Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Perfektný spoločník

Vysoko kvalitný a strhujúci zvuk si s týmto soundbarom Sony HTMT300.CEL užijete aj v pohodlí svojho domova. Nenechajte sa však zmiasť jeho kompaktným prevedením. Aj napriek svojmu na prvý pohľad malému telu v sebe ukrýva množstvo pokročilých technológií, ktorým docielite želaný výsledok. S-Force PRO Front Surround reprodukuje priestorové akustické pole len z dvoch reproduktorov nachádzajúcich sa na prednej strane. Optimálne basy sa potom budú rozplývať celou miestnosťou. 

Dizajn

Jednoduché a čisté línie tohto zariadenie dokonale vyniknú v každom interiéri. Zaoblené hrany pôsobia veľmi elegantne a nadčasovo zároveň, čím si okamžite získa Vašu pozornosť, sympatie i obdiv. Nádherne tak dotvorí Vašu obývaciu miestnosť, prípadne spálňu alebo kanceláriu. Svojimi menšími rozmermi navyše zaberá len minimum miesta. 

Umiestnenie 

Soundbar je plne funkčný vo vertikálnej i horizontálnej polohe. Pre ktorý spôsob sa už rozhodnete je na Vás. Práve touto variabilitou bez pochýb mnohých z Vás potešíme, nakoľko nie ste viazaný len jednou možnosťou umiestnenia. Pokojne ho môžete položiť na skrinku pod televízor, prípadne pod sedačku. S režimom Sofa sú optimalizované basové frekvencie a zvukové straty sú minimalizované. 

Konektivita

Možnosti pripojenia sú široké, čo ocení nejeden poslucháč. K dispozícii budete mať optické, digitálne i analógové vstupy, ale aj rozhranie USB. Rovnako môžete soundbar zosynchronizovať so svojim mobilným telefónom prostredníctvo bezdrôtovej technológie Bluetooth. So SongPal aplikáciou potom viete ľahko meniť nastavenie či ovládať prehrávanie priamo zo smartfónu. Nemožno opomenúť ani NFC technológiu, kedy postačí len jednoduché priloženie k zariadeniu. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
Zvukové formáty: AC3, wav, wma, mp3
Počet kanálov: 2,1
iSubwoofer: Áno
iNFC: Áno
Výkon reproduktoru: 100 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Nie
Počet kanálov: 2,1

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Počet USB portov: 1
iNFC: Áno
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 50 cm
Výška: 5,4 cm
Hĺbka: 10,3 cm
Hmotnosť: 6,3 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: AC3, wav, wma, mp3

Zvuk

Audio dekódery: DTS, Dolby Digital
Výkon reproduktoru: 100 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Ostatné

Kód produktu: 4548736041431

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore