Sony KD-65AF9

Uhlopriečka: 65 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Špičkový Smart OLED televízor Sony KD-65AF9 v elegantnej čiernej farbe s vysokým dynamickým rozsahom, rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160) a 65“ uhlopriečkou (164 cm) vás ohromí svojimi inovatívnymi vlastnosťami. Čistý dizajn s telom bez stojana a obrazovkou s tenkým rámom posunie sledovanie filmov či programov na vyšší level. Disponuje procesorom X1 Ultimate, ktorý sa postará o jasný a neuveriteľne realistický obraz. Pýši sa technológiou Acoustic Surface Audio+, vďaka ktorej sa k vám zvuk dostáva z rozličných strán. Displej Triluminos vás vtiahne do deja, ktorý je reprodukovaný živými a realistickými farbami. Pokročilé hlasové ovládanie poskytne širokú škálu možnej zábavy.

 

 

Televízor OLED s procesorom na spracovanie obrazu X1 Ultimate

Pomocou najtmavších odtieňov čiernej a prirodzených farieb ožíva skutočná realita. Procesor na spracovanie obrazu X1 Ultimate presne a nezávisle ovláda viac ako 8 miliónov pixlov vyžarujúcich vlastné svetlo. Televízor OLED s technológiou 4K HDR od spoločnosti Sony vytvára výnimočný a nevídaný kontrast. Neprekonateľný výkon procesora na spracovanie obrazu X1 Ultimate umožňuje zisťovanie stoviek rozličných objektov na obrazovke a inteligentné vylepšenie jasu, detailov a farieb, aby všetko, čo sledujete, bolo jasné a neuveriteľne realistické.

Pixel Contrast Booster: maximalizovanie kontrastu každej farby displeja OLED 

Tento televízor s výnimočnou kvalitou obrazu využívajúci procesor na spracovanie obrazu X1 Ultimate spája sýtu čiernu a prirodzenú farbu displeja OLED s technológiou Pixel Contrast Booster, aby sa zvýraznil farebný kontrast pri vysokej svietivosti. Všetko, čo sledujete, ožije pomocou jemných detailov a živých farieb.

Režim stredného reproduktora televízora: stredobod uchvacujúceho zvuku

Použite svoj televízor BRAVIA ako centrálny reproduktor a vypočujte si dialógy, vokály a hudobné nástroje v neuveriteľne jasnom zvuku. Jednoducho pripojte systém domáceho kina a užite si pohlcujúci filmový zážitok.

Technológia Acoustic Surface Audio+

Rovnako ako v koncertnej sieni sa k vám vďaka technológii Acoustic Surface Audio+ zvuk dostáva z rozličných strán. Tri motorčeky a dva výkonné hlbokotónové reproduktory ponúkajú viacrozmerný zvuk, ktorý vás vtiahne do úplne nového pôžitku zo zábavy. 

Displej TRILUMINOS: Farebnejšie, žiarivejšie

Obklopte sa živými a realistickými farbami. Displej TRILUMINOS mapuje farby zo širšej palety, vďaka čomu verne reprodukuje každý odtieň a tón farebného spektra.

Objavte vzrušujúcu zábavu v rozlíšení 4K HDR

Tento televízor so skvelou kvalitou obrazu vám poskytuje vzrušenie z filmov a hier v rozlíšení 4K HDR. Poradí si s rôznymi formátmi HDR vrátane HDR 10, Hybrid Log-Gamma a Dolby Vision.  

Znova objavte detaily vďaka technológii 4K X-Reality PRO

Technológia 4K X-Reality PRO konvertuje každý záber na vyššiu kvalitu blížiacu sa skutočnému rozlíšeniu 4K a prináša pozoruhodnú čistotu obrazu. Zábery sa zostria a zdokonalia v reálnom čase, čím sa odhalí viac detailov kníh a architektúry knižnice.

Štúdiová kvalita s kalibrovanou službou Netflix

Tento režim bol vyvinutý na sledovanie originálnej tvorby služby Netflix tak, aby na televízore reprodukoval rovnakú kvalitu obrazu, ako má štúdiová nahrávka. Tento model má samostatné tlačidlo Netflix na diaľkovom ovládači, takže jedným kliknutím tak môžete začať prenášať obsah.

Zmeňte svoj zážitok zo sledovania s technológiou Dolby Vision

Oživte svoje obľúbené scény prenikavými svetlými tónmi, hlbokými tmavými odtieňmi a žiarivými farbami. Dolby Vision je riešením HDR, ktoré vám priamo do obývačky prinesie strhujúci filmový zážitok.  

Použite svoj hlas a objavte nové svety bez pomoci rúk

Nájdite každú zábavu, po ktorej túžite, jednoducho – hovorením na obrazovku. Pokročilé hlasové ovládanie televízora Android TV vám umožňuje vychutnávať si filmy a programy z aplikácií alebo vysielania okamžite, bez diaľkového ovládania.

Skvelé prevedenie

  • Úhľadná zadná strana - jednoducho uložte všetky káble tak, aby boli skryté v kryte stojana.

  • Obrazovka využitá na maximum - obrazovku zo štyroch strán obklopuje úzky tenký rám, ktorý rozširuje plochu zobrazenia.

  • Jednoduchá montáž na stenu - supertenký panel umožňuje jednoduché namontovanie televízora na stenu. 

  • Pripúta pozornosť k obrazu - vďaka telu bez stojana vás pri sledovaní obrazu nebude nič vyrušovať.

Technológia Object-based Super Resolution

Televízory s technológiou Object-based Super Resolution zisťujú polohu jednotlivých objektov obrazu a na obrazovke zachovávajú detaily. Na vytvorenie výnimočne presného a detailného obrazu televízor identifikuje stovky objektov a individuálne zlepší ich rozlíšenie.

Technológia Motionflow XR vytvára plynulú akciu

Vychutnajte si plynulé a ostré detaily aj v sekvenciách s rýchlym pohybom vďaka technológii Motionflow XR. Táto novátorská technológia vytvára a vkladá ďalšie snímky medzi tie pôvodné. Porovnáva kľúčové vizuálne faktory po sebe nasledujúcich snímok a potom vypočíta chýbajúce časti akcie v sekvenciách. Na niektorých modeloch sa vkladajú aj čierne snímky, aby sa dosiahol skutočne filmový vzhľad bez rozmazania.

Object-based HDR remaster

Funkcia vylepšenia objektov pomocou HDR analyzuje farbu jednotlivých objektov na obrazovke a upravuje kontrast na rozdiel od väčšiny televízorov, v ktorých sa kontrast upravuje len podľa jednej krivky kontrastu bielej až čiernej farby. Keďže objekty sa prepracovávajú individuálne, tento televízor dokáže vytvoriť väčšiu hĺbku, výraznejšie štruktúry a realistickejší obraz.

Super Bit Mapping 4K HDR

Svetlo pri západe slnka hrá tisíckami farieb, odtieňov a gradácií. Funkcia Super Bit Mapping 4K HDR ich zobrazuje neuveriteľným spôsobom. Pri sledovaní vytvára plynulý a prirodzený televízny obraz v rozlíšení 4K a bez prechodov medzi odtieňmi, ktoré sa môžu vyskytnúť v iných televízoroch.

Dual database processing

Jedna databáza sa používa na čistenie obrazu a potláča šum na obrazovke. Druhá sa používa na zvyšovanie rozlíšenia a vytvára jasnejší obraz. Tieto dve výkonné databázy na vylepšovanie obrazu spolupracujú a v reálnom čase dynamicky vylepšujú pixle. Každá databáza má desiatky tisíc referencií, ktoré sa zhromaždili pri vytváraní obsahu pre televízie a filmy.

Funkcia Clear Phase na vytvorenie plynulých, vyvážených frekvencií

Televízor BRAVIA pomocou výkonného počítačového modelu analyzuje a kompenzuje nepresnosti v odozve reproduktora. Využíva na to vzorkovanie frekvencie reproduktora s vyššou presnosťou. Tieto informácie sa vedú späť, aby sa potlačili hraničné polohy v prirodzenej odozve reproduktora a výsledkom je čistý, prirodzený zvuk s plynulou a rovnomernou reprodukciou všetkých frekvencií.

Filmový zvuk s technológiou S-Force Front Surround

Vychutnajte si strhujúcu zvukovú scénu, ktorá vás vtiahne do centra akcie. Priestorový zvuk S-Force Front Surround napodobňuje spôsob, akým mozog spracováva zvukové zdroje, vytváraním správnej hlasitosti, oneskorenia a spektra zvukových vĺn – len pomocou ľavého a pravého kanála reproduktora. Vďaka prirodzenej simulácii trojrozmerného zvukového poľa si vychutnáte bohatý, verný zvuk v širšej oblasti ozvučenia.

Možnosti pripojenia cez BLUETOOTH 

Pripojte k televízoru zariadenia kompatibilné s technológiou BLUETOOTH a jednoducho si užívajte bezdrôtovú zábavu. Spárujte slúchadlá s technológiou Bluetooth s televízorom BRAVIA a vychutnajte si televízne relácie a hudbu zo svojho obľúbeného miesta – bez akéhokoľvek rušenia alebo výpadkov. 

Zmeňte televízor na digitálny záznamník: Funkcia USB HDD REC

Uložte si obľúbené televízne programy na externý pevný disk USB a pozrite si ich, kedy budete chcieť. Funkcia USB HDD REC umožňuje nahrávanie jedným dotykom a časované nahrávanie digitálneho vysielania na ktorékoľvek zariadenie USB s pevným diskom s kapacitou až 2 TB. Počas pozerania programu jednoducho stlačte tlačidlo REC a spustite nahrávanie, ktoré sa na konci programu automaticky zastaví.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony KD-65AF9

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené