Sony KE-48A9

Televízor, Smart: Áno, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 121 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 100 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilný s Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Áno, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný Smart OLED televízor Sony KE-48A9BAEP so štíhlym dizajnom One Slate a nádherným hliníkovým centrálnym stojanom sa hodí do každej obývačky a ponúka vysoký dynamický rozsah (HDR), rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 × 2160) a 48“ uhlopriečku (121 cm). O skvelý zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov sa postará kombinácia technológií Pixel Contrast Booster (zvýrazňuje farby a kontrast v svetlých oblastiach), X-Motion Clarity (menej rozmazania v rýchlych scénach), technológia 4K X-Reality PRO (zvýšenie rozlíšenia 4K) či procesor X1 Ultimate a živý displej Triluminos (jasné a realistické farby). Viacrozmerný vysokokvalitný zvuk zabezpečí technológia Dolby Atmos (vysiela zvuk zhora aj zo strán) a S-Force Front Surround (dokáže virtuálne reprodukovať v TV systém priestorového reproduktora). Pokročilé hlasové ovládanie poskytne širokú škálu možnej zábavy a s určitosťou poteší aj množstvo inovatívnych funkcií – Bluetooth, Chromecast, Apple AirPlay či Google Play.

Procesor, ktorý prináša to najlepšie zo systému OLED

Tento procesor je využívaný aj na presnú analýzu obrazových údajov v 8K TV2 od spoločnosti Sony, aby sa dosiahli intenzívne kontrasty OLED s čistými čiernymi odtieňmi, úžasným jasom a realistickými obrazmi.

Výnimočná hĺbka a realistickosť 

Vychutnajte si farby reálneho sveta, objavte detaily v tmavých tieňoch a jasných svetlých častiach. Technológia Pixel Contrast Booster zvýrazňuje farby a kontrast v svetlých oblastiach a dodá tak scénam realistické odtiene a farby, väčšiu hĺbku, jemné textúry a zároveň kontrast s čisto čiernymi farbami, aké vám dokáže poskytnúť len OLED.

Object-based HDR remaster

Vylepšenie objektov pomocou HDR analyzuje farbu objektov a upravuje kontrast. Keďže objekty sa prepracovávajú individuálne, tento TV dokáže vytvoriť väčšiu hĺbku, výraznejšie štruktúry a realistickejší obraz.

Dokonalé rozlíšenie pri každom pozeraní

Vďaka funkciám od Sony je možné akýkoľvek obsah konvertovať na realistické rozlíšenie 4K. Procesor X1 Ultimate, ktorý je dvakrát rýchlejší ako X1 Extreme, presne analyzuje a spracováva údaje, čím dodáva filmom v 4K realistické detaily a textúry. 4K X-Reality PRO pomocou databázy 4K konvertuje aj filmy v 2K a Full HD na vyššiu kvalitu blížiacu sa 4K. Object-based Super Resolution sa potom stará o optimalizáciu rozlíšenia jednotlivých objektov a prináša realistické textúry.

Reprodukuje širšiu a presnejšiu škálu farieb

Technológia TRILUMINOS využívajúca procesory X1 rozširuje farebné spektrum, vďaka čomu dokáže reprodukovať viac farieb ako bežný televízor. Analyzuje údaje v každej snímke a spracováva ich tak, aby boli farby ešte prirodzenejšie a presnejšie. 

  • Jasné a čisté rýchle scény - Vďaka obrazu tvorenému miliónmi samostatne ovládaných pixelov je na obrazovke OLED ostré všetko. A vďaka technológii X-Motion Clarity aj rýchle akčné scény zostávajú plynulé a zreteľné. Precízne ovládanie pohyblivého obrazu minimalizuje rozmazanie, čo umožňuje zachovať jeho vernosť a jas aj pri mimoriadne rýchlych scénach.

  • Nádherné farby z každého uhla - Sledovanie televízora zboku je teraz rovnako uspokojivé ako zo stredu. Vďaka panelu OLED sú farby konzistentné a verné z každého uhla.

Harmónia zvuku a obrazu – obrazovka ako reproduktor

Vďaka tomu, že obrazovka funguje ako reproduktor, zvuk a obraz sú v dokonalej harmónii, pričom zvuk vychádza zo správneho miesta na obrazovke a prináša tak filmovejší zážitok.

Neuveriteľne pohlcujúci zvuk z obrazovky

Technológia Acoustic Surface Audio mení celú obrazovku na reproduktor. Inovatívny motorček za obrazovkou jemne vibruje a vytvára zvuk, ktorý vychádza z centra akcie, napríklad pri dialógu postáv alebo zvuku motora auta.

  • Dolby Atmos - Táto technológia vysiela zvuk zhora aj zo strán, vďaka čomu počujete, ako sa vám nad hlavou pohybujú objekty. Môžete si tak vychutnať realistický viacrozmerný zážitok.

  • S-Force Front Surround – Užite si zvuk, ktorý akoby vychádzal zo samostatného viacrozmerného priestorového reproduktora. Vďaka konverzným vstupom dokáže virtuálne reprodukovať v TV systém priestorového reproduktora a výsledný zvuk vás úplne pohltí.

  • Voice Zoom - Vďaka funkcii Voice Zoom počujete ľudí hovoriť jasne a nemusíte zvyšovať hlasitosť. Oceníte to najmä pri prehľadoch správ a dokumentárnych filmoch.

Dokonalý obraz a zvuk v každom prostredí

Posaďte sa a vychutnajte si ten najlepší zážitok zo sledovania. Jedinečná technológia optimalizácie podľa prostredia od spoločnosti Sony automaticky prispôsobuje obraz a zvuk okolitému prostrediu.

Jas prispôsobený vašej miestnosti 

Televízor OLED s rozlíšením 4K disponuje svetelným snímačom, ktorý optimalizuje jas obrazu podľa podmienok v miestnosti. Ak je miestnosť svetlá, jas zvýši, a ak je tmavá, jas naopak zníži, čím dosiahne dokonalý obraz.

Zvuk prispôsobený prostrediu

Zvukový zážitok sa môže meniť v závislosti od predmetov v miestnosti. Záclony napríklad pohlcujú zvuk a objekty pred televízorom narúšajú prúdenie zvuku, čím znižujú jeho kvalitu. Tento televízor s rozlíšením 4K Ultra HD deteguje objekty v miestnosti, vďaka čomu prispôsobuje a vylepšuje zvuk.

Minimalistický dizajn vás vtiahne do deja

Vďaka úzkemu rámu sa sústredíte len na obrazovku a vychutnáte si pohlcujúci zážitok zo sledovania. Kompaktná veľkosť, úzky rám a dizajn One Slate zabezpečia, že televízor bude ladiť s každou obývačkou.

Dizajn One Slate, žiadne rozptyľovanie

Štíhly a jednoduchý dizajn One Slate pri pozeraní na obrazovku nerozptyľuje a skvelo sa hodí do každej miestnosti.

Ľahký prístup, jednoduchý život

S televízormi Smart Android TV, ktoré ponúkajú jednoduchý prístup k vášmu obľúbenému obsahu, službám a zariadeniam, je život jednoduchší.

Nové svety sa vám sprístupnia jedným slovom

Chcete zábavu, o akej sa vám doteraz len snívalo? Stačí povedať. Vďaka pokročilému hlasovému ovládaniu vám televízor Smart Android TV v okamihu umožní sledovať filmy a televízne relácie z aplikácií či vysielania. (funkcie sa líšia v závislosti od krajiny)

Funguje s Apple AirPlay/Apple HomeKit

S Apple AirPlay môžete streamovať video a audio do svojho televízora priamo z vášho iPhone, iPad alebo Mac. Sledujte filmy a relácie z aplikácie Apple TV, z vašich obľúbených aplikácií alebo dokonca z prehliadača Safari. 

Moderný život s inteligentnými zariadeniami

Chromecast umožňuje prenos videí, hier a aplikácií z mobilného zariadenia do TV s technológiou Chromecast built in bez zníženia kvality. Stačí ťuknúť na tlačidlo prenosu na zariadení s Androidom alebo iOS a môžete začať sledovať vo veľkom formáte.

Vychutnajte si plynulejšie a responzívnejšie hranie hier

BRAVIA Sync rozpozná, keď pripojíte hernú konzolu, a TV prepne do herného režimu. V ňom je spracúvanie obrazu optimalizované tak, aby vyhovovalo rýchlejšej snímkovej frekvencii videohier, vďaka čomu si budete môcť vychutnať plynulé a responzívne hranie bez oneskorení.

Jednoduché ovládanie

Pripojte k televízoru digitálne prijímače a iné zariadenia cez HDMI a ovládajte ich inteligentným ovládačom. Vďaka tenšiemu dizajnu, mikrofónu na hlasové ovládanie a rozloženiu tlačidiel je jeho používanie hračka.

Obsah presne podľa predstáv jeho tvorcov

Digitálna kompresia obsahu a jeho prispôsobenie TV negatívne ovplyvňuje kvalitu a zážitok zo sledovania nie je taký, ako zamýšľal režisér v štúdiu. Vďaka jedinečným funkciám si môžete aj doma vychutnať zábavu na štúdiovej úrovni.

Unikátne vylepšenia

  • Režim Netflix Calibrated Mode – Tento režim bol špeciálne vyvinutý na sledovanie originálnej tvorby služby Netlfix tak, aby na televízore reprodukoval rovnakú kvalitu obrazu, ako má štúdiová nahrávka. 

  • Poddajte sa filmovému zážitku – Vychutnajte si filmovú kvalitu vo svojom dome. Dolby Vision oživovaním scén prináša zážitok zo sledovania a Dolby Atmos napĺňa miestnosť podmanivým priestorovým zvukom.

  • Zachovanie vášne filmárov – Vďaka používaniu vysokovýkonného softvéru CalMAN na automatickú kalibráciu od spoločnosti Portrait Displays dokáže tento televízor zachovávať farby z produkcie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 48 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony KE-48A9

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami