Sony KD-49XH9505

Cena:
1 189,00 €

Pôvodná cena 1 399,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 23,78 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Dizajnový Android Smart televízor Sony KD-49XH9505BAEP v čiernej farbe s vysokým dynamickým rozsahom (HDR), obrazovkou Full Array LED, rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160) a 49“ uhlopriečkou (123 cm) vás vtiahne do deja vďaka realistickému obrazu a skvelému zvuku. Pre ešte lepší zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov poslúži kombinácia technológií X-tended Dynamic Range PRO (prispôsobuje jas), 4K X-Reality PRO (zvýšenie rozlíšenia 4K) a X-Motion Clarity (menej rozmazania v rýchlych scénach) či Processor X1 Ultimate a živý displej Triluminos (jasné a realistické farby). O viacrozmerný vysokokvalitný zvuk sa postará technológia Dolby Atmos (vysiela zvuk zhora aj zo strán) a S-Force Front Surround (dokáže virtuálne reprodukovať v TV systém priestorového reproduktora). Pokročilé hlasové ovládanie poskytne širokú škálu možnej zábavy a s určitosťou poteší aj množstvo inovatívnych funkcií – Bluetooth, Chromecast, Apple AirPlay či Google Play.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 15 %

Zvážte aj tento produkt

Špičkový Smart televízor LG OLED55E9 s uhlopriečkou 55“ (139 cm) a 4K Ultra HD rozlíšením prináša detailný obraz, intenzitu farieb a ohromujúci kontrast. O správny chod televízora sa postará operačný systém webOS Smart TV s inteligentným procesorom α9 2. Gen doplnený o algoritmus umelej inteligencie. Zážitok s umelou inteligenciou rozšíria služby Google Asistent a Alexa. Technológie Dolby Atmos a Vision ponúknu vynikajúcu kvalitu zvuku (výkon 60 W) a obrazu. S technológiou 4K Cinema HDR sa vízia filmových tvorcov prenesie priamo na obrazovku vďaka podpore väčšiny formátov HDR. S určitosťou poteší prítomnosť Bluetooth v5.0, Wi-Fi či Magic Mobile Connection.

Základné parametre

 • Uhlopriečka: 55 "
 • Uhlopriečka: 139 cm
 • Wi-Fi: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Hlboké odtiene čiernej a väčší jas

Výkonný procesor analyzuje údaje a následne zvýrazňuje farby, kontrast a čistotu obrazu. Obrazovka TV s Full Array LED umožňuje v tieňoch vidieť viac detailov a prináša realistický a menej rozmazaný obraz z každého uhla. 

Vychutnajte si presný kontrast

Technológia Full Array LED rozsvecuje zóny LED diód nezávisle od seba. Vďaka tomu sú svetlé časti svetlejšie a tmavé tmavšie. Kontrast vylepšuje aj technológia X-tended Dynamic Range PRO, ktorá prispôsobuje jas svetlým odtieňom v osvetlených častiach a tmavým odtieňom v tieňoch.

Realistickejšie farby a kontrast

Vylepšenie objektov pomocou HDR analyzuje farbu objektov a upravuje kontrast. Keďže sa objekty prepracovávajú individuálne, tento TV dokáže vytvoriť väčšiu hĺbku, výraznejšie štruktúry a realistickejší obraz.

Dokonalé rozlíšenie

Procesor X1 Ultimate presne analyzuje a spracováva údaje, čím dodáva filmom v 4K realistické detaily a textúry. 4K X-Reality PRO pomocou jedinečnej databázy 4K konvertuje aj filmy v 2K a Full HD na vyššiu kvalitu blížiacu sa 4K. Object-based Super Resolution sa potom stará o optimalizáciu rozlíšenia jednotlivých objektov a prináša realistické textúry. 

Reprodukuje širšiu a presnejšiu škálu farieb

Technológia TRILUMINOS využívajúca procesory X1 rozširuje farebné spektrum, vďaka čomu dokáže reprodukovať viac farieb ako bežný televízor. Analyzuje údaje v každej snímke a spracováva ich tak, aby boli farby ešte prirodzenejšie a presnejšie.

Prekrásne farby na každej strane

Sledovanie TV zboku je rovnako uspokojivé ako zo stredu. Optický dizajn vytvorený na ovládanie podsvietenia, panel X-Wide Angle, zabezpečuje, že farby budú verné. (funkcia k dispozícii v TV s obrazovkou nad 140 cm (55“))

Jasné a čisté rýchle scény

Na niektorých obrazovkách sa šport a rýchle scény zdajú byť rozmazané. Vďaka technológii X-Motion Clarity je všetko plynulé, jasné a čisté. Technológia samostatne ovláda každý okamih, optimalizuje jeho trvanie a v prípade potreby zvýši jas. 

Harmónia zvuku a obrazu

Výškové reproduktory na rozloženie zvuku optimalizujú, odkiaľ vychádza zvuk. Počujete tak precízne kontrolovaný zvuk vysokej kvality zo správneho miesta na obrazovke. 

 • Synchronizovaný obraz so zvukom – Systém Acoustic Multi-Audio pridáva dva reproduktory na rozloženie zvuku zo zadnej časti televízora, vďaka čomu sa zvuk prispôsobuje deju. Jednotlivé zosilňovače sa ovládajú oddelene, aby sa dalo nastaviť rozmiestnenie zvuku reproduktora v oblastiach s vysokými tónmi. (Acoustic Multi-Audio k dispozícii na TV s obrazovkou od 139 cm (55“) a ovládanie jednotlivých zosilňovačov k dispozícii na TV s obrazovkou od 139 (55“) do 189 cm (75“)) 

 • X-Balanced Speaker – Reproduktor X-Balanced bol navrhnutý, aby svojím výnimočným tvarom dopĺňal kvalitu zvuku a štíhly dizajn televízora a filmom či hudbe dodával čistý zvuk. (k dispozícii len v TV s uhlopriečkou od 139 cm (55“) do 189 cm (75“))

Technológie Dolby Atmos a S-Force Front Surround

 • Dolby Atmos - Táto technológia vysiela zvuk zhora aj zo strán, vďaka čomu počujete, ako sa vám nad hlavou pohybujú objekty. Môžete si tak vychutnať realistický viacrozmerný zážitok.

 • S-Force Front Surround – Užite si zvuk, ktorý akoby vychádzal zo samostatného viacrozmerného priestorového reproduktora. Vďaka konverzným vstupom dokáže virtuálne reprodukovať v TV systém priestorového reproduktora a výsledný zvuk vás úplne pohltí.

 • Jasné hlasy – Vďaka funkcii Voice Zoom počujete ľudí hovoriť jasne a nemusíte zvyšovať hlasitosť.

Dokonalý obraz a zvuk v každom prostredí

Posaďte sa a vychutnajte si skvelý zážitok zo sledovania. Technológia optimalizácie podľa prostredia automaticky prispôsobuje obraz a zvuk okolitému prostrediu.

 • Jas prispôsobený miestnosti – TV disponuje svetelným snímačom, ktorý optimalizuje jas obrazu podľa podmienok v miestnosti. Ak je miestnosť svetlá, jas zvýši, a ak je tmavá, jas naopak zníži, čím dosiahne dokonalý obraz.

 • Zvuk prispôsobený prostrediu – Tento televízor s rozlíšením 4K Ultra HD deteguje objekty v miestnosti, vďaka čomu prispôsobuje a vylepšuje zvuk.

Plochý povrch bez rozptyľovania

Štíhly a plochý dizajn s nenápadným stojanom a úzkym rámom neodpútava vašu pozornosť od toho najdôležitejšieho – od obrazu.

Ľahký prístup, jednoduchý život

S týmito televízormi Smart Android TV, ktoré ponúkajú jednoduchý prístup k vášmu obľúbenému obsahu, službám a zariadeniam, sa stane váš život jednoduchší.

Nové svety sa vám sprístupnia jedným slovom

Chcete zábavu, ktorá bude pre celú rodinu? Stačí povedať. Vďaka pokročilému hlasovému ovládaniu vám tento televízor v okamihu umožní sledovať filmy a televízne relácie z aplikácií či vysielania. (funkcie sa líšia v závislosti od krajiny)

Moderný život s inteligentnými zariadeniami

Chromecast umožňuje prenos videí, hier a aplikácií z mobilného zariadenia do TV s technológiou Chromecast built in bez zníženia kvality. Stačí ťuknúť na tlačidlo prenosu na zariadení s Androidom alebo iOS a môžete začať sledovať vo veľkom formáte.

Podsvietený diaľkový ovládač

Pri sledovaní televízora v tme stačí jednoducho chytiť diaľkový ovládač s integrovaným podsvietením a môžete meniť kanály či hlasitosť. (k dispozícii len v TV s obrazovkou väčšou ako 140 cm (55“))

Jednoduché ovládanie

Pripojte k televízoru digitálne prijímače a iné zariadenia cez HDMI a ovládajte ich inteligentným ovládačom. Vďaka tenšiemu dizajnu, mikrofónu na hlasové ovládanie a rozloženiu tlačidiel je jeho používanie hračka.

Obsah presne podľa predstáv jeho tvorcov

Digitálna kompresia obsahu a jeho prispôsobenie TV negatívne ovplyvňuje kvalitu a zážitok zo sledovania nie je taký, ako zamýšľal režisér v štúdiu. Vďaka jedinečným funkciám si môžete aj doma vychutnať zábavu na štúdiovej úrovni.

Unikátne vylepšenia

 • Režim Netflix Calibrated Mode – Tento režim bol špeciálne vyvinutý na sledovanie originálnej tvorby služby Netlfix tak, aby na televízore reprodukoval rovnakú kvalitu obrazu, ako má štúdiová nahrávka. 

 • Poddajte sa filmovému zážitku – Vychutnajte si filmovú kvalitu vo svojom dome. Dolby Vision oživovaním scén prináša zážitok zo sledovania a Dolby Atmos napĺňa miestnosť podmanivým priestorovým zvukom.

 • Zachovanie vášne filmárov – Vďaka používaniu vysokovýkonného softvéru CalMAN na automatickú kalibráciu od spoločnosti Portrait Displays dokáže tento televízor zachovávať farby z produkcie.

Podpora Smart aplikácií

 • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Live TV od freeSAT - Skylink -Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby freeSAT od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu Live TV s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Služba SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Apple TV - V aplikácii Apple TV nájdete tisícky filmov na zakúpenie alebo požičanie. Ponuka rozsiahlej produkcie je personalizovaná a odborne zostavovaná na základe vašich preferencií. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • AirPlay 2 - Tento televízor si bude rozumieť aj s vaším zariadením značky Apple. Takto môžete poľahky streamovať obsah z Apple prístrojov rovno na obrazovku vášho televízora.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 49 "
iUhlopriečka: 123,2 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart: Áno
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 49 "
iUhlopriečka: 123,2 cm
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Áno
iMiracast: Áno
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 2
iPočet USB 3.0 portov: 1
Počet RF vstupov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 109,3 cm
Výška: 62,9 cm
Hĺbka: 6,9 cm
Hmotnosť: 13,3 Kg
Výška s podstavcom: 69,9 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: TV, DO, bat., nap. ad., podstavec, návod

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 200x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-C
Duálny tuner: Áno

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant

Ostatné

Kód produktu: KD49XH9505BAEP

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore