Hľadáčik Nie
Min.ohnisková vzdialenosť 28 mm
Max.ohnisková vzdialenosť 10.4 mm

Hodnotenie

4,9 / 5

10 recenzií Sony CyberShot DSC-RX100 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Erik

20. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Perfektné fotky, bohaté možnosti nastavenia

Slušný fotoaparát za rozumnú cenu


Peter

2. 7. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Výborný

Slavomír

11. 2. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon
 • Pokročilý fotoaparát v kompaktnom tele.
 • Priemerná schopnosť fotiť pri slabom osvetlení.

Dobrý kvalitný fotoaparát za rozumnú cenu.


Juraj

29. 8. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • výkon
 • Dobrý objektív, dobré fotky bez zrna pri slabom svetle, pekné podanie obrazu.
 • Skutočne malý kompakt.
 • Zoom má menší rozsah.

Kúpil som ako starší model, takže cena už zišla dolu na prijateľnú výšku. Nesklamal...