Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na Televízory Paušál na Istotu na Televízory

  Nákupom na paušál získate s televízorom aj balík služieb. Bezplatnú inštaláciu a opravu, náhradný počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Kalibrácia televízora Kalibrácia televízora

  Kalibráciou vám nastavíme obraz podľa štandardu filmových štúdií. Získate tak prirodzené farby, čistú bielu, správny jas a kontrast.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

 

 

4K HDR Procesor X1 Extreme ™ a 4K High Dynamic Range

Ponorte sa do ultra kontrastu a objavte pohľad ako nikdy predtým. Tento 4K HDR televízor vám vezme dych kontrastom, farbami, textúrou a detailmi, ktoré na Vašej obrazovke predtým neboli nikdy možné. Pre maximálnu kvalitu obrazu, tento televízor spája brilantnosť 4K čistoty s jasom, farbou a detailmi High Dynamic Range (HDR). Predtým skryté oblasti temného tieňa a slnečného svetla sú teraz plné jasnosti a detailov. Obraz je taký skutočný, že ho môžete cítiť. Ako keby ste skutočne stáli tam – na pláži – pozorujúc zapadajúce slnko... 4K HDR Processor X1 ™ Extreme vytvára takú skutočnosť, že ju doslova môžete cítiť.

Jeden čip všetko zmení

4K Procesor X1 ™ je inovatívna technológia, ktorá využíva pokročilé algoritmy na zníženie šumu a zvýšenie detailného zobrazenia. Pracuje s 4K X-Reality PRO ™ pre tvorbu obrazu, ktorý je ostrý, jasný a neuveriteľne realistický. Nech je tak každý obraz bližšie k 4K! Pre Sony jedinečné spracovanie obrazu s 4K X-Reality PRO prevzorkuje každý pixel a dodá mu vysokú vernosť. Pixely v rámci viac snímok sú analyzované, obrazy zaostrené a vylepšené v reálnom čase. Technológia 4K X-Reality PRO na to využíva paletu techník znižovania šumu a zároveň tak predefinuje realizmus a každý pixel prinesie k životu. Budete vidieť, jako sa scény stanú jasnejšie, prirodzenejšie a budú mať hladší prechod. S technológiou 4K X-Reality PRO, sú vzory v obrazoch porovnávané so vzormi uloženými v jedinečnej databáze, vďaka čomu je z nej nájdený vždy najlepší odtieň, sýtosť a jas pre každý pixel. Využívame vedomosti získané z vývoja a natáčania úžasných filmov a televíznych relácií, aby sme dodali extrémne realistické detaily všetkému, čo budete sledovať.

Všetko vyjde na svetlo vďaka Backlight Master Drive ™

Sledujte hviezdy na nočnej oblohe v nových detailoch. Tehcnológia Backlight Master Drive ™ poskytuje hlbšie čierne a jasnejšie svetlé body. Predtým skryté detaily ožijú, a spravia tak scény reálnejšie než kedykoľvek predtým. Televízor tak ponúka bezkonkurenčný kontrast - hlbšej čiernej a jasnejších svetiel. Backlight Master Drive ™ môže zobrazovať nebývalý dynamický rozsah s neuveriteľne hlbokou čiernou farbou tmavých bodov a oslnivo svetlým zobrazením svetlých bodov, poháňaných procesorom X1 4K HDR ™ Extreme. Tento systém podsvietenia má veľmi hustú LED štruktúru, jedinečnú lokálnym stmievacím algoritmom a optickým dizajnom. Každá jedna LED dióda je diskrétne riadená, a vytvára tak pozoruhodne presný obraz. Aj preto je absolútna kontrola obrazu doslova technickým umením.

Navrhnutá tak, aby udržala pozornosť vašich vašich očí

Žiadne rozptyľovanie, sústreďte sa len na to, čo sledujete. Svetlo zlatý rámček napomáha televízoru skrášliť každú miestnosť, zatiaľ čo káble zostávajú dômyselne ukryté v zadnej a prednej lište. Mohutná, bohatá a mocná bridlicovitá konštrukcia zahaľuje tento zážitok zo sledovania. Obrazovka zaisťuje, že každá LED emituje priamy lúč jasného obrazu, ktorý zobrazí živé svetlá a tmavé čierne body.

Úžasne jasný, neuveriteľne tenký vďaka Slim Backlight Drive ™

Naša inovatívna technológia Slim Backlight DriveTM chytro vedie svetlo tam, kde je to najviac na obrazovke potrebné . Budete si môcť vychutnať to najlepšie z oboch svetov - výnimočnú kvalitu obrazu v ultra slim TV. Štruktúra dvojvrstvového krajného podsvietenia usmerňuje svetlo tam, kde je to potrebné Slim Backlight Drive ™ má dve vrstvy z ľahkých vodiacich dosiek, umožňujúcich presné lokálne ovládanie stmievania, podobné kvalite celoplošného LED podsvietenia. Spolu s algoritmom podsvietenia X-tended Dynamic Range PRO™, táto nová štruktúra vytvára krásny kontrast pri neuveriteľne tenkej forme.

Optimalizácia jasu, snímku po snímke a jeho plný rozsah

Presným vyvážením svetelného výkonu na celej obrazovke, stmievaním niektorých oblastí a rozjasnením ostatných, odhaľuje X-tended Dynamic Range PRO™ rozsah jasu trikrát väčší než u konvenčných LED TV s podsvietením TV5, a tým istým spôsobom obohacuje každý zdroj blízky HDR kvalite širším rozsahom jasu. Okrem nej však 4K Procesor X1 ™ disponuje aj technológiou Dynamic Contrast Enhancer.  4K televízory s procesorom X1 4K dramaticky zlepšujú rozsah jasu, a to aj bez technológie X-tended Dynamic Range PRO™, ktorá ho len zdokonaľuje. Prečo? Je to vďaka Dynamic Contrast Enhancer, ktorý optimalizuje rozsah jasu snímku za snímkou, podľa toho, čo sa deje na obrazovke.

Toľko obsahu, nekonečná zábava a tak ľahké prehliadanie

Objavte hry a fotografie, hudbu a filmy, internet a aplikácie. S Android TV ™ od spoločnosti Sony, ste pripravení otvoriť úplne nový svet zábavy. Pozrite sa na všetky najnovšie seriály, akčné filmy s vysokým číslom sledovanosti a zábavné relácie v malých okamihoch. Nová obsahová lišta na televízoroch Sony pre vás zjednodušuje hľadanie zábavy. Zažite novú generáciu zábavy, kde tradičné vysielacie kanály a internetový obsah sú dokonale integrované do jednoduchého užívateľského rozhrania. Jeden rýchle tlačidlo pomôže odhaliť všetko okamžite.

Povedzte si! Alebo chcete niečo svojho vo väčšom?

Je pre Vás vyhľadávanie zložité? Povedzte si, čo chcete! "Aké je počasie v New Yorku? Aké boli filmy nominované na Oscara v roku 2011? Vďaka hlasovému vyhľadávaniu už viac nemusíte použiť komplikované vyhľadávanie písaním. Stačí sa spýtať! Pošlite obsah na väčšiu, lepšiu obrazovku s Google Cast ™. Google Cast ™ umožňuje odosielať svoje obľúbené videá, hry a aplikácie z mobilného zariadenia, v plnej kvalite, k televízoru. Všetko, čo potrebujete je len jedno ťuknutie tlačidla na Android alebo iOS obrazovke a zmaximalizujte veci, ktoré máte radi. Po odoslaní pokojne prehliadajte váš obsah v telefóne alebo na tablete, zdieľanie však pobeží ďalej.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 65 "
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Android TV

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: Motionflow XR
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 800

Display/Grafika

iIndex kvality obrazu: 24p true Cinema™ 4K X-Reality™ PRO, Advanced Contrast Enhancer (ACE), HDR (High Dynamic Ra nge), Motionflow™ XR 1200Hz (native 100 Hz), TRILUMINOS® Display, X-tended Dynamic Range™ PRO
iUhlopriečka: 65 "
iUhlopriečka: 163,9 cm
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iTyp 3D: aktívne
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

TV tuner

Typ tunera: Digitálny a analógový
iTyp TV tuneru: DVB-S, Analog, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2, DVB-T
iTyp signálu: DVB-S2

Zvuk

Dolby technológie: Dolby Digital Pulse, Dolby Digital Plus, Dolby Digital

Konektivita

iVýstupný S / PDIF port: Áno
Rozhranie Common Interface Plus (CI+): Áno
iWi-Fi Direct: Áno
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 3
Počet RF vstupov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Funkcie

Funkcia teletextu: Áno
Herný režim: Áno
i3D kompatibilita: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba rámčeka: čierna
Šírka (s podstavcom): 1462 mm
Hĺbka (s podstavcom): 268 mm
Výška (s podstavcom): 920 mm
Farba: čierna
Šírka: 170 cm
Výška: 97,1 cm
Hĺbka: 22,8 cm
Hmotnosť: 33 Kg

Funkcie manažmentu

Inteligentné režimy: Kino, vlastné, animácie, Graphics, Šport, Hra, Photo, Štandardný

Energetické údaje

Spotreba energie (vypnuté): 0,5 watt

Uchytenie

Montovateľné na stenu: Áno
iVESA štandard: 400x300

Obsah balenia

Stručný návod: Áno

Smart TV

Internetová televízia: Áno

Operačný systém

OS TV: Android TV

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: B

Ostatné

Kód produktu: KD-65ZD9

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore