Sony KD-85X85J televízor


Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 215 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 100 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 0 × USB 2.0, 2 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info

Uhlopriečka


Cena 1 999,00 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 2 099,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 39,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart Android LED televízor Sony KD-85X85J v čiernom dizajne s obrazovkou s rozlíšením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a 85“ uhlopriečkou (215 cm) vás vtiahne do deja vďaka realistickému obrazu, živým farbám a skvelému zvuku. Pre ešte lepší zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov a relácií poslúži kombinácia technológií 4K X-Reality Pro, Motionflow XR (plynulé a ostré detaily v rýchlych scénach) a funkcie vylepšenia objektov pomocou HDR či výkonný 4K HDR Processor X1 a živý displej Triluminos Pro (jasné a realistické farby). Dolby Vision vám prinesie autentický zážitok zo sledovania, zabudovaný svetelný snímač prispôsobí jas obrazu podľa osvetlenia miestnosti a vďaka technológii Dolby Atmos a výnimočnému reproduktoru X-Balanced Speaker si vychutnáte podmanivý priestorový zvuk. Hlasové vyhľadávanie poskytne širokú škálu možnej zábavy a s určitosťou poteší aj množstvo inovatívnych funkcií – Bluetooth, Chromecast, Apple AirPlay či Google TV.

4K HDR Processor X1

Výkonný procesor využíva pokročilé algoritmy na potlačenie šumu a zvýraznenie detailov. Vďaka jasnejšiemu signálu s rozlíšením 4K sa kvalita obrazu sledovaného obsahu približuje rozlíšeniu 4K a prináša živé farby a kontrast.

Triluminos Pro

Televízory so širokým rozsahom farieb a jedinečným algoritmom Triluminos Pro dokážu rozpoznať farbu podľa sýtosti, tónu a jasu, ako aj reprodukovať prirodzené odtiene v každom detaile. Budete si môcť vychutnať farby, ktoré sú bližšie k farbám skutočného sveta.

Vylepšenie objektov pomocou HDR

Na rozdiel od väčšiny televízorov, v ktorých sa kontrast upravuje len podľa jednej krivky kontrastu bielej až čiernej farby, funkcia vylepšenia objektov pomocou HDR analyzuje farbu jednotlivých objektov na obrazovke a upravuje kontrast. Keďže objekty sa prepracovávajú individuálne, tento televízor dokáže vytvoriť väčšiu hĺbku, výraznejšie štruktúry a realistickejší obraz.

Technológia 4K X-Reality Pro

Vychutnajte si úchvatný obraz v rozlíšení 4K s autentickými detailmi a textúrami využívajúci procesor 4K HDR Processor X1. Technológia 4K X-Reality PRO pomocou jedinečnej databázy 4K konvertuje filmy v rozlíšení 2K a dokonca aj Full HD na vyššiu kvalitu blížiacu sa rozlíšeniu 4K.  

Motionflow XR

Vychutnajte si plynulé a ostré detaily aj v sekvenciách s rýchlym pohybom vďaka technológii Motionflow XR. Táto novátorská technológia vytvára a vkladá ďalšie snímky medzi tie pôvodné. Porovnáva kľúčové vizuálne faktory po sebe nasledujúcich snímok a potom vypočíta chýbajúce časti akcie v sekvenciách. Na niektorých modeloch sa vkladajú aj čierne snímky, aby sa dosiahol skutočne filmový vzhľad bez rozmazania.

Reproduktor X-Balanced Speaker

Reproduktor X-Balanced Speaker bol navrhnutý, aby svojím výnimočným novým tvarom dopĺňal kvalitu zvuku a štíhly dizajn televízora a filmom či hudbe dodával čistý zvuk. 

Funkcie, ktoré zjednodušia váš život

  • Funguje so zariadeniami Apple AirPlay/Apple HomeKit - S Apple AirPlay môžete streamovať video a audio do svojho televízora priamo z vášho iPhone, iPad alebo Mac. Sledujte filmy a relácie z aplikácie Apple TV, z vašich obľúbených aplikácií alebo dokonca z prehliadača Safari. Zdieľajte svoje fotografie so všetkými v miestnosti. (Tento televízor od spoločnosti Sony je kompatibilný s technológiami AirPlay 2 a HomeKit. Vyžaduje sa operačný systém iOS 12.2 alebo novší, prípadne macOS 10.14.4 alebo novší. Vyžaduje sa konto Apple ID. Na prístup k určitému obsahu sa môže vyžadovať predplatné.)

  • Hlasové vyhľadávanie - Obľúbený obsah sa dá okamžite nájsť pomocou vášho hlasu. Vďaka hlasovému vyhľadávaniu môžete otravné písanie a komplikované hľadanie položiek pustiť z hlavy. 

  • Chromecast built-in - Chromecast umožňuje prenos obľúbených videí, hier a aplikácií z mobilného zariadenia do televízora s technológiou Chromecast built-in bez zníženia kvality. Stačí ťuknúť na tlačidlo prenosu na obrazovke zariadenia so systémom Android alebo iOS a všetko, čo máte radi, môžete sledovať vo veľkom formáte. 

Dolby Vision a Dolby Atmos 

Vychutnajte si filmovú kvalitu u seba doma. Dolby Vision oživuje scény, čím prináša autentický zážitok zo sledovania, a Dolby Atmos napĺňa miestnosť podmanivým priestorovým zvukom.

Krása a funkčnosť u vás doma

  • Dizajn s plochým povrchom - Rám je výnimočne tenký a vaše oči sa tak prirodzene zameriavajú na obraz, nie na to, čo je okolo neho.

  • Inteligentný diaľkový ovládač - Inteligentným diaľkovým ovládačom môžete ovládať všetky pripojené zariadenia. Vďaka prístupu k službám videa na požiadanie pomocou jedného tlačidla môžete vo svojej izbe sledovať seriály a filmy v priebehu niekoľkých sekúnd. (Ovládacie zariadenie a funkcie závisia od krajiny a zariadenia.)

  • Ambient Optimisation - Posaďte sa a užívajte si pútavý zážitok zo sledovania. Jedinečná technológia optimalizácie podľa prostredia so svetelnými snímačmi automaticky prispôsobuje obraz a zvuk okolitému prostrediu.

  • Svetelný snímač - Tento televízor je vybavený svetelným snímačom, ktorý optimalizuje jas obrazu podľa podmienok v miestnosti. Ak je miestnosť svetlá, jas zvýši, a ak je tmavá, jas naopak zníži, čím dosiahne dokonalý obraz.

  • Stojan s dvoma možnosťami umiestnenia - Všestranný obojstranný stojan poskytuje možnosť štandardného nastavenia zameraného na obraz alebo úzkeho nastavenia pre menšie police. (Skutočný vzhľad sa môže líšiť v závislosti od veľkosti televízora. Obojstranný stojan je k dispozícii len pre modely s uhlopriečkou 139 cm (55 palcov) a viac.)

  • Optimalizácia zvuku podľa vašej miestnosti - Zvukový zážitok sa môže meniť v závislosti od predmetov v miestnosti. Záclony napríklad pohlcujú zvuk a objekty pred televízorom narúšajú prúdenie zvuku, čím znižujú jeho kvalitu. Tento televízor deteguje objekty v miestnosti, vďaka čomu prispôsobuje a vylepšuje zvuk.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 85 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony KD-85X85J televízor

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami