Sony HT-A5000 čierny


Soundbar, Farba čierna, 5 kanálový, Výkon reproduktoru: 450 W, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 2 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DTS, DTS-HD, DTS-ES (Matrix 6.1), DOLBY Atmos, DTS 96/24, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, flac, ogg, ALAC, aac, DTS, LPCM, Dolby Atmos, HE-AAC, AAIF, 360 Reality Audio, Ekvalizér. Viac info


NAY Extra cena 699,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 300,00 €.

Cena 999,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 20,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 100,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný soundbar Sony HT-A5000 v čiernej farbe v konfigurácii 5.1.2 kanálov ponúka technológiu 360 Spatial Sound Mapping, pohlcujúci priestorový zvuk s maximálnym výstupným výkonom 450 W a množstvo inovatívnych funkcií.

Zažite výnimočný zvuk

HT-A5000 vám obklopí 5.1.2-kanálovým priestorovým zvukom vďaka reproduktorom otočeným nahor, lúčovým reproduktorom a duálnemu basovému reproduktoru. A po pripojení zadných reproduktorov (predávajú sa samostatne) sa môžete s 360 Spatial Sound Mapping ponoriť do filmov a hudby ako nikdy predtým.

360-stupňový priestorový zvuk

Revolučná technológia 360 Spatial Sound Mapping v spojení so zadnými reproduktormi od spoločnosti Sony (Predáva sa samostatne. Zadné reproduktory nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách alebo oblastiach.) vytvára z reproduktorového panela a zadných reproduktorov niekoľko virtuálnych reproduktorov. (Počet virtuálnych reproduktorov sa líši podľa kombinácie zadných reproduktorov.) Virtuálne reproduktory rozmiestnené okolo vás vo zvukovom poli optimalizovanom podľa vašej miestnosti prinášajú výnimočný zážitok z počúvania. Zažite zvuk Dolby Atmos a DTS:X a vychutnajte si každý nádych, krok a slovo, akoby ste boli v centre diania. 

Optimalizované na umiestnenie reproduktorov

Voliteľné reproduktory nemusíte rozmiestňovať presne. O všetko sa postarajú mikrofóny reproduktorového panela, ktoré zmerajú pozíciu reproduktorov a zvuk prispôsobia miestnosti. So soundbarom si môžete vychutnať optimalizáciu zvukového poľa s voliteľnými reproduktormi aj bez nich. Aktivujte proces kalibrácie počas prvého nastavovania alebo z domovskej ponuky. 

Pohlcujúci priestorový zvuk

HT-A5000 má 5.1.2 kanálov – dva reproduktory vysielajúce nahor, dva lúčové a tri predné reproduktory poskytujúce priestorový zvuk a duálny hlbokotónový reproduktor pre basy. Technológie Vertical Surround Engine a S-Force PRO Front Surround prinášajú virtuálny priestorový zvuk, ktorý vás obklopí, a vy si môžete naplno užiť zvuk technológií Dolby Atmos a DTS:X. 

 • Vertical Surround Engine – Soundbar dokáže vďaka technológii virtuálneho priestorového zvuku vysielať zvuk aj vertikálne a vy tak môžete počúvať 3D zvuk bez pripevňovania stropných reproduktorov. 

 • S-Force PRO Front Surround – Jedinečná technológia spracovania digitálneho zvukového poľa virtuálne reprodukuje pole priestorového zvuku, takže sa k vám zvuk dostáva z oboch strán. 

Zvuk z pokročilých a hlbokotónových reproduktorov

Spolupráca výkonných reproduktorov naplní vašu miestnosť čistým zvukom so širokým rozsahom. Dva reproduktory vysielajúce zvuk nahor, dva lúčové výškové reproduktory, tri predné reproduktory na priestorový zvuk a hlbokotónový reproduktor na dunivé basy. 

 • Reproduktory vysielajúce zvuk nahor – Zvuk sa odráža od stropu pomocou technológie reproduktorov X-balanced, takže ho budete počuť aj nad hlavou. 

 • Lúčové výškové reproduktory – Zvuk odrážajúci sa od stien a rozšírený priestorový zvuk ponúkajú pohlcujúci zážitok, ktorý sa neobmedzuje na veľkosť vášho televízora. 

 • Vstavaný duálny hlbokotónový reproduktor – Vytvára vyšší akustický tlak, výsledkom čoho sú čistejšie a výraznejšie basy. Je to dosiahnuté zväčšením membrány a hlbokotónového reproduktora (X-Balanced Speaker Unit).

 • Predné reproduktory – S reproduktorovou jednotkou X-Balanced Speaker Unit získate zvuk vysokej kvality s menším skreslením a čistejšími vokálmi.

Zvuk s vysokou kvalitou

 • Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit – Reproduktory vysielajúce zvuk nahor a duálny hlbokotónový a predný reproduktor disponujú jednotkou X-Balanced Speaker Unit. Ich obdlžníkový tvar maximalizuje veľkosť membrány, výsledkom čoho sú hlbšie basy. Taktiež redukuje rozkmit budiča pri zachovaní akustického tlaku, vďaka čomu je skreslenie menšie a vokály čistejšie. 

 • Vylepšenie vašej digitálnej hudby v reálnom čase – Technológia DSEE spolu s umelou inteligenciou Edge-AI zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych hudobných súborov v reálnom čase. Vďaka dynamickému rozpoznávaniu obnovuje vysoké frekvencie stratené pri kompresii a prináša bohatší a plnší poslucháčsky zážitok. 

 • Čistejší hlas – Čím hlbší je basový zvuk, tým viac sa hýbe membrána reproduktora. To môže spôsobiť efekt zvaný skreslenie fázovej modulácie, kedy musí membrána zároveň napodobniť vyššie frekvencie. Jedinečná technológia na spracovanie signálu kompenzuje tento efekt jasnejším dialógom a lokalizovanejším zvukom. 

 • Rozšírené basy – Reprodukcia nízkych basových frekvencií si vyžaduje veľa energie a často hrozí skreslenie. Tento soundbar bojuje proti tomu využívaním jedinečnej technológie na spracovanie signálu, čím prenáša rozšírené basy pri všetkých hlasitostiach. 

Znovuobjavte obľúbenú hudbu

So zvukom High-Resolution Audio si môžete maximálne autenticky a presne vychutnať hudbu, ktorú milujete. Vyskúšajte technológiu 360 Reality Audio a vychutnajte si hudbu z centra diania so zvukom a rôznymi nástrojmi všade navôkol.

Bez straty kvality obrazu

Vychutnávajte si živé scény plné realistických farieb a hĺbky. Pri používaní tohto soundbaru sa zachováva originálna kvalita obrazu, takže vás filmy pohltia ešte viac. A keďže tento reproduktorový panel podporuje nové formáty, hranie je ešte strhujúcejšie a realistickejšie. 

 • Vychutnajte si pohlcujúci herný aj filmový zážitok – Ponorte sa do hier a filmov s optimalizovanými nastaveniami obrazu funkcií Automatické mapovanie odtieňov HDR a Automatický režim obrazu žánrov po prepojení televízora Bravia XR s konzolou PlayStation 5 cez tento produkt. 

Získajte bohatší zvuk 

Vďaka tomu, že sa voliteľný bezdrôtový hlbokotónový reproduktor (predáva sa samostatne) stará o nízkofrekvenčný zvuk, vstavaný duálny hlbokotónový reproduktor soundbaru sa môže zamerať na basy a vokály. A ak túžite po ešte filmovejšom zážitku, pripojte voliteľné bezdrôtové zadné reproduktory (predávajú sa samostatne) a nechajte sa pohltiť zvukom. 

Inovatívne technológie

 • Ponorte sa do hudby s Bravia Acoustic Center Sync - Keď k TV Bravia s Acoustic Center Sync pripojíte reproduktorový panel, z oboch zariadení sa v systéme domáceho kina stane stredný reproduktor. Ak navyše reproduktorový panel prepojíte s voliteľnými reproduktormi, reproduktor TV spolu s reproduktorovým panelom zaujme úlohu stredného kanála a stane sa súčasťou konfigurácie 360 Spatial Sound Mapping.

 • Zvuk presne kopíruje dianie na obrazovke - Technológia Acoustic Center Sync sa stará o to, aby ste hlas postavy počuli presne z miesta, kde sa nachádza. A vďaka precízne synchronizovanému zvuku s akciou je váš zážitok zo sledovania ešte pohlcujúcejší.

 • Bezproblémové ovládanie cez televízory Bravia - Nastavenia zvuku reproduktorového panela sa vďaka integrovanému používateľskému rozhraniu automaticky zobrazia v ponuke rýchlych nastavení TV Bravia, takže môžete jednoducho ovládať funkcie.

 • Umiestnenie reproduktorového panela - Ak máte televízor Bravia so stojanom s viacerými možnosťami umiestnenia, môžete upraviť jeho polohu tak, aby ste pod neho zmestili reproduktorový panel HT-A5000 a získali tak nenápadný čistý vzhľad.

Všesmerový dizajn

Tento soundbar a voliteľné reproduktory vychádzajú z bežného konceptu všesmerového dizajnu. Jeho sofistikované zaoblené hrany dopĺňajú ďalekosiahly zvuk. A spojenie textúr materiálov podčiarkuje skutočnosť, že zapadne do každej obývačky.

Špičkové vlastnosti

 • Prenášajte hudbu z obľúbených služieb - Vďaka zabudovanej podpore služby Spotify Connect a ďalších hudobných služieb cez Bluetooth, Chromecast alebo Apple AirPlay 2 si môžete jednoducho užívať svoju obľúbenú hudbu.

 • Pripojenie Bluetooth - Prenášajte hudbu zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača bezdrôtovo pomocou technológie Bluetooth.

 • Prenos obsahu cez Wi-Fi - Pripojte sa k internetu vďaka vstavanému rozhraniu Wi-Fi a prenášajte hudbu zo zariadení v domácej sieti.

 • Spotify Connect - Prehrávajte hudbu zo služby Spotify priamo z reproduktora pomocou aplikácie Spotify Connect vo svojom zariadení, ktoré funguje ako diaľkové ovládanie.

 • Chromecast built-in - Prenášajte hudbu, online rádio a podcasty zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača do zvukového zariadenia.

 • Apple AirPlay 2 - Prenášajte hudbu a mnoho ďalšieho zo svojich obľúbených zariadení Apple do reproduktorového panela.

 • Ovládanie hlasom - Reproduktorový panel je kompatibilný so zariadeniami s Asistentom Google a technológiou Chromecast built-in či so zariadeniami so službou Amazon Alexa. Stačí pridať HT-A5000 do skupiny reproduktorov cez Google Home a hlasom môžete prehrávať hudbu či používať iné funkcie.

 • Bezproblémový a atmosférický zvuk - Na ešte lepšie sledovanie filmov stlačte tlačidlo Zvukové pole na diaľkovom ovládači a vychutnajte si atmosférický zvuk, ktorý vás vtiahne do centra diania.

Okamžite pripravený na použitie

Tento soundbar je pripravený na takmer okamžité pripojenie. Stačí ho pripojiť k napájaniu, prepojiť s televízorom cez rozhranie HDMI eARC a zapnúť. A keďže disponuje rozhraním USB a optickým vstupom a výstupom HDMI (eARC), ako aj výstupom S-CENTER OUT, ktorý je určený pre kompatibilné modely Bravia, máte k dispozícii všetky pripojenia potrebné na to, aby ste si mohli vychutnať strhujúci zážitok z priestorového zvuku.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Počet kanálov 5
Výkon reproduktoru 450 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony HT-A5000 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami