Sony HT-X8500 čierny

Cena:
329,00 €

Pôvodná cena 384,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Špičkový 2.1-kanálový reproduktorový panel Sony HT-X8500 v čiernej farbe s integrovaným subwooferom vnesie do vašej domácnosti nezameniteľný zvuk s výkonom 320 W, ktorý chcete počuť pri pozeraní filmov či relácií. Podporuje formáty Dolby Atmos a DTS:X a disponuje technológiou Vertical Surround Engine, prostredníctvom ktorej si užijete pocit priestorového zvuku. Vďaka technológii digitálneho spracovania signálu si vychutnáte zvuk s konfiguráciou kanálov až 7.1.2. – stačí stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači. Disponuje 5 režimami zvuku (film, hudba, hra, správy, šport) pre ideálne nastavenie podľa toho, čo sledujete. Ak si chcete vychutnať hudbu uloženú vo vašom smartfóne či tablete, môžete ju jednoducho streamovať prostredníctvom Bluetooth do vášho soundbaru.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Doprava zadarmo
  • Zľava 14 %
Popis produktu

Atmosféra ako v kine, mohutné vstavané basy

Zažite 3D filmový priestorový zvuk s týmto 2.1-kanálovým reproduktorovým panelom s technológiami Dolby Atmos a DTS:X, so vstavaným hlbokotónovým reproduktorom a štíhlym dizajnom, ktorý sa skvele hodí pred váš televízor.

Simulovaný priestorový zvuk s konfiguráciou kanálov 7.1.2  

Technológia Vertical Surround Engine, technológia priestorového zvuku, vám umožní užiť si nadšenie z formátov Dolby Atmos a DTS:X prostredníctvom jedinej štíhlej jednotky. Bez ohľadu na typ miestnosti umožňuje vylepšená technológia DSP len dvom predným reproduktorom reprodukovať sýty zvuk ako v kine všade okolo vás – aj nad vami.

Všetko zlepšené na kvalitu blízku 7.1.2-kanálovému zvuku

Všetko, čo pozeráte, si odteraz môžete vychutnávať vo zvuku s konfiguráciou kanálov až 7.1.2. Stačí stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači a pokročilá technológia digitálneho spracovania signálu skonvertuje aj stereofónny zvuk na strhujúci priestorový zvuk ako v kine.

Vyberte si ideálne nastavenie

  • Filmový režim - Vnímajte akciu všade okolo seba a vychutnajte si pocit, ako vám zvuk prechádza za chrbát a vťahuje vás do filmového zážitku.

  • Hudobný režim - Počúvajte svoju obľúbenú hudbu s maximálnou jasnosťou a sýtosťou zvuku a zachyťte aj tie najjemnejšie detaily.

  • Režim hry - Režim hry vám zvukovými pokynmi, ktoré k vám prichádzajú zo všetkých strán, pomáha zlepšiť orientáciu v priestore, zrýchliť vaše reakcie a umožní vám podať čo najlepší herný výkon.

  • Režim pre správy - Tento režim zvýrazňuje hlas oproti hudbe a efektom na pozadí, aby ste si mohli vypočuť všetky dôležité informácie z reportáží a televíznych programov.

  • Režim pre šport - Vychutnajte si šport, akoby ste boli na štadióne. Hučanie davu fanúšikov sa jemne doladí tak, aby ste pocítili vzrušenie z tribún, no zároveň aj počuli hlas komentátorov.

Doprajte si hlboký basový zvuk

Prehrávač HT-X8500 má v strede zabudovaný výkonný duálny hlbokotónový reproduktor, takže si môžete užiť hlboký basový zvuk s minimálnou výbavou zapĺňajúcou váš životný priestor.

Štíhly a elegantný 

S rozmermi dosahujúcimi len 890 x 64 x 96 mm je prehrávač HT-X8500 štíhly, kompaktný, decentný a dopĺňa váš televízor BRAVIA. Jedinečné dizajnové prvky zahŕňajú mriežku reproduktora s perforovanou kovovou povrchovou úpravou a zvukovody hlbokotónového reproduktora po oboch stranách.

Jednoduché pridanie k vášmu AV systému

Pripojte hernú konzolu, prehrávač UHD Blu-ray, digitálny prijímač alebo televízor prostredníctvom vstupov HDMI alebo optických digitálnych vstupov.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
Zvukové formáty: mp3
Počet kanálov: 2,1
iSubwoofer: Áno
iNFC: Nie
Výkon reproduktoru: 320 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Nie
Počet kanálov: 2,1

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 2
Počet USB portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 89 cm
Výška: 6,4 cm
Hĺbka: 9,6 cm
Hmotnosť: 5 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: mp3

Obsah balenia

Obsah balenia: RMT-AH501U- d.o., opt. kábel, manuál

Zvuk

Audio dekódery: DTS-HD HR, DOLBY Atmos, DTS, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Výkon reproduktoru: 320 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Nie

Ostatné

Kód produktu: HTX8500.CEL

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore