Sony HT-G700 čierny

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Dostupné rozbalené kusy v 14 predajniach

Cena:
439,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 8,78 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlový soundbar Sony HT-G700 v elegantnom čiernom farebnom prevedení s bezdrôtovým subwooferom ponúka 3.1 kanálový systém s celkovým výstupným výkonom 400 W a sľubuje plnohodnotný priestorový zvukový zážitok, ktorý vás úplne pohltí. Medzi kľúčové vlastnosti tohto modelu patria technológie Dolby Atmos a DTS:X (vtiahnu vás do deja obľúbených filmov), Vertical Surround Engine (pre vertikálny a priestorový zvuk) a tlačidlá pre ideálne nastavenie podľa toho, čo sledujete (aktivujte automatický, štandardný, filmový, hudobný, nočný alebo hlasový režim). S určitosťou poteší možnosť bezdrôtového streamovania zo smartfónu či tabletu vďaka technológii Bluetooth, no zariadenie disponuje aj rozmanitými možnosťami pripojenia – HDMI eARC/ARC a optický digitálny vstup.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Soundbar Panasonic SC-HTB700 v čiernom prevedení doplní váš televízor o kvalitný zvukový systém s celkovým výkonom 376 W pre mohutnejší basový zvuk . 3.1-kanálový zvukový panel obsahuje tri 6,5 cm nezávislé reproduktory a výkonný bezdrôtový basový reproduktor. Prostredníctvom technológie Bluetooth dokáže prehrávať zvukové súbory zo smartfónu, tabletu alebo iných zariadení. Disponuje USB portom, HDMI portom, optickým digitálnym vstupom a podporuje zvukové formáty Dolby Atmos a DTS:X. Je vhodný pre veľkosť televízora s uhlopriečkou 48“ a môžete ho namontovať na stenu.

Základné parametre

 • Počet HDMI portov: 2
 • Počet kanálov: 3,1
 • Výkon reproduktoru: 376 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Filmový priestorový zvuk a krištáľovo čisté dialógy

3.1-kanálový reproduktorový panel s technológiami Dolby Atmos/DTS:X prináša podmanivý priestorový zvuk spolu s krištáľovo čistými dialógmi, vďaka čomu sa môžete ponoriť do obľúbených filmov a seriálov. 

Zvuk zo všetkých strán s až 7.1.2.-kanálovým priestorovým zvukom

Vďaka technológii Vertical Surround Engine si môžete vychutnať formáty filmového zvuku ako Dolby Atmos/DTS:X z jediného zariadenia. Tri predné reproduktory v kombinácii s jedinečným spracovaním signálu reprodukujú vertikálny zvuk a ponúkajú virtuálny priestorový zvuk prichádzajúci zo všetkých strán. 

Sledujte filmy so zvukom ako v kine

V kinách sú reproduktory všade okolo vás a každý má presne upravený zvuk, čím sa vytvára pohlcujúci zážitok z priestorového zvuku. Stlačte tlačidlo Immersive AE (Audio Enhancement) a tento model zvýši kvalitu bežného stereofónneho zvuku na priestorový zvuk s konfiguráciou kanálov 7.1.2 pre každú reláciu či film. 

Stredný reproduktor na jasné dialógy

Špeciálny stredný reproduktor zaisťuje, že hlasy počuť jasnejšie, či už ide o rýchlu slovnú prestrelku vo vašom obľúbenom programe, alebo šepot vo filme. Je však skvelý aj pre hudbu a ponúka poslucháčsky zážitok s bohatým a detailným zvukom.

Bohatý basový zvuk

Výkonný bezdrôtový subwoofer prináša hlbší a bohatší basový zvuk a vďaka jednoduchému bezdrôtovému pripojeniu ho umiestnite kamkoľvek. 

Vyberte si ideálne nastavenie

Tlačidlo pre každý zvuk – vyberte si ideálne nastavenie podľa toho, čo sledujete alebo počúvate. Aktivujte automatický zvuk, štandardný priestorový zvuk, filmový režim, hudobný režim alebo hlasový režim a pomocou ovládania hlasitosti subwoofera môžete doladiť svoj zážitok zo sledovania. 

 • Filmový režim – Vnímajte akciu okolo seba a vychutnajte si pocit, ako vás zvuk vťahuje do filmového zážitku. 

 • Hudobný režim – Počúvajte svoju obľúbenú hudbu s maximálnou jasnosťou a sýtosťou zvuku a zachyťte aj tie najjemnejšie detaily.

 • Režim hlasu – Tento režim prispôsobuje nastavenia zvuku a zdôrazňuje reč, aby vám neuniklo ani slovo.

 • Nočný režim – Pozeráte film v noci? Táto funkcia optimalizuje vyváženie zvuku, aby ste všetko jasne počuli aj pri nižšej hlasitosti. 

Jednoduché pripojenie

Pripojte kompatibilný televízor alebo iné zariadenie bezdrôtovo pomocou technológie Bluetooth alebo zaistite zvuk v celej šírke pásma pomocou vstupu HDMI eARC/ARC či optického digitálneho vstupu. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iPočet HDMI portov: 1
Počet kanálov: 3,1
Výkon reproduktoru: 400 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Počet kanálov: 3,1

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 1
Počet USB portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 98 cm
Výška: 6,4 cm
Hĺbka: 10,8 cm
Hmotnosť: 3,5 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: Dolby Atmos, LPCM, DTS

Obsah balenia

Obsah balenia: DO, bat., opt.kábel, nap.kábel AC

Zvuk

Audio dekódery: DOLBY Atmos
Výkon reproduktoru: 400 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Ostatné

Kód produktu: HTG700.CEL

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore