Sony GTK-XB60B čierny

Cena:
149,00 €

Pôvodná cena 239,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vychutnajte si zábavu s výkonným párty reproduktorom Sony GTK-XB60B. Čierne prevedenie dopĺňa dômyselné farebné osvetlenie reproduktorov. Disponuje Bluetooth, NFC a technológiami na vylepšenie zvuku DSEE a Clear Audio+. Kvalitné basy získate vďaka technológií EXTRA BASS. Výdrž integrovanej batérie je až 14 hodín, v závislosti na nastavenej hlasitosti. Pripojenie iných zariadení je možné cez USB rozhranie a CINCH konektormi. Prostredníctom smartfónu je možné bezdrôtovo meniť aj farbu svetiel reproduktorov alebo aktivovať dídžejské efekty.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 38 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Bezproblémový prenos hudby pomocou technológií NFC a Bluetooth

Technológie NFC™ (Near Field Communication) a Bluetooth v reproduktore Sony GTK-XB60B vás oslobodia od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Zariadením s technológiou NFC sa reproduktora stačí iba dotknúť. Získate tak rýchle a bezproblémové spojenie, pomocou ktorého môžete začať prenášať svoju hudobnú zbierku. Nemáte technológiu NFC? Žiadny problém. Stačí sa pripojiť cez rozhranie Bluetooth.

Vychutnajte si vyššiu kvalitu prenosu cez rozhranie BLUETOOTH pomocou kodeku LDAC™

Technológia LDAC™ je zvuková technológia od spoločnosti Sony, ktorá prináša najvyššiu kvalitu bezdrôtovo prenášaného zvuku cez rozhranie Bluetooth. Technológia LDAC™ prenáša trikrát viac údajov a umožňuje zdokonalené bezdrôtové počúvanie všetkých skladieb s kompatibilnými zariadeniami SONY.

Režim EXTRA BASS™ pre hlboké basové tóny

Stlačením tlačidla EXTRA BASS podstatne zvýrazníte nízke tóny v skladbách. Funkcia pracuje na princípe zvýraznenia basových tónov s cieľom vytvoriť hlboké a dunivé basy. Jednoduchým stlačením tlačidla aktivujte režim MEGA BASS, ktorý vás ohromí svojimi duniacimi basami.

Technológia ClearAudio+ obohatí hudbu

Exkluzívna technológia ClearAudio+ od spoločnosti Sony automaticky upraví nastavenia zvuku a obohatí tak váš zážitok z počúvania. Technológia ClearAudio+ predstavuje spojenie odborných skúseností s technológiami spracovania digitálneho signálu, pričom dokáže optimalizovať zvuk tak, aby vytvorila konzistentne čistý zvuk vysokej kvality, či už sa hráte, počúvate hudbu alebo pozeráte filmy.

DSEE obnovuje detaily digitálnej hudby

Zvýšte kvalitu komprimovaných hudobných súborov. Pri kompresii pôvodných hudobných súborov sa strácajú vysokofrekvenčné prvky hudby, ktoré vašim obľúbeným skladbám dodávajú detailný a bohatý zvuk. Technológia DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) tieto prvky obnovuje a vytvára tak verný zvuk vo vysokej kvalite, ktorý je bližší originálnej nahrávke na disku CD.

Ozvučte si celý dom

Vychutnajte si rovnakú skladbu s funkciou Wireless Party Chain. Pomocou technológie Bluetooth môžete pripojiť až 10 kompatibilných bezdrôtových reproduktorov a synchronizovať hudbu a osvetlenie, aby všetci tancovali na rovnaký rytmus.

Zabudovaná batéria umožní hudbu prehrávať kdekoľvek

Chcete sa baviť vonku alebo niekde, kde nemáte sieťovú zásuvku? Napájanie zo zabudovanej batérie sa spustí, kedykoľvek nebudete pripojení k sieti 230 V, takže počúvať môžete až 14 hodín pri nízkej alebo 3,5 hodiny pri maximálnej hlasitosti. Môžete tiež aktivovať režim Stamina s dlhou výdržou, aby sa hlasitosť mierne znížila, čím získate päť hodín prehrávania.

Vstup pre mikrofón

Stačí pripojiť mikrofón, nastaviť úroveň hlasitosti a razom sa z vás na večierku stane hlavný zabávač. Zariadenie GTK-XB60 váš hlas dostane priamo do centra. 

Farebné svetlo vytvorí atmosféru párty

S osvetlením LED žiarovkami a viacerými svetlami vytvoríte atmosféru ako v klube. Svetelné čiary okolo reproduktora vytvárajú viacfarebné vzory osvetlenia od čistej bielej až po dúhové. Farebné svetlá reproduktora svietia zo zadnej strany a svetlá stroboskopu vytvárajú blikajúce efekty ako v klube. Osvetlenie sa synchronizuje s rytmom hudby, takže sa prispôsobí atmosfére a tempu hudby.

Jednodielny dizajn pre maximálnu prenosnosť

Vďaka jednodielnemu dizajnu si môžete model GTK-XB60 jednoducho vziať kamkoľvek a rozprúdiť každú párty. Či už ste s priateľmi doma alebo si užívate párty niekde inde, kompaktný dizajn zahŕňa aj zabudovanú rukoväť, ktorá je zárukou prenosnosti a pohodlia.

Port USB pre jednoduché pripojenie a prehrávanie

Vďaka portu USB môžete pripojiť zariadenie USB, smartfón alebo tablet a prehrávať všetky digitálne súbory. Kompatibilita s formátmi MP3, WMA a WAV umožní rozprúdiť párty so zoznamom obľúbených skladieb.

Prispôsobte si nastavenia pomocou aplikácií Sony | Music Center a Fiestable

S aplikáciou Sony | Music Center máte párty pod kontrolou priamo z tanečného parketu. Doplnok Fiestable vám umožňuje bezdrôtovo meniť aj farbu svetiel reproduktorov alebo aktivovať dídžejské efekty. A to všetko vďaka intuitívnej funkcii pohybového ovládania len pár mihnutiami zápästím. Môžete tiež vybrať obľúbený zoznam skladieb zo smartfónu a pustiť ďalšiu skladbu aj bez dídžejského pultu.

S pripojením pre viaceré zariadenia môžu hudbu ovládať viacerí ľudia

S priateľmi môžete pomocou technológie Bluetooth® so zariadením GTK-XB60 spárovať naraz až tri smartfóny. Umožní vám to prehrávať skladby z vlastných hudobných knižníc, takže budete môcť vyberať z ešte väčšieho množstva skladieb.

Funkcia Party Chain umožňuje rozšírenie reproduktorového systému

Zvýšte výkon zvukovému systému. Výkonnejší zvukový výstup dosiahnete prepojením viacerých stereofónnych systémov pomocou kábla s CINCH konektormi. Aktivujte jedno zo zariadení pomocou funkcie Party Host a synchronizujte hudbu s inými systémami v reťazci.

Zvukový vstup a výstup

Pripojte audiovizuálne príslušenstvo so zvukovým vstupom a výstupom. Pripojte k televízoru alebo ďalšiemu reproduktoru a dodajte svojej domácej zábave ten správny zvuk.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
Vstup pre externý mikrofón: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
iNFC: Áno
AUX vstup: Áno
Vstup pre externý mikrofón: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 26 cm
Výška: 55 cm
Hĺbka: 27 cm
Hmotnosť: 8 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: mp3

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Reproduktory

Typ reproduktora: 2 - pásmový
Počet reproduktorov: 4

Batérie

Typ batérie: integrovaná

Ostatné

Kód produktu: GTK-XB60B

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore