Sony HT-SF200 čierny

Zobraziť


Počet HDMI portov: 1, Počet kanálov: 2.1, Výkon reproduktoru: 80 W,


Cena 199,00 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 249,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Zvukový systém - 2.1-kanálový soundbar s integrovaným subwooferom Sony HT-SF200 v čiernom prevedení je určený pre skvalitnenie reprodukcie zvuku TV a počúvanie hudby z telefónu, notebooku alebo tabletu vďaka integrovanému Bluetooth 4.2. Na pripojenie externých zariadení poslúži vstup HDMI s podporou ARC, USB a optický digitálny vstup. Jeho súčasťou je aj hlbokotónový reproduktor s basreflexom, čo podporí prenos nízkych frekvencií. Digitálny zosilňovač S-Master s celkovým výkonom 80 W obsahuje technológiu vylepšenia zvuku Clear Audio +.

Dizajn stvorený pre vašu domácnosť

Štýlový a kompaktný jednodielny soundbar Sony HT-SF200 so vstavaným hlbokotónovým reproduktorom dokonale zapadne do vašej obytnej miestnosti. 

Filmový priestorový zvuk s 2.1-kanálovým systémom

2.1-kanálový reproduktorový panel so vstavaným basovým reproduktorom, dvomi prednými reproduktormi a technológiou S-Pro Front Surround, ktorá simuluje zvuk ako v kine.

Dokonalý pár a jednoduché pripojenie s TV

Pripojenie k televízoru nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka vstupu HDMI ARC pripojíte všetky zvukové zariadenia k televízoru jedným káblom. Na ovládanie oboch zariadení vám stačí jeden diaľkový ovládač a k najnovším televízorom Android TV od spoločnosti Sony sa môžete pripojiť bezdrôtovo. Ak TV nemá pdporu ARC, TV zapojíte pomocou digitálného optického vstupu.

Možnosť bezdrôtového pripojenia k televízoru*

Odosielajte zvuk z TV do reproduktorového panela Sony HT-SF200 bezdrôtovo pomocou pripojenia cez Bluetooth. * V prípade bezdrôtového pripojenia cez Bluetooth sa vyžaduje profil technológie Bluetooth A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) v kompatibilnom televízore.

Hlboké basové zvuky z jedného panela

Vstavaný hlbokotónový reproduktor s basreflexom sa postará o duniace basy. Dva predné reproduktory poskytujú čisté vysoké a stredné tóny a zreteľne budete počuť aj hlasy dialógov. 

Prehrávajte všetku svoju hudbu

Pripojte zariadenie pomocou rozhrania USB, napr. kľúč USB a prehrávajte svoje obľúbené hudobné albumy alebo využite bezdrôtový prenos hudby pomocou technológie Bluetooth 4.2 z telefónu, notebooku alebo tabletu.

Počúvajte zvuk zovšadiaľ

Technológie v oblasti virtuálneho priestorového zvuku vás strhnú priamo do deja obľúbených filmov a vytvoria priestorový zvuk ako v kine.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 2.1
Výkon reproduktoru 80 W

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Sony HT-SF200 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Tomáš

29. 12. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon

Idealna velkost ktora sa hodi aj k TV s mensou uhloprieckou. Prijemne obohati zvuk. Vhodnejsie do mensej obyvacky.