Frantics - PS4

Cena:
17,99 €

Pôvodná cena 19,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Hra Frantics pre hernú konzolu PlayStation 4 vám ponúkne možnosť zahrať si 15 bláznivých minihier. Čeľte rôznym výzvam usporiadaným ľstivým a manipulatívnym lišiakom a zozbierajte čo najviac mincí, aby ste dosiahli víťazstvo. K dispozícii je 12 zvieracich postáv – avatarov, ktorých si môžete ľubovoľne prispôsobiť. Zažite kopec zábavy pri hraní ďalšieho herného titulu platformy PlayLink, ktorá predstavuje skvelý spôsob, ako zapojiť každého do skvelej zábavy. Hra má českú lokalizáciu.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 10 %
Popis produktu

Pre jedného až štyroch hráčov

Preneste sa do bláznivého sveta Frantics, kde sa môže stať čokoľvek. Hra platformy PlayLink pre hernú konzolu PlayStation 4 ponúkne 15 minihier rôznych žánrov, od akčných bojov cez krkolomné závody až po športové hry, do ktorých sa môžu zapojiť naraz až 4 hráči. Hlavným cieľom je nazbierať viac mincí než vaši súperi. Okrem klasického ovládača DUALSHOCK 4 môžete využiť taktiež váš chytrý telefón a tablet, pomocou ktorých si vybojujete vytúžené víťazstvo.

Pozor na lišiaka

Celou hrou vás prevedie postava manipulatívneho a ľstivého lišiaka The Fox, ktorého prefíkané ťahy vždy zamiešajú kartami. Pomocou úplatkárstva a odovzdávania tajných správ a misií každému hráčovi osobitne prostredníctvom mobilného zariadenia vás prinúti k tomu, aby ste svojich súperov na každom kroku sabotovali a opätovali im každý nekalý krok. S takýmto spôsobom hry budete musieť zapojiť rozum a dávku vypočítavosti, aby ste triumfovali.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Detské
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Playstation
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Detské
Vekové obmedzenie: 12+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ano

Ostatné

Kód produktu: PS719375173

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore