Sony DSX-GS80


Autorádio, 1 din, Celkový výkon: 400 W, Podporované pásma: FM, AM, RDS, Bluetooth, USB port, AUX vstup, Výstup pre subwoofer, Odnímateľný panel, Ekvalizér. Viac info


Cena 209,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Špičkové autorádio Sony DSX-GS80 v čiernom farebnom prevedení poteší každého, kto si svoju cestu autom rád spríjemní obľúbenou hudbou. Je vybavené FM/AM rádiom, USB portom, Bluetooth technológiou či vstupom Aux-In (pre pripojenie externých prehrávačov) a s určitosťou poteší množstvo pokročilých funkcií a vlastností: Dual Bluetooth (umožňuje pripojiť dva smartfóny), zosilňovač triedy D, maximálny výstupný výkon 4 x 100 W s možnosťou zapojenia reproduktorov s impedanciou 2 ohmy, synchronizované podsvietenie pulzujúce v rytme hudby (Dynamic Colour Illuminator) či technológia Extra Bass (vylepšuje nízke frekvencie). Špecifikom je možnosť ovládania hlasom pomocou aplikácie Siri Eyes Free a systému Android.

Ovládajte zvuk v celom aute

Vychutnajte si hlboký čistý zvuk z výkonného zosilňovača s možnosťou výstupnej impedancie 2 ohmy, ktorá rozozvučí celé auto skvelým zvukom. Funkcie pripojenia, ako napríklad navigácia, výmena správ a telefónne hovory, sa vďaka sofistikovanému rozhraniu a hlasovému ovládaniu navyše jednoducho používajú.

 • Vysokovýkonný zosilňovač - Zabudovaný štvorkanálový zosilňovač poskytuje výkon na úrovni, ktorá bola predtým k dispozícii len s externými zosilňovačmi.

 • Ovládanie pomocou hlasu - Prostredníctvom hlasových príkazov môžete získavať navigačné pokyny, ovládať prehrávanie hudby a komunikovať s kontaktmi v smartfóne.

 • Prispôsobenie na dosah ruky - Prepojte autorádio a smartfón a získajte možnosť ovládať vybraté aplikácie pomocou hlavnej jednotky, jednoducho nastaviť autorádio a vykonávať prispôsobenia priamo zo smartfónu.

Dvakrát viac v spojení

Spárujte jeden telefón s technológiou Bluetooth na prístup k navigácii, prehrávaniu hudby a funkciám na komunikáciu. Môžete tiež pripojiť druhý telefón a volať alebo prijímať hovory bez pomoci rúk.

 • Ovládanie hlasom pre Android - Využívajte ovládanie hlasom na získavanie navigačných pokynov, odosielanie správ a prehrávanie skladieb v smartfóne so systémom Android.

 • Vezmite si technológiu Siri na cesty - S aplikáciou Siri Eyes Free môžete pripojiť zariadenie so systémom iOS a ovládať hudbu, navigáciu, správy a množstvo ďalšieho.

 • Ovládanie pomocou hlasu - Využívajte praktické funkcie smartfónu bez toho, aby ste museli spustiť zrak z cesty. Pomocou hlasového ovládania spravujete hudbu, získavate pokyny v reálnom čase a komunikujete s kontaktmi.

4 x 100 W výkonu na cestách

Zabudovaný zosilňovač triedy D disponuje obrovským výkonom s minimálnym rušením a poskytuje krištáľovo čistý zvuk aj pri maximálnej hlasitosti. 

 • Optimalizovaný pre dokonalosť - Elektronické obvody a komponenty sú starostlivo rozvrhnuté tak, aby sa zabezpečil vysokoefektívny prenos elektrickej energie s nízkym šumom.

 • Presné umiestnenie napájacej jednotky - Napájacia jednotka je umiestnená v blízkosti vstupu a zosilňovača, čím sa minimalizujú straty výkonu.

 • Odvádzanie tepla - O účinnú ventiláciu zabraňujúcu prehrievaniu sa stará rozmerný chladič s optimálne navrhnutou štruktúrou rebier.

Počúvajte hudbu vlastným spôsobom

Vďaka možnosti priameho pripojenia hlbokotónového reproduktora a impedancii reproduktorov na úrovni 2 Ω môžete pripojiť hlbokotónový reproduktor priamo k vstavanému zosilňovaču triedy D spolu s viacerými reproduktormi. Výsledkom bude sýty zvuk zapĺňajúci celé auto.

 • Hlbokotónový reproduktor bez externého zosilňovača - Na rozdiel od konvenčných hlavných jednotiek má toto rádio výkonovú rezervu v zosilňovači a môže tak poháňať hlbokotónový reproduktor aj systém reproduktorov v celom aute.

 • Hudba, ktorá vychádza z palubnej dosky - Dynamic Stage Organiser upravuje signál a zlepšuje stereofónne umiestnenie, vďaka čomu sa zdá, akoby hudba vychádzala z palubnej dosky.

 • Vytvarujte si zvuk - Prispôsobte si zvuk tak, ako ho chcete počuť, s 10-pásmovým grafickým ekvalizérom.

 • Ešte viac basov - Stlačením tlačidla EXTRA BASS dosiahnete hlboký, výrazný zvuk pri akejkoľvek hlasitosti, pričom môžete prepínať medzi dvomi rôznymi nastaveniami intenzity zvýraznenia basov.

 • Zostavte si vlastný zvukový systém - Tri 5-voltové výstupy predzosilňovača umožňujú pridať komponenty podľa vlastného výberu, napríklad ďalšie zosilňovače a hlbokotónové reproduktory.

Prispôsobenie na dosah ruky

Aplikácia Sony Music Center pre smartfóny prepája zvuk rádia so smartfónom, vďaka čomu môžete ovládať zdroje hlavnej jednotky, ako aj vybrané aplikácie v smartfóne. K dispozícii máte rôzne nastavenia diaľkového ovládania, napríklad pre hlasitosť, vyváženie, zoslabenie, EXTRA BASS a 10-pásmový ekvalizér, ako aj možnosť nastavenia konfigurácie podsvietenia, pozície sedenia a hlbokotónový reproduktora. 

 • Vstup USB umožňuje prehrávanie cez iPhone aj iPod - Jednoducho prehrávajte hudbu zo zariadení so systémom iOS. Stačí len zapojiť kábel USB a ovládať základné funkcie prehrávania a zároveň sledovať informácie o skladbách na displeji.

 • Rozžiarte svoju palubnú dosku - S funkciou Dynamic Colour Illuminator máte na výber zo širokej škály farieb a odtieňov, ktoré sa hodia k štýlu vášho auta. Sledujte, ako sa farba zariadenia mení synchronizovane s hudbou. 

 • Prepínanie skladieb priamo z volantu - V kompatibilných vozidlách môžete jednoducho nastaviť základné ovládacie prvky zvuku priamo z volantu bez použitia konvertora signálu.

 • Prehrávanie súborov vo formáte FLAC - Kompatibilita s formátom FLAC vám umožní prehrávať bezstratové zvukové súbory, takže si hudbu vychutnáte do posledného detailu. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Áno
Zvukové formáty flac, mp3, wma, wav, aac
Slot pre pamäťovú kartu Nie
DVD mechanika Nie
Celkový výkon 400 W
AUX vstup Áno
Veľkosť 1 din
CD mechanika Ne
Odnímateľný panel Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Sony DSX-GS80

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Ľubomír

14. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Spokojnosť cena a kvalita