Sony HT-A7000 čierny

 • Výpredaj

What Hi-Fi? Awards 2021

What Hi-Fi? Awards 2021

Produkt roka

What Hi-Fi?

What Hi-Fi?

09/2021


Soundbar, Farba čierna, 7.1.2 kanálový, Výkon reproduktoru: 500 W, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 3 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD HR, DTS-HD Master Audio, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: mp3, flac, aac, DTS, Dolby Atmos, Ekvalizér. Viac info


Cena 1 699,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 33,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a 3 ocenenie

Popis produktu

Soundbar Sony HT-A7000 je 7.1.2-kanálový reproduktorový panel so zvukovými technológiami Vertical Surround Engine a S-Force PRO Front Surround a celkovým výkonom 500 W.

Absolútny realizmus s 7.1.2-kanálovým zvukom

Ponorte sa do hudby ako nikdy predtým. 7.1.2-kanálový reproduktorový panel HT-A7000 vás obklopí priestorovým zvukom vďaka viacerým reproduktorom, basovému reproduktoru a pokročilým zvukovým technológiám. Pocíťte akciu všade okolo seba. Akoby ste boli priamo uprostred scény.

Reproduktorový panel so špičkovým priestorovým zvukom

7.1.2-kanálový reproduktorový panel HT-A7000 má dva reproduktory vysielajúce zvuk nahor, dva lúčové výškové reproduktory, päť predných reproduktorov na rozľahlejší priestorový zvuk a vstavaný duálny hlbokotónový reproduktor na výraznejšie basy. Tiež disponuje technológiami Vertical Surround Engine a S-Force PRO Front Surround prinášajúcimi virtuálny priestorový zvuk, ktorý vás obklopí zo všetkých strán, a vy si tak môžete naplno vychutnať strhujúci zvuk technológií Dolby Atmos a DTS:X.

 • Nechajte sa pohltiť zvukom zhora - Reproduktorový panel dokáže vďaka technológii virtuálneho priestorového zvuku od spoločnosti Sony vysielať zvuk aj vertikálne a vy tak môžete počúvať 3D zvuk bez pripevňovania stropných reproduktorov. Vertical Surround Engine sa rovnako ako Dolby Atmos a DTS:X stará o to, že aj ostatné formáty produkujú realistickejší viacrozmerný zvuk.

 • Priestorový zvuk úplne jednoducho - Hoci sa používajú iba predné reproduktory, jedinečná technológia spracovania digitálneho zvukového poľa od spoločnosti Sony virtuálne reprodukuje pole priestorového zvuku, takže sa k vám zvuk dostáva z oboch strán. Vďaka tomu si môžete vychutnávať bohatý filmový priestorový zvuk bez preplnenej obývačky.

Sofistikovaná technológia reproduktorov

Uvoľnite sa a vychutnajte si mohutný zvuk, ktorý je výsledkom spojenia dvoch reproduktorov vysielajúcich zvuk nahor, dvoch lúčových výškových reproduktorov, piatich predných reproduktorov na rozľahlejší priestorový zvuk a hlbokotónového reproduktora na výraznejšie basy.

 • Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit - Reproduktory vysielajúce zvuk nahor, vstavaný hlbokotónový reproduktor a predný reproduktor disponujú reproduktorovou jednotkou X-Balanced Speaker Unit. Jedinečný obdĺžnikový tvar týchto reproduktorov maximalizuje veľkosť membrány, výsledkom čoho sú výraznejšie basy. Tiež redukuje rozkmit budiča pri zachovaní akustického tlaku, vďaka čomu je skreslenie menšie a vokály čistejšie.

Ponorte sa do hudby so špičkovým zvukom

Vychutnajte si hudbu v originálnej kvalite vďaka zvuku vo vysokom rozlíšení, ktorý sa stará o dokonalú presnosť reprodukcie. Alebo objavte nový spôsob počúvania s technológiou 360 Reality Audio a zažite pocit, akoby ste boli na koncerte alebo s umelcom v štúdiu. S reproduktorovým panelom HT-A7000 vaša hudba ožije ako nikdy predtým.  

 • Obnovovanie komprimovaných súborov v reálnom čase - Technológia DSEE Extreme (Digital Sound Enhancement Engine) spolu s umelou inteligenciou Edge-AI zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych hudobných súborov v reálnom čase. Vďaka dynamickému rozpoznávaniu nástrojov, hudobných žánrov a individuálnych prvkov skladieb, ako napríklad vokálov či medzihier, obnovuje vysoké frekvencie stratené pri kompresii a prináša bohatší a plnší poslucháčsky zážitok.

Filmy a hry nikdy nepôsobili živšie

Vychutnajte si živé scény s realistickými farbami a hĺbkou naplno. Pri používaní reproduktorového panela HT-A7000 sa zachováva originálna kvalita obrazu, takže vás filmy pohltia ešte viac. A keďže reproduktorový panel HT-A7000 podporuje najnovšie formáty, hranie je ešte strhujúcejšie a realistickejšie.

Ponorte sa do hudby ešte hlbšie s voliteľným hlbokotónovým reproduktorom a zadnými reproduktormi

Ak chcete získať ešte výraznejšie basy, pripojte voliteľný bezdrôtový hlbokotónový reproduktor. Vďaka dvom typom hlbokotónových reproduktorov sa môže vstavaný hlbokotónový reproduktor modelu HT-A7000 zamerať na basy a vokály, zatiaľ čo voliteľný bezdrôtový hlbokotónový reproduktor sa bude starať o nízkofrekvenčný zvuk. A ak túžite po ešte filmovejšom zážitku, pripojte voliteľné bezdrôtové zadné reproduktory SA-RS3S a nechajte sa pohltiť zvukom vychádzajúcim priamo spoza vás.

 • Optimalizácia zvukového poľa - Nemusíte sa trápiť presným rozmiestnením reproduktorov. Reproduktorový panel HT-A7000 so vstavanými mikrofónmi to vyrieši za vás. Zmeria vertikálnu aj horizontálnu pozíciu jednotlivých reproduktorov a zvuk presne prispôsobí vašej miestnosti. S reproduktorovým panelom HT-A7000 si môžete vychutnať optimalizáciu zvukového poľa s voliteľnými reproduktormi, ako aj bez nich. Túto možnosť aktivujete v počiatočných nastaveniach alebo v základnej ponuke.

Najlepšie sa hodí k televízorom od spoločnosti Sony

Reproduktorový panel HT-A7000 po spárovaní s televízormi BRAVIA ponúka pohlcujúci audiovizuálny zážitok s vynikajúcou kvalitou obrazu aj zvuku. Ide o reproduktorový panel stvorený pre televízory BRAVIA.

 • Ponorte sa do hudby ešte hlbšie s technológiou Acoustic Center Sync - Po pripojení k televízoru BRAVIA s funkciou Acoustic Center Sync pomocou dodávaného kábla sa z reproduktorového panela aj televízora stane v rámci vášho systému domáceho kina stredný reproduktor. Vďaka tomu zvuk presne kopíruje dianie na obrazovke a prináša tak skutočne pohlcujúci zážitok.

 • Zvuk presne kopíruje dianie na obrazovke - Technológia Acoustic Center Sync sa stará o to, aby ste hlas postavy počuli presne z miesta, kde sa nachádza. A vďaka precízne synchronizovanému zvuku s akciou je váš zážitok zo sledovania ešte pohlcujúcejší.

Všesmerový dizajn

Reproduktorový panel HT-A7000 a voliteľné reproduktory vychádzajú z bežného konceptu všesmerového dizajnu. Dizajn reproduktorového panela HT-A7000 sa dokonale hodí k týmto voliteľným reproduktorom. Jeho sofistikované zaoblené hrany dopĺňajú ďalekosiahly zvuk. A spojenie textúr materiálov podčiarkuje skutočnosť, že zapadne do každej obývačky.

Vychutnajte si hudbu s celou rodinou 

Vďaka technológiám Chromecast alebo Apple AirPlay 2 môžete jednoducho pristupovať k obľúbeným hudobným službám ako Spotify a prenášať svoje obľúbené albumy a zoznamy skladieb. Pozvite k sebe svojich blízkych a rozprúďte párty.

 • Pripojenie Bluetooth - Prenášajte hudbu zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača bezdrôtovo pomocou technológie Bluetooth.

 • Prenos obsahu cez Wi-Fi - Pripojte sa k internetu vďaka vstavanému rozhraniu Wi-Fi a prenášajte hudbu zo zariadení v domácej sieti.

 • Spotify Connect - Prehrávajte hudbu zo služby Spotify priamo z reproduktora pomocou aplikácie Spotify Connect vo svojom zariadení, ktoré funguje ako diaľkové ovládanie.

 • Chromecast built-in - Prenášajte hudbu, online rádio a podcasty zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača do zvukového zariadenia. Stačí stlačiť tlačidlo prenosu.

 • Apple AirPlay 2 - Prenášajte hudbu a mnoho ďalšieho zo svojich obľúbených zariadení Apple do reproduktorového panela. Stačí len ťuknúť.

Vaše obľúbené skladby sú teraz ešte pohlcujúcejšie

Šikovný algoritmus vylepšuje bežné priestorové či stereofónne skladby zvukom prichádzajúcim zhora a všetko, čo počúvate, premieňa na pohlcujúci zvukový zážitok. Aktivujete ho jednoducho tak, že na diaľkovom ovládači stlačíte tlačidlo Immersive AE.

Ovládanie hlasom

Reproduktorový panel je kompatibilný so zariadeniami s Asistentom Google a technológiou Chromecast built-in a so zariadeniami so službou Amazon Alexa. Stačí pridať HT-A7000 do skupiny reproduktorov cez Google Home a môžete hlasom prehrávať hudbu, meniť hlasitosť či používať iné funkcie.

Nastavenie v priebehu niekoľkých sekúnd 

Reproduktorový panel HT-A7000 je pripravený na takmer okamžité pripojenie. Stačí ho pripojiť k napájaniu, prepojiť s televízorom pomocou rozhrania HDMI eARC a zapnúť. A keďže disponuje rozhraním USB, optickým a analógovým zvukovým vstupom, vstupom a výstupom HDMI (eARC), ako aj výstupom S-CENTER OUT, ktorý je určený pre kompatibilné modely BRAVIA, máte k dispozícii všetky pripojenia, ktoré potrebujete na to, aby ste si mohli vychutnať strhujúci zážitok z priestorového zvuku.


Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 3
Počet kanálov 7.1
Výkon reproduktoru 500 W

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

What Hi-Fi? Awards 2021

What Hi-Fi? Awards 2021

Produkt roka

What Hi-Fi?

What Hi-Fi?

09/2021

What Hi-Fi? Awards 2023 Best Soundbars

What Hi-Fi? Awards 2023 Best Soundbars

Product Of The Year

0,0 / 5

0 recenzií Sony HT-A7000 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami