Sony KD-85ZH8

Uhlopriečka ("): 85 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 8K, OS TV: Android TV, Elektronický informačný list

 • Sledovať zmeny
 • Do obľúbených
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Unikátny Android Smart televízor Sony KD-85ZH8 s dizajnom One Slate, obrazovkou Full Array LED s lokálnym tlmením, skvelým rozlíšením 8K (7680x4320) a 85“ uhlopriečkou (215 cm) vás vtiahne do deja vďaka dokonale synchronizovanému zvuku s realistickým obrazom. Pre ešte lepší zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov poslúži kombinácia technológií 8K X-tended Dynamic Range PRO (prispôsobuje jas), 8K X-Reality PRO (pre výnimočné rozlíšenie), Object-based Super Resolution (realistické textúry) a X-Motion Clarity (menej rozmazania v rýchlych scénach) či Processor X1 Ultimate a živý displej Triluminos (jasné a realistické farby). O viacrozmerný vysokokvalitný zvuk sa postarajú reproduktory integrované priamo v ráme, systém Acoustic Multi-Audio, technológia Dolby Atmos a S-Force Front Surround (virtuálne reprodukuje v TV systém priestorového reproduktora). Pokročilé hlasové ovládanie poskytne širokú škálu možnej zábavy a s určitosťou poteší aj množstvo inovatívnych funkcií – Bluetooth, Chromecast, Apple AirPlay či Google Play.

Realistická kombinácia 8K a pohlcujúceho zvuku

Vstúpte do sveta veľkých obrazoviek s rozlíšením 8K a vychutnajte si dokonale synchronizovaný zvuk s obrazom. Vďaka štíhlemu a jednoduchému dizajnu One Slate sa môžete naplno ponoriť do akcie. 

Väčšia obrazovka, detaily v 8K a skutočný zážitok

Výkonný procesor sa postará o výraznejšie hĺbky a detaily. Bez ohľadu na to, čo pozeráte, si na televíznej obrazovke s technológiou Full Array LED s lokálnym tlmením podsvietenia tmavé aj svetlé tóny vychutnáte naplno.

Výnimočné rozlíšenie pri sledovaní čohokoľvek

Vďaka jedinečným funkciám je možné akýkoľvek obsah konvertovať takmer na realistické rozlíšenie 8K. Procesor X1 Ultimate presne analyzuje a spracováva údaje, čím dodáva filmom v rozlíšení 8K štvornásobok rozlíšenia 4K, výsledkom čoho sú scény s výraznými textúrami a detailmi. Technológia 8K X-Reality PRO pomocou jedinečnej databázy 8K konvertuje aj filmy v rozlíšení 4K a 2K na vyššiu kvalitu blížiacu sa rozlíšeniu 8K. Technológia Object-based Super Resolution sa potom stará o optimalizáciu rozlíšenia jednotlivých objektov a prináša realistické textúry. 

Viditeľný kontrast s presným ovládaním

Tento televízor presne vyvažuje svetelný výstup na obrazovke, vďaka čomu majú scény úchvatný kontrast. Technológia Full Array LED rozsvecuje zóny LED diód nezávisle od seba. Vďaka tomu sú svetlé časti svetlejšie a tmavé tmavšie a vytvára sa realistickejší kontrast. Ten vylepšuje aj technológia 8K X-tended Dynamic Range PRO, ktorá prispôsobuje jas tak, aby boli svetlé odtiene v osvetlených častiach a tmavé odtiene v tieňoch výraznejšie. 

Realistickejšie farby a kontrast

Vylepšenie objektov pomocou HDR analyzuje farbu objektov a upravuje kontrast. Keďže sa objekty prepracovávajú individuálne, tento TV dokáže vytvoriť väčšiu hĺbku, výraznejšie štruktúry a realistickejší obraz.

Reprodukuje širšiu a presnejšiu škálu farieb

Technológia TRILUMINOS využívajúca procesory X1 rozširuje farebné spektrum, vďaka čomu dokáže reprodukovať viac farieb ako bežný televízor. Analyzuje údaje v každej snímke a spracováva ich tak, aby boli farby ešte prirodzenejšie a presnejšie.

Prekrásne farby na každej strane

Sledovanie TV zboku je rovnako uspokojivé ako zo stredu. Optický dizajn vytvorený na ovládanie podsvietenia, panel X-Wide Angle, zabezpečuje, že farby budú verné

Jasné a čisté rýchle scény

Na niektorých obrazovkách sa šport a rýchle scény zdajú byť rozmazané. Vďaka technológii X-Motion Clarity je všetko plynulé, jasné a čisté. Technológia samostatne ovláda každý okamih, optimalizuje jeho trvanie a v prípade potreby zvýši jas. 

Harmónia zvuku a obrazu – reproduktor priamo v ráme

Reproduktory sú integrované priamo v ráme a zvuk preto vychádza z toho miesta, kde sa odohráva scéna. Priblížením reproduktorov bližšie k stredu obrazovky sa podarilo dosiahnuť harmóniu obrazu a zvuku.

 • Zvuk sa prehráva v scéne na správnom mieste – Systém Acoustic Multi-Audio do rámu pridáva vibrujúci výškový reproduktor, vďaka ktorému sa zvuk prispôsobuje deju a prináša tak skutočne pohlcujúci zážitok. Jednotlivé zosilňovače sa ovládajú oddelene, aby sa dalo presne nastaviť rozmiestnenie zvuku reproduktora v oblastiach s vysokými tónmi, čo zlepšuje akustický tlak a stabilitu a zvyšuje realistickosť. 

 • Stredobod uchvacujúceho zvuku – Použite televízor ako centrálny reproduktor a vypočujte si dialógy, vokály a hudobné nástroje v jasnom zvuku. 

Technológie Dolby Atmos a S-Force Front Surround

 • Dolby Atmos - Táto technológia vysiela zvuk zhora aj zo strán, vďaka čomu počujete, ako sa vám nad hlavou pohybujú objekty. Môžete si tak vychutnať realistický viacrozmerný zážitok.

 • S-Force Front Surround – Užite si zvuk, ktorý akoby vychádzal zo samostatného viacrozmerného priestorového reproduktora. Vďaka konverzným vstupom dokáže virtuálne reprodukovať v TV systém priestorového reproduktora a výsledný zvuk vás úplne pohltí.

 • Jasné hlasy – Vďaka funkcii Voice Zoom počujete ľudí hovoriť jasne a nemusíte zvyšovať hlasitosť.

Dokonalý obraz a zvuk v každom prostredí

Posaďte sa a vychutnajte si skvelý zážitok zo sledovania. Technológia optimalizácie podľa prostredia automaticky prispôsobuje obraz a zvuk okolitému prostrediu.

 • Jas prispôsobený miestnosti – TV disponuje svetelným snímačom, ktorý optimalizuje jas obrazu podľa podmienok v miestnosti. Ak je miestnosť svetlá, jas zvýši, a ak je tmavá, jas naopak zníži, čím dosiahne dokonalý obraz.

 • Zvuk prispôsobený prostrediu – Tento televízor s rozlíšením 8K deteguje objekty v miestnosti, vďaka čomu prispôsobuje a vylepšuje zvuk.

Veľká obrazovka, ktorá vás pohltí

Nechajte sa pohltiť zábavou bez akýchkoľvek vyrušení. TV LED s rozlíšením 8K sa vyznačuje minimalistickým dizajnom One Slate a štíhlym rámom. 

 • Úzky hliníkový rám – Vďaka nemu sa sústredíte na obraz, nie televízor.

 • Nenápadný stojan s dvoma polohami – Nenápadný stojan leží na poličke a nenarúša váš zážitok zo sledovania. Vďaka jeho nastaveniam ho môžete položiť na malú aj veľkú poličku. 

 • Zbavte sa spleti káblov – Zbavte sa spleti káblov a schovajte ich pomocou držiakov káblov, aby váš televízor vyzeral dobre spredu, zboku aj zozadu. 

Ľahký prístup, jednoduchý život

S týmito televízormi Smart Android TV, ktoré ponúkajú jednoduchý prístup k vášmu obľúbenému obsahu, službám a zariadeniam, sa stane váš život jednoduchší.

Nové svety sa vám sprístupnia jedným slovom

Chcete zábavu, ktorá bude pre celú rodinu? Stačí povedať. Vďaka pokročilému hlasovému ovládaniu vám tento televízor v okamihu umožní sledovať filmy a televízne relácie z aplikácií či vysielania. (funkcie sa líšia v závislosti od krajiny)

Funguje s Apple AirPlay/Apple HomeKit

S Apple AirPlay môžete streamovať video a audio do svojho televízora priamo z vášho iPhone, iPad alebo Mac. Sledujte filmy a relácie z aplikácie Apple TV, z vašich obľúbených aplikácií alebo dokonca z prehliadača Safari.  

Moderný život s inteligentnými zariadeniami

Chromecast umožňuje prenos videí, hier a aplikácií z mobilného zariadenia do TV s technológiou Chromecast built in bez zníženia kvality. Stačí ťuknúť na tlačidlo prenosu na zariadení s Androidom alebo iOS a môžete začať sledovať vo veľkom formáte.

Podsvietený diaľkový ovládač

Pri sledovaní televízora v tme stačí jednoducho chytiť diaľkový ovládač s integrovaným podsvietením a môžete meniť kanály či hlasitosť.

Jednoduché ovládanie

Pripojte k televízoru digitálne prijímače a iné zariadenia cez HDMI a ovládajte ich inteligentným ovládačom. Vďaka tenšiemu dizajnu, mikrofónu na hlasové ovládanie a rozloženiu tlačidiel je jeho používanie hračka.

Obsah presne podľa predstáv jeho tvorcov

Digitálna kompresia obsahu a jeho prispôsobenie TV negatívne ovplyvňuje kvalitu a zážitok zo sledovania nie je taký, ako zamýšľal režisér v štúdiu. Vďaka jedinečným funkciám si môžete aj doma vychutnať zábavu na štúdiovej úrovni.

Unikátne vylepšenia

 • Režim Netflix Calibrated Mode – Tento režim bol špeciálne vyvinutý na sledovanie originálnej tvorby služby Netlfix tak, aby na televízore reprodukoval rovnakú kvalitu obrazu, ako má štúdiová nahrávka. 

 • Poddajte sa filmovému zážitku – Vychutnajte si filmovú kvalitu vo svojom dome. Dolby Vision oživovaním scén prináša zážitok zo sledovania a Dolby Atmos napĺňa miestnosť podmanivým priestorovým zvukom.

 • Zachovanie vášne filmárov – Vďaka používaniu vysokovýkonného softvéru CalMAN na automatickú kalibráciu od spoločnosti Portrait Displays dokáže tento televízor zachovávať farby z produkcie.

Podpora Smart aplikácií

 • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Live TV od freeSAT - Skylink -Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby freeSAT od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu Live TV s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Služba SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Apple TV - V aplikácii Apple TV nájdete tisícky filmov na zakúpenie alebo požičanie. Ponuka rozsiahlej produkcie je personalizovaná a odborne zostavovaná na základe vašich preferencií. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • AirPlay 2 - Tento televízor si bude rozumieť aj s vaším zariadením značky Apple. Takto môžete poľahky streamovať obsah z Apple prístrojov rovno na obrazovku vášho televízora.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 85 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 8K
OS TV Android TV

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony KD-85ZH8

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené