Sony KD-49XG8096

Zobraziť

Uhlopriečka ("): 49 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV,

 • Sledovať zmeny
 • Do obľúbených
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Dizajnový Smart LED televízor Sony KD-49XG8096 s rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160) v elegantnej čiernej farbe so 49“ uhlopriečkou (123 cm) sa postará o skvelú zábavu vo vašej domácnosti. Pre lepší zážitok zo sledovania obľúbených filmov či relácií slúži kombinácia technológie X-Reality PRO (zvýšenie rozlíšenia 4K), systému Android TV a živého displeja Triluminos (jasné a realistické farby). Skvelý zvuk zabezpečí technológia ClearAudio+, vďaka ktorej budete hudbu a dialógy počuť čistejšie a zreteľnejšie. Pokročilé hlasové ovládanie poskytne širokú škálu možnej zábavy. Zariadenie podporuje viaceré inovatívne technológie – Bluetooth, Motionflow XR, Google Play, S-Force Front Surround, USB HDD REC či Clear Phase. Súčasťou balenia je diaľkový ovládač RMF-TX310E.

 

 

 

Oživte zábavu s jasným obrazom v rozlíšení 4K

Pozrite si, ako sú vaše obľúbené filmy a televízne relácie ešte zábavnejšie vďaka kombinácii technológie na zvýšenie rozlíšenia 4K X-Reality PRO s úžasne živým displejom TRILUMINOS a systémom Android TV.

Znovu objavte každý detail v rozlíšení 4K

Technológia 4K X-Reality PRO konvertuje obraz na vyššiu kvalitu blížiacu sa skutočnému rozlíšeniu 4K a prináša pozoruhodnú čistotu obrazu. Obraz sa zaostrí a zdokonalí v reálnom čase, čím sa odhalí viac detailov a štruktúr.

Život v celej svojej dokonalosti so širokou paletou farieb

Obklopte sa živými a realistickými farbami. Displej TRILUMINOS mapuje farby zo širšej palety, vďaka čomu verne reprodukuje každý odtieň a tón farebného spektra.

Začať môžete pomocou jedného tlačidla

Televízory od spoločnosti Sony majú samostatné tlačidlo Netflix, jedným kliknutím tak môžete začať prenášať obsah.

Stvorený na počúvanie

Doprajte svojmu sluchu rovnako prirodzený zážitok ako zraku. ClearAudio+ jemne doladí zvuk televízora a poskytne strhujúci zážitok, s ktorým zabudnete na všetko navôkol. Hudbu a dialógy tak budete počuť zreteľnejšie a čistejšie za každých okolností.

Nové svety sa vám sprístupnia jedným slovom

Zábavu, o akej sa vám doteraz len snívalo, máte na dosah. Vďaka pokročilému hlasovému ovládaniu vám televízor Smart Android TV v okamihu umožní sledovať filmy a televízne relácie z aplikácií či vysielania.

Šikovne a úhľadne ukrytá kabeláž

Šikovne ukryte káble do stojana a prichyťte ich pomocou dodaného držiaka káblov.

Podpora Smart aplikácií

 • Live TV od freeSAT - Skylink -Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby freeSAT od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu Live TV s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Služba SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 49 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Sony KD-49XG8096

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Gabriela

7. 9. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon
 • Ma perfektný obraz
 • Ma tenký rám
 • Ma malú váhu
 • Ma zabudovaný satelit
 • Nema pripojku na Hdmi nemožeme tam pripojiť staršie kino

Tento televízor značky SONY sme kúpili lebo my mame viac televízorov SONY a sme s nimi spokojný dokonca máme televízor SONY už 18 rokov a stále funguje.


Milan

27. 2. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon

Zuzana

6. 2. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon