SONY HD-SG5B

Popis produktu

Je Vám mala pamäť počítača alebo notebooku? Nezúfajte, tento problém za Vás vyriešime. Tento elegantne vyzerajúci externý disk poslúži na úschovu všetkých vašich súborov. Či už to budú fotografie, videá alebo iné dôležité dokumenty, po celú dobu budú v absolútnom bezpečí. K zariadeniu, teda napríklad k notebooku, k PC zostave alebo k televízoru, ho pripojíte pomocou USB rozhrania.

Skutočne štíhle úložisko pre 500 GB všetkého, čo je digitálny

So zariadením HD-SG5 je zálohovanie jednoduché. Je dosť štíhle a ľahké, aby sa vošlo do vrecka kabáta a navyše budú s týmto 500GB prenosným externým pevným diskom vaše súbory v bezpečí, nech pôjdete kamkoľvek. Softvér Data Transfer Accelerator umožňuje presúvať súbory rýchlosťou blesku, kým aplikácia Automated Backup Manager sa spúšťa podľa nastaveného rozvrhu, takže sa nemusíte báť, že zabudnete.

Vložte jednotku do vrecka alebo puzdra. S iba 8,7 mm je to jedna z najštíhlejších jednotiek vôbec.Prenášajte súbory rýchlosťou blesku za využitia aplikácie Data Transfer Accelerator a USB 3.0.Ukladajte a chráňte mnoho videí, fotografií, dokumentov, digitálnej hudby a ďalších dát.

Stvorený pre prenášanie

Štíhla a ľahká konštrukcia v hliníkovom prevedení vhodnom na cesty s povrchom odolným proti poškriabaniu zaistí na dlhšiu dobu pekný vzhľad jednotky. Vyberte si k svojmu počítaču čiernu alebo striebornú.

Zrýchlite časy prenosu vďaka USB 3.0

Nainštalujte dodaný softvér Data Transfer Accelerator na počítač so systémom Windows, pripojte sa k jednotke pomocou USB 3.0 a skráťte časy prenosu na polovicu. Ideálne, keď potrebujete na cestách rýchlo ukladať dáta.

Úplné pohodlie

Jednoduchá technológia plug and play. Inteligentný softvér umožňuje jednotku používať ihneď bez komplikovaných nastavení.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií SONY HD-SG5B

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami