Popis produktu

 

 

Full Array LED 

Televízory s technológiou Full Array LED sú v porovnaní s televízormi so štandardnou technológiou Edge LED osvetľované väčším množstvom LED diód, ktoré sú umiestnené priamo za obrazovkou. V kombinácii s technológiou precízneho lokálneho tlmenia svetla môže televízor nezávisle stmavovať alebo osvetľovať jednotlivé zóny LED diód, čo so sebou prináša presnejší kontrast. 

Dokonale autentický zážitok s rozlíšením 8K 

Vstúpte do sveta 8K využívajúceho uznávaný procesor X1 Ultimate. Vychutnajte si zábavu vo veľkom formáte so štvornásobne vyšším rozlíšením ako 4K a vysokým jasom špeciálne vyvinutým pre rozlíšenie 8K. Obraz má väčšiu hĺbku a textúry a detaily sú kvalitnejšie, vďaka čomu vaše zorné pole zaplní pohlcujúci realizmus. 

Znovuobjavte ukryté detaily 

Technológia 8K X-Reality PRO pomocou exkluzívnej databázy 8K konvertuje obraz na vyššiu kvalitu. Zábery sa zaostria a zdokonalia v reálnom čase, čím sa odhalí viac detailov v štruktúre budovy, ktoré boli predtým takmer neviditeľné. 

Detailnejšie scény vďaka intenzívnemu kontrastu 

Televízor s rozlíšením 8K HDR a technológiou 8K X-tended Dynamic Range PRO má až 20-násobne väčší kontrast ako bežné televízory LED, vďaka čomu sú tmavé scény tmavšie a svetlé svetlejšie.  

Obraz a zvuk v dokonalej harmónii 

Nechajte sa vtiahnuť do deja realistickým obrazom a rovnako kvalitným zvukom. Kombinácia nádherne detailného obrazu s technológiou Sound-from-Picture Reality prináša úchvatný audiovizuálny zážitok. 

Sound-from-Picture Reality 

Systém Acoustic Multi-Audio disponuje štyrmi prednými reproduktormi na vytvorenie autentického zvuku. Vďaka precízne zladenému zvuku s akciou je váš zážitok zo sledovania ešte pohlcujúcejší. 

Stredobod uchvacujúceho zvuku 

Použite svoj televízor ako centrálny reproduktor a vypočujte si dialógy, vokály a hudobné nástroje v neuveriteľne jasnom zvuku. Jednoducho pripojte systém domáceho kina a užite si pohlcujúci filmový zážitok. 

Dynamický zážitok na veľkej obrazovke 

Tento televízor je navrhnutý tak, aby poskytol pôsobivý zážitok zo sledovania na veľkej obrazovke. Výkonný obraz, ktorý vás vtiahne do centra diania. 

Živé odtiene farby z každého uhla 

Sledujte realistické živé farby z každej strany. Technológia X-Wide Angle verne zobrazuje odtiene pomocou displeja Triluminos, aby ste si ich mohli vychutnať z každého pozorovacieho uhla. 

Štúdiová kvalita s kalibrovanou službou Netflix 

Tento režim bol špeciálne vyvinutý na sledovanie originálnej tvorby služby Netflix tak, aby na televízore reprodukoval rovnakú kvalitu obrazu, ako má štúdiová nahrávka. Kalibrovaná služba Netflix verne zachováva filmárove predstavy a zámer.  

Poddajte sa vzrušujúcemu zážitku 

Vychutnajte si filmovú kvalitu vo svojej domácnosti. Dolby Vision oživovaním scén prináša zážitok zo sledovania a Dolby Atmos napĺňa miestnosť podmanivým priestorovým zvukom. 

Nové svety sa vám sprístupnia jedným slovom 

Zábavu, o akej sa vám doteraz len snívalo, máte na dosah. Vďaka pokročilému hlasovému ovládaniu vám tento televízor Android TV v okamihu umožní sledovať filmy a televízne relácie z aplikácií či vysielania. 

Jednoduché ovládanie 

Pripojte k televízoru digitálne prijímače a iné zariadenia cez HDMI a ovládajte ich inteligentným ovládačom. Vďaka tenšiemu, oblejšiemu dizajnu, mikrofónu na hlasové ovládanie a vylepšenému rozloženiu tlačidiel je jeho používanie hračka. 

Podpora Smart aplikácií

  • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • Live TV od freeSAT - Skylink -Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby freeSAT od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu Live TV s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • Služba SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • Apple TV - V aplikácii Apple TV nájdete tisícky filmov na zakúpenie alebo požičanie. Ponuka rozsiahlej produkcie je personalizovaná a odborne zostavovaná na základe vašich preferencií. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • AirPlay 2 - Tento televízor si bude rozumieť aj s vaším zariadením značky Apple. Takto môžete poľahky streamovať obsah z Apple prístrojov rovno na obrazovku vášho televízora.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 84,6 "
iUhlopriečka: 214,8 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iTyp obrazovky: LED
iRozlíšenie: 7680x4320
iSmart: Áno
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 84,6 "
iUhlopriečka: 214,8 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 8K
iRozlíšenie: 7680x4320
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Áno
iMiracast: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 2
iPočet USB 3.0 portov: 1
Počet RF vstupov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 191,3 cm
Výška: 114,1 cm
Hĺbka: 12 cm
Hmotnosť: 74,5 Kg
Výška s podstavcom: 122,6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Tabletop stand,Hlas.DO,Bat,Sieť.nap.káb.

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x400

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2, DVB-S, DVB-C, DVB-T2/H.265

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: D

Ostatné

Kód produktu: KD85ZG9BAEP

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore