Sony Alpha 7 II telo

Cena:
1 129,00 €

Pôvodná cena 1 859,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 22,58 €

POPIS PRODUKTU

Ak sú Vaše požiadavky na fotografovanie vysoké, určite neprehliadnite práve tento model. Sony Alpha 7 II ich bude bez pochýb všetky spĺňať, a to rovnako po technickej i vizuálnej stránke. Ide vôbec o prvý Full Frame fotoaparát na svete so stabilizáciou obrazu v 5 osiach a kompenzáciou chvenia fotoaparátu pre širokú škálu vymeniteľných objektívov. Variabilita objektívov je naozaj štedrá, čo mnohí z Vás určite ocenia. Hybridné automatické zaostrovanie bolo vylepšené, o čom sa aj samy presvedčíte. Pracuje obzvlášť rýchlo, čo uvítate predovšetkým pri rýchlo sa pohybujúcich objektoch. O svižné a rýchle reakcie sa postará obrazový procesor BIONZ X. Prenos obrazu vo Full HD rozlíšení priamo na obrazovku umožňuje výstup HDMI. Vytvorené zábery si viete pohodlne prezerať aj na TFT LCD obrazovke s uhlopriečkou 3“.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 39 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • Paušál na istotu na fotoaparáty Paušál na istotu na fotoaparáty

  Nákupom na paušál získate s fotoaparátom aj balík služieb. Bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, 150 fotografií zadarmo.

 • Fotozberňa Online Fotozberňa Online

  Fotografie vám vytlačíme na kvalitný fotopapier alebo ako elegantnú fotoknihu. Vieme ich vytlačiť aj na plátno, pohľadnice a rôzne darčeky.

Hore

Popis produktu

5-osá stabilizácia vo Full Frame svete

Snímajte slobodne a bez obmedzení. Tento špičkový fotoaparát Sony ILCE7M2B.CEC ponúka naozaj výnimočnú kvalitu, ktorá bude zárukou bezchybných záberov za každých okolností. So stabilizáciou obrazu v piatich osiach využívate transfokáciu, snímate zblízka alebo zachytávate nočné scény s vyššou čistotou. Kompenzácia navyše zodpovedá použitiu o 4,5 kroka vyššej rýchlosti uzávierky. Bude ideálnym riešením pre každého nadšenca a vhodný pre naozaj širokú škálu objektívov.

Kompenzácia pri naklonení a natočení sa bežne vyskytujúceho chvenia pri naklonení a natočení pri dlhej ohniskovej vzdialenosti.

Kompenzácia horizontálneho a vertikálneho posunu pri posune po osiach X a Y pri vysokom zväčšení (pri makrofotografiách).

Kompenzácia pri otáčaní v osi Z počas dlhých expozícií. Väčšina systémov zabudovaných v objektívoch nedokáže kompenzovať chvenie pri otáčaní.

Hybridné automatické ostrenie

Určite nám dáte za pravdu, že spontánne akcie sú tie najlepšie. Rovnako to platí aj pri fotografovaní. S týmto výkonným fotoaparátom sa môžete spoľahnúť na bezchybnosť a perfektné výsledky pri každej nečakanej príležitosti na fotografovanie. S modernou technológiou hybridného automatického zaostrovania ponúka mimoriadne rýchlu odozvu, absolútnu presnosť predvídania a pokrytie širokej oblasti automatického zaostrovania a sledovania objektu. Bez problémov zachytí aj rýchlo sa pohybujúci objekt, a to vďaka snímaču so širokým pokrytím so 117-bodovým automatickým zaostrovaním v ohniskovej rovine s detekciou fázového rozdielu.

Recept na krásu s procesorom BIONZ X

Nádherný obraz po celej ploche získate vďaka obrazovému snímaču Exmor® CMOS Full Frame s veľkosťou 35 mm a procesoru na spracovanie obrazu BIONZ X™ od spoločnosti Sony. S úžasným rozlíšením 24,3 Mpx s nízkou úroveňou šumu, výnimočne širokým dynamickým rozsahom a plynulými farebnými prechodmi sú zárukou krásnych a bezchybne vyzerajúcich fotografí. Vysokorýchlostné spracovanie verne reprodukuje štruktúry a detaily v reálnom čase tak, ako ich vidíte voľným okom.

Pôsobivé filmovanie s formátom XAVC S

Obľubujete videá? V tom prípade bude tento fotoaparát skvelou voľbou. Pomocou neho vytvoríte záznamy s jedinečnou vizuálnou a zvukovou kvalitou s úžasne rozostreným pozadím a citlivým oživením tmavých scén. Výsledkom bude ohromná kvalita obrazu a minimálna úroveň šumu. Nahrávanie videa vo formáte XAVC S s vysokou bitovou rýchlosťou umožňuje záznam vo vysokom rozlíšení Full HD pri rýchlosti 50 Mb/s (60p/50p, 30p/25p, 24p).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 3 "
iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Nie
iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Rozlíšenie: 24,3 mpx
iHľadáčik: elektronický
Formát snímača: Full Frame

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 0,16 m
Farba: čierna
Šírka: 127 mm
Výška: 95,7 mm
Dĺžka: 59,7 mm
Hmotnosť: 599 g

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Áno
Odolné prevedenie: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 3 "
Dotyková obrazovka: Nie
Výklopný displej: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno

Multimedia

Podporované video formáty: XAVC S
Podporované obraz.formáty: jpeg, Raw

Funkcie

iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Nie

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: SDXC

Batérie

Kapacita batérie: 950 mAh
Typ batérie: Li-Ion

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Sním.frekvencia pri videu: 60 sn/s

Blesk

Vstavaný blesk: Nie
Sánky na blesk a prísluš.: Áno

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 24,3 mpx
Typ obrazového senzora: CMOS
Formát snímača: Full Frame

Hľadáčik

iHľadáčik: elektronický

Fotoaparát

Rýchlosť sériov.snímania: 5 sn/s

Zaostrovanie

Manuálne ostrenie: Áno

Objektív

Typ bajonetu: Sony E

Ostatné

Kód produktu: ILCE7M2B.CEC

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore