Predaj tohto produktu bol ukončený

Cena v predajni:

929,99 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 18,60 €

Nie je na sklade v žiadnej predajni

Cena v e-shope:

929,99 €

Doprava zdarma

Späť na NAY Extra kartu 18,60 €

Vypredané v e-shope

Popis produktu

Špičkový zvuk vo vysokom rozlíšení

Ak patríte medzi milovníkov dobrej hudby, výber zvukovej techniky by ste nemali podceňovať. Sony HAPS1S.CEL sa vyznačuje zosilňovačom s výkonom 2x40 W a pevným diskom, ktorého kapacita dosahuje 500 GB. Získate tak priestor pre cca 25 000 skladieb. Synchronizácia celej hudobnej kolekcie v počítači je mimoriadne jednoduchá a intuitívna zároveň. Prostredníctvom smartfónu viete hudbu navyše ľahko ovládať z ktoréhokoľvek miesta u Vás doma. 

Ohromná kvalita 

Nezáleží na tom, v akom formáte hudbu počúvate. Či už vo vysokom rozlíšení, na disku CD alebo vo formáte MP3, vždy môžete očakávať najvyššiu možnú kvalitu. Zvukový prehrávač s pokročilou technológiou Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) podporuje formáty vo vysokom rozlíšení, napr. DSD, FLAC, WAV a ALAC, ale aj iné ako napríklad MP3, iTunes AAC, ATRAC a Windows WMA, pričom ich obnovuje v kvalite, ktorá je blízka originálu. Práve vďaka formátu 24 bitov/96 kHz si užijete ešte viac detailov a odtieňov. 

Bezchybná reprodukcia 

Jednotlivo vyvážené kanály zosilňovača spoľahlivo vytvárajú sýty zvuk, pričom pevný rám výrazne znižuje vibrácie, a tým pádom minimalizuje skreslenie. Vy si tak užijete výkonný zvuk za každých okolností. Vďaka dual-mono prevedeniu môžete očakávať prirodzenú reprodukciu. 

Podľa Vašich predstáv 

S týmto hudobným prehrávačom môžete mať všetky skladby na jednom mieste. Stačí si len prevziať aplikáciu na prenos hudby HAP do počítača a pripojiť sa prostredníctvom Wi-fi rozhrania. Automaticky si potom prevezme každá nová skladba. S online databázou Gracenote navyše skontroluje názov, obal albumu i ďalšie informácie. Prostredníctvom dvoch zadných portov viete pripojiť napríklad externý pevný disk. K dispozícii však budete mať aj linkový výstup a dva linkové vstupy, koaxiálne a optické pripojenie, ale aj výstup pre ľavý a pravý reproduktor

Dizajn

Jednoduché a čisté línie nebudú nijakým spôsobom narúšať Váš interiér. Strieborná povrchová úprava pôsobí mimoriadne elegantne a nadčasovo zároveň, čím osloví rovnako dámy i pánov. Pomocou aplikácie je navyše ovládanie obzvlášť veľmi jednoduché. Pomocou ovládacieho prvku Jog Dial™, ktorý sa nachádza na prednom panely rýchlo prehrávate skladby. LCD displej dosahuje uhlopriečku veľkosti 4,3“, pričom viete regulovať aj jas – maximálny/vysoký/stredný/nízky/vypnutý. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet kanálov: 2
Výkon na kanál: 40 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Počet kanálov: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 26,5 cm
Hmotnosť: 5800 g
Výška: 9 cm
Hĺbka: 30,4 cm

Konektivita

Digitálny optický port: Áno
Počet analógových vstupov: 2
Počet analóg.výstupov: 1

Zvuk

Odstup signálu od šumu: 100 dB
Výkon na kanál: 40 W

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore