Sony KD-65ZD9 (čierny)

Uhlopriečka: 65 ", Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skvelý, do detailu prepracovaný 4K HDR televízor SONY KD65ZD9BAEP je geniálnym spoločníkom na relax a zábavu vo vašich voľných chvíľach. Disponuje výkonným procesorom 4K HDR Processor X1 ™ Extreme umožňujúcim výborné spracovanie obrazu v spolupráci s technológiami 4K X-Reality PRO ™ (pre realistický dynamický a živý obraz), Backlight Master Drive ™ (pre nevídaný rozsah jasných a tmavých bodov) a Slim Backlight Drive ™ pre tvorbu tenkej platformy tak mohutnej a výkonnej televízie a lokálnym spracovaním obrazu. S uhlopriečkou 65 palcov (164 cm) a obrazovkou s rozlíšením 4K HDR (3840 x 2160 pixelov) obkolesenou tenkým rámikom vytvára inteligentný doplnok v ktorejkoľvek miestnosti Vášho bytu či domu. Podporuje Google Cast na prenos obrazu zo smartfónu, internetTV, hranie hier, prehliadanie internetu a tiež širokú škálu on-line kanálov, filmov a relácií. Beží na platforme OS Android – jednoducho čo viac si môžete k Vašej TV priať?

 

 

4K HDR Procesor X1 Extreme ™ a 4K High Dynamic Range

Ponorte sa do ultra kontrastu a objavte pohľad ako nikdy predtým. Tento 4K HDR televízor vám vezme dych kontrastom, farbami, textúrou a detailmi, ktoré na Vašej obrazovke predtým neboli nikdy možné. Pre maximálnu kvalitu obrazu, tento televízor spája brilantnosť 4K čistoty s jasom, farbou a detailmi High Dynamic Range (HDR). Predtým skryté oblasti temného tieňa a slnečného svetla sú teraz plné jasnosti a detailov. Obraz je taký skutočný, že ho môžete cítiť. Ako keby ste skutočne stáli tam – na pláži – pozorujúc zapadajúce slnko... 4K HDR Processor X1 ™ Extreme vytvára takú skutočnosť, že ju doslova môžete cítiť.

Jeden čip všetko zmení

4K Procesor X1 ™ je inovatívna technológia, ktorá využíva pokročilé algoritmy na zníženie šumu a zvýšenie detailného zobrazenia. Pracuje s 4K X-Reality PRO ™ pre tvorbu obrazu, ktorý je ostrý, jasný a neuveriteľne realistický. Nech je tak každý obraz bližšie k 4K! Pre Sony jedinečné spracovanie obrazu s 4K X-Reality PRO prevzorkuje každý pixel a dodá mu vysokú vernosť. Pixely v rámci viac snímok sú analyzované, obrazy zaostrené a vylepšené v reálnom čase. Technológia 4K X-Reality PRO na to využíva paletu techník znižovania šumu a zároveň tak predefinuje realizmus a každý pixel prinesie k životu. Budete vidieť, jako sa scény stanú jasnejšie, prirodzenejšie a budú mať hladší prechod. S technológiou 4K X-Reality PRO, sú vzory v obrazoch porovnávané so vzormi uloženými v jedinečnej databáze, vďaka čomu je z nej nájdený vždy najlepší odtieň, sýtosť a jas pre každý pixel. Využívame vedomosti získané z vývoja a natáčania úžasných filmov a televíznych relácií, aby sme dodali extrémne realistické detaily všetkému, čo budete sledovať.

Všetko vyjde na svetlo vďaka Backlight Master Drive ™

Sledujte hviezdy na nočnej oblohe v nových detailoch. Tehcnológia Backlight Master Drive ™ poskytuje hlbšie čierne a jasnejšie svetlé body. Predtým skryté detaily ožijú, a spravia tak scény reálnejšie než kedykoľvek predtým. Televízor tak ponúka bezkonkurenčný kontrast - hlbšej čiernej a jasnejších svetiel. Backlight Master Drive ™ môže zobrazovať nebývalý dynamický rozsah s neuveriteľne hlbokou čiernou farbou tmavých bodov a oslnivo svetlým zobrazením svetlých bodov, poháňaných procesorom X1 4K HDR ™ Extreme. Tento systém podsvietenia má veľmi hustú LED štruktúru, jedinečnú lokálnym stmievacím algoritmom a optickým dizajnom. Každá jedna LED dióda je diskrétne riadená, a vytvára tak pozoruhodne presný obraz. Aj preto je absolútna kontrola obrazu doslova technickým umením.

Navrhnutá tak, aby udržala pozornosť vašich vašich očí

Žiadne rozptyľovanie, sústreďte sa len na to, čo sledujete. Svetlo zlatý rámček napomáha televízoru skrášliť každú miestnosť, zatiaľ čo káble zostávajú dômyselne ukryté v zadnej a prednej lište. Mohutná, bohatá a mocná bridlicovitá konštrukcia zahaľuje tento zážitok zo sledovania. Obrazovka zaisťuje, že každá LED emituje priamy lúč jasného obrazu, ktorý zobrazí živé svetlá a tmavé čierne body.

Úžasne jasný, neuveriteľne tenký vďaka Slim Backlight Drive ™

Naša inovatívna technológia Slim Backlight DriveTM chytro vedie svetlo tam, kde je to najviac na obrazovke potrebné . Budete si môcť vychutnať to najlepšie z oboch svetov - výnimočnú kvalitu obrazu v ultra slim TV. Štruktúra dvojvrstvového krajného podsvietenia usmerňuje svetlo tam, kde je to potrebné Slim Backlight Drive ™ má dve vrstvy z ľahkých vodiacich dosiek, umožňujúcich presné lokálne ovládanie stmievania, podobné kvalite celoplošného LED podsvietenia. Spolu s algoritmom podsvietenia X-tended Dynamic Range PRO™, táto nová štruktúra vytvára krásny kontrast pri neuveriteľne tenkej forme.

Optimalizácia jasu, snímku po snímke a jeho plný rozsah

Presným vyvážením svetelného výkonu na celej obrazovke, stmievaním niektorých oblastí a rozjasnením ostatných, odhaľuje X-tended Dynamic Range PRO™ rozsah jasu trikrát väčší než u konvenčných LED TV s podsvietením TV5, a tým istým spôsobom obohacuje každý zdroj blízky HDR kvalite širším rozsahom jasu. Okrem nej však 4K Procesor X1 ™ disponuje aj technológiou Dynamic Contrast Enhancer.  4K televízory s procesorom X1 4K dramaticky zlepšujú rozsah jasu, a to aj bez technológie X-tended Dynamic Range PRO™, ktorá ho len zdokonaľuje. Prečo? Je to vďaka Dynamic Contrast Enhancer, ktorý optimalizuje rozsah jasu snímku za snímkou, podľa toho, čo sa deje na obrazovke.

Toľko obsahu, nekonečná zábava a tak ľahké prehliadanie

Objavte hry a fotografie, hudbu a filmy, internet a aplikácie. S Android TV ™ od spoločnosti Sony, ste pripravení otvoriť úplne nový svet zábavy. Pozrite sa na všetky najnovšie seriály, akčné filmy s vysokým číslom sledovanosti a zábavné relácie v malých okamihoch. Nová obsahová lišta na televízoroch Sony pre vás zjednodušuje hľadanie zábavy. Zažite novú generáciu zábavy, kde tradičné vysielacie kanály a internetový obsah sú dokonale integrované do jednoduchého užívateľského rozhrania. Jeden rýchle tlačidlo pomôže odhaliť všetko okamžite.

Povedzte si! Alebo chcete niečo svojho vo väčšom?

Je pre Vás vyhľadávanie zložité? Povedzte si, čo chcete! "Aké je počasie v New Yorku? Aké boli filmy nominované na Oscara v roku 2011? Vďaka hlasovému vyhľadávaniu už viac nemusíte použiť komplikované vyhľadávanie písaním. Stačí sa spýtať! Pošlite obsah na väčšiu, lepšiu obrazovku s Google Cast ™. Google Cast ™ umožňuje odosielať svoje obľúbené videá, hry a aplikácie z mobilného zariadenia, v plnej kvalite, k televízoru. Všetko, čo potrebujete je len jedno ťuknutie tlačidla na Android alebo iOS obrazovke a zmaximalizujte veci, ktoré máte radi. Po odoslaní pokojne prehliadajte váš obsah v telefóne alebo na tablete, zdieľanie však pobeží ďalej.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony KD-65ZD9 (čierny)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené