Sony HT-G700 čierny


Počet HDMI portov: 1, Počet kanálov: 3.1, Výkon reproduktoru: 400 W Viac info


Cena 329,00 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 349,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlový soundbar Sony HT-G700 v elegantnom čiernom farebnom prevedení s bezdrôtovým subwooferom ponúka 3.1 kanálový systém s celkovým výstupným výkonom 400 W a sľubuje plnohodnotný priestorový zvukový zážitok, ktorý vás úplne pohltí. Medzi kľúčové vlastnosti tohto modelu patria technológie Dolby Atmos a DTS:X (vtiahnu vás do deja obľúbených filmov), Vertical Surround Engine (pre vertikálny a priestorový zvuk) a tlačidlá pre ideálne nastavenie podľa toho, čo sledujete (aktivujte automatický, štandardný, filmový, hudobný, nočný alebo hlasový režim). S určitosťou poteší možnosť bezdrôtového streamovania zo smartfónu či tabletu vďaka technológii Bluetooth, no zariadenie disponuje aj rozmanitými možnosťami pripojenia – HDMI eARC/ARC a optický digitálny vstup.

Filmový priestorový zvuk a krištáľovo čisté dialógy

3.1-kanálový reproduktorový panel s technológiami Dolby Atmos/DTS:X prináša podmanivý priestorový zvuk spolu s krištáľovo čistými dialógmi, vďaka čomu sa môžete ponoriť do obľúbených filmov a seriálov. 

Zvuk zo všetkých strán s až 7.1.2.-kanálovým priestorovým zvukom

Vďaka technológii Vertical Surround Engine si môžete vychutnať formáty filmového zvuku ako Dolby Atmos/DTS:X z jediného zariadenia. Tri predné reproduktory v kombinácii s jedinečným spracovaním signálu reprodukujú vertikálny zvuk a ponúkajú virtuálny priestorový zvuk prichádzajúci zo všetkých strán. 

Sledujte filmy so zvukom ako v kine

V kinách sú reproduktory všade okolo vás a každý má presne upravený zvuk, čím sa vytvára pohlcujúci zážitok z priestorového zvuku. Stlačte tlačidlo Immersive AE (Audio Enhancement) a tento model zvýši kvalitu bežného stereofónneho zvuku na priestorový zvuk s konfiguráciou kanálov 7.1.2 pre každú reláciu či film. 

Stredný reproduktor na jasné dialógy

Špeciálny stredný reproduktor zaisťuje, že hlasy počuť jasnejšie, či už ide o rýchlu slovnú prestrelku vo vašom obľúbenom programe, alebo šepot vo filme. Je však skvelý aj pre hudbu a ponúka poslucháčsky zážitok s bohatým a detailným zvukom.

Bohatý basový zvuk

Výkonný bezdrôtový subwoofer prináša hlbší a bohatší basový zvuk a vďaka jednoduchému bezdrôtovému pripojeniu ho umiestnite kamkoľvek. 

Vyberte si ideálne nastavenie

Tlačidlo pre každý zvuk – vyberte si ideálne nastavenie podľa toho, čo sledujete alebo počúvate. Aktivujte automatický zvuk, štandardný priestorový zvuk, filmový režim, hudobný režim alebo hlasový režim a pomocou ovládania hlasitosti subwoofera môžete doladiť svoj zážitok zo sledovania. 

  • Filmový režim – Vnímajte akciu okolo seba a vychutnajte si pocit, ako vás zvuk vťahuje do filmového zážitku. 

  • Hudobný režim – Počúvajte svoju obľúbenú hudbu s maximálnou jasnosťou a sýtosťou zvuku a zachyťte aj tie najjemnejšie detaily.

  • Režim hlasu – Tento režim prispôsobuje nastavenia zvuku a zdôrazňuje reč, aby vám neuniklo ani slovo.

  • Nočný režim – Pozeráte film v noci? Táto funkcia optimalizuje vyváženie zvuku, aby ste všetko jasne počuli aj pri nižšej hlasitosti. 

Jednoduché pripojenie

Pripojte kompatibilný televízor alebo iné zariadenie bezdrôtovo pomocou technológie Bluetooth alebo zaistite zvuk v celej šírke pásma pomocou vstupu HDMI eARC/ARC či optického digitálneho vstupu. 


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 3.1
Výkon reproduktoru 400 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony HT-G700 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené