Sony KD-85ZG9

Je pre vás top? Hlasujte v ankete NAY TECHBOX roka 2019 a vyhrajte hodnotné ceny

Cena:
15 999,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 319,98 €

Doprava zdarma

Tento produkt nie je možné aktuálne kúpiť na e-shope, ale je možné sa dohovoriť na nákupe s predavačom priamo v predajni

POPIS PRODUKTU

Špičkový Smart Android LED televízor Sony KD-85ZG9 v elegantnej čiernej farbe s vysokým dynamickým rozsahom (8K HDR), rozlíšením 8K (7680 x 4320) a 85” uhlopriečkou (215 cm) vás vtiahne do sveta s vysokým jasom, veľkou hĺbkou či skvelým zvukom. O unikátny audiovizuálny zážitok sa postarajú technológie 8K X-Reality PRO (konvertuje obraz na vyššiu kvalitu), Sound-from-Picture Reality, X-tended Dynamic Range PRO (pre väčší kontrast) či X-Wide Angle a procesor X1 Ultimate zabezpečí vylepšenie detailov, jasu a farieb. Displej Triluminos vás vtiahne do deja, ktorý verne zobrazuje všetky odtiene, a filmovú kvalitu si vychutnáte vďaka funkciám Dolby Vision (oživovanie scén) a Dolby Atmos (podmanivý priestorový zvuk).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Samsung QE98Q950RBT (2019) Samsung QE98Q950RBT (2019)

Je pre vás top? Hlasujte v ankete NAY TECHBOX roka 2019 a vyhrajte hodnotné ceny

Špičkový Smart QLED televízor Samsung QE98Q950RBT vás vtiahne do sveta neuveriteľne realistického a skutočne dokonalého obrazu. Prináša so sebou nadčasový dizajn s 98“ (247 cm) uhlopriečkou. O fenomenálny divácky zážitok sa postará 8K rozlíšenie (7680 x 4320) s 33 miliónmi obrazových bodov. Skvelý chod televízora zaručí výkonný procesor Quantum 8K, ktorý v reálnom čase upravuje zobrazované scény. Na zlepšovanie obrazu v nízkej kvalite využíva pokročilú umelú inteligenciu, strojové učenie a technológiu 8K Al Upscaling. Televízor sa vyznačuje neobyčajnou hĺbkou farieb, skvostnou čistotou, ostrosťou a dokonalým detailným zobrazením. Ak práve televízor nesledujete, režim Ambient Mode ponúkne pridanú hodnotu zariadenia – napríklad doplní interiér zobrazením ladiacich farieb.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 98 "
  • Uhlopriečka: 247 cm
  • Wi-Fi: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Full Array LED 

Televízory s technológiou Full Array LED sú v porovnaní s televízormi so štandardnou technológiou Edge LED osvetľované väčším množstvom LED diód, ktoré sú umiestnené priamo za obrazovkou. V kombinácii s technológiou precízneho lokálneho tlmenia svetla môže televízor nezávisle stmavovať alebo osvetľovať jednotlivé zóny LED diód, čo so sebou prináša presnejší kontrast. 

Dokonale autentický zážitok s rozlíšením 8K 

Vstúpte do sveta 8K využívajúceho uznávaný procesor X1 Ultimate. Vychutnajte si zábavu vo veľkom formáte so štvornásobne vyšším rozlíšením ako 4K a vysokým jasom špeciálne vyvinutým pre rozlíšenie 8K. Obraz má väčšiu hĺbku a textúry a detaily sú kvalitnejšie, vďaka čomu vaše zorné pole zaplní pohlcujúci realizmus. 

Znovuobjavte ukryté detaily 

Technológia 8K X-Reality PRO pomocou exkluzívnej databázy 8K konvertuje obraz na vyššiu kvalitu. Zábery sa zaostria a zdokonalia v reálnom čase, čím sa odhalí viac detailov v štruktúre budovy, ktoré boli predtým takmer neviditeľné. 

Detailnejšie scény vďaka intenzívnemu kontrastu 

Televízor s rozlíšením 8K HDR a technológiou 8K X-tended Dynamic Range PRO má až 20-násobne väčší kontrast ako bežné televízory LED, vďaka čomu sú tmavé scény tmavšie a svetlé svetlejšie.  

Obraz a zvuk v dokonalej harmónii 

Nechajte sa vtiahnuť do deja realistickým obrazom a rovnako kvalitným zvukom. Kombinácia nádherne detailného obrazu s technológiou Sound-from-Picture Reality prináša úchvatný audiovizuálny zážitok. 

Sound-from-Picture Reality 

Systém Acoustic Multi-Audio disponuje štyrmi prednými reproduktormi na vytvorenie autentického zvuku. Vďaka precízne zladenému zvuku s akciou je váš zážitok zo sledovania ešte pohlcujúcejší. 

Stredobod uchvacujúceho zvuku 

Použite svoj televízor ako centrálny reproduktor a vypočujte si dialógy, vokály a hudobné nástroje v neuveriteľne jasnom zvuku. Jednoducho pripojte systém domáceho kina a užite si pohlcujúci filmový zážitok. 

Dynamický zážitok na veľkej obrazovke 

Tento televízor je navrhnutý tak, aby poskytol pôsobivý zážitok zo sledovania na veľkej obrazovke. Výkonný obraz, ktorý vás vtiahne do centra diania. 

Živé odtiene farby z každého uhla 

Sledujte realistické živé farby z každej strany. Technológia X-Wide Angle verne zobrazuje odtiene pomocou displeja Triluminos, aby ste si ich mohli vychutnať z každého pozorovacieho uhla. 

Štúdiová kvalita s kalibrovanou službou Netflix 

Tento režim bol špeciálne vyvinutý na sledovanie originálnej tvorby služby Netflix tak, aby na televízore reprodukoval rovnakú kvalitu obrazu, ako má štúdiová nahrávka. Kalibrovaná služba Netflix verne zachováva filmárove predstavy a zámer.  

Poddajte sa vzrušujúcemu zážitku 

Vychutnajte si filmovú kvalitu vo svojej domácnosti. Dolby Vision oživovaním scén prináša zážitok zo sledovania a Dolby Atmos napĺňa miestnosť podmanivým priestorovým zvukom. 

Nové svety sa vám sprístupnia jedným slovom 

Zábavu, o akej sa vám doteraz len snívalo, máte na dosah. Vďaka pokročilému hlasovému ovládaniu vám tento televízor Android TV v okamihu umožní sledovať filmy a televízne relácie z aplikácií či vysielania. 

Jednoduché ovládanie 

Pripojte k televízoru digitálne prijímače a iné zariadenia cez HDMI a ovládajte ich inteligentným ovládačom. Vďaka tenšiemu, oblejšiemu dizajnu, mikrofónu na hlasové ovládanie a vylepšenému rozloženiu tlačidiel je jeho používanie hračka. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 84,6 "
iUhlopriečka: 214,8 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iTyp obrazovky: LED
iRozlíšenie: 7680x4320
iSmart TV: Áno
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony

Display/Grafika

iUhlopriečka: 84,6 "
iUhlopriečka: 214,8 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 8K
iRozlíšenie: 7680x4320
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 2
iPočet USB 3.0 portov: 1
Počet RF vstupov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 191,3 cm
Výška: 114,1 cm
Hĺbka: 12 cm
Hmotnosť: 74,5 Kg
Výška s podstavcom: 122,6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Tabletop stand,Hlas.DO,Bat,Sieť.nap.káb.

Smart TV

iSmart TV: Áno

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x400

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: D

Ostatné

Kód produktu: KD85ZG9BAEP

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore