LittleBig Planet 3 (PlayStation Hits Edition) - PS4 hra

Cena:
17,99 €

Pôvodná cena 19,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

POPIS PRODUKTU

V hre LittleBig Planet 3 z edície PlayStation Hits sa Sackboy alebo Sackgirl ocitne na novej planéte Bunkum. Nevedomky pomôže oslobodiť tri mýtické bytosti nazývané Titani, ktoré chcú zničiť planétu a zmenia tvorcu Newtona na hrozné monštrum. Na obnovenie rovnováhy musí hlavný hrdina vyhľadať pomoc u Toggela, Oddsocka a Swoopa, starobylých hrdinov Bunkumu. Verzia pre PlayStation 4 má viac funkcií, vylepšenú hrateľnosť a grafiku v plnom HD rozlíšení 1080p. Okrem základných misií si môžete zahrať aj viac než 8,5 milióna už publikovaných úrovní alebo vytvoriť vlastnú úroveň a zdieľať ju s ostatnými hráčmi. Hra disponuje singleplayerom aj multiplayerom pre 4 hráčov.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 10 %
Popis produktu

Kampaň

Tvorca Newton transportuje Sackperson na novú planétu, ktorá sa volá Bunkum. V krátkom hrateľnom návode si zvolíte, či budete hrať hru ako Sackboy alebo Sackgirl. Potom vás Newton presvedčí, aby ste mu pomohli dostať sa na miesto kde sú uväznené tri mýtické bytosti nazývané tiež Titani. S ich pomocou chce tvorca vylepšiť planétu. Lenže pri pokuse ich ovládať sa Newton zmení na hrozivé monštrum a spolu s bytosťami začne ničiť planétu. Hlavný hrdina musí vyhľadať pomoc u Toggela, Oddsocka i Swoopa, starobylých hrdinov Bunkumu, ak chce zachrániť planétu aj Newtona. Hlavný príbeh je rozdelený do troch časti. Na konci každej časti oslobodíte jedného so záchrancov.

Vlastné misie

Hra umožňuje vytvorenie vlastných úrovní hry a zdieľať ich s ostatnými hráčmi. Ak sa vám nechce vymýšľať nové misie, tak si môžete stiahnuť nejakú z už publikovaných. V súčasnosti je ich už viac ako 8,5 milióna.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Adventúry
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Playstation
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Adventúry
Vekové obmedzenie: 7+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: PS719414476

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore