LittleBig Planet 3 (PlayStation Hits Edition) - PS4 hra

Zobraziť


Médium: BLU-RAY, Platforma: PS4, Typ hry: Adventúry, Lokalizácia: anglická. Viac info


Cena 9,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

V hre LittleBig Planet 3 z edície PlayStation Hits sa Sackboy alebo Sackgirl ocitne na novej planéte Bunkum. Nevedomky pomôže oslobodiť tri mýtické bytosti nazývané Titani, ktoré chcú zničiť planétu a zmenia tvorcu Newtona na hrozné monštrum. Na obnovenie rovnováhy musí hlavný hrdina vyhľadať pomoc u Toggela, Oddsocka a Swoopa, starobylých hrdinov Bunkumu. Verzia pre PlayStation 4 má viac funkcií, vylepšenú hrateľnosť a grafiku v plnom HD rozlíšení 1080p. Okrem základných misií si môžete zahrať aj viac než 8,5 milióna už publikovaných úrovní alebo vytvoriť vlastnú úroveň a zdieľať ju s ostatnými hráčmi. Hra disponuje singleplayerom aj multiplayerom pre 4 hráčov.

Kampaň

Tvorca Newton transportuje Sackperson na novú planétu, ktorá sa volá Bunkum. V krátkom hrateľnom návode si zvolíte, či budete hrať hru ako Sackboy alebo Sackgirl. Potom vás Newton presvedčí, aby ste mu pomohli dostať sa na miesto kde sú uväznené tri mýtické bytosti nazývané tiež Titani. S ich pomocou chce tvorca vylepšiť planétu. Lenže pri pokuse ich ovládať sa Newton zmení na hrozivé monštrum a spolu s bytosťami začne ničiť planétu. Hlavný hrdina musí vyhľadať pomoc u Toggela, Oddsocka i Swoopa, starobylých hrdinov Bunkumu, ak chce zachrániť planétu aj Newtona. Hlavný príbeh je rozdelený do troch časti. Na konci každej časti oslobodíte jedného so záchrancov.

Vlastné misie

Hra umožňuje vytvorenie vlastných úrovní hry a zdieľať ich s ostatnými hráčmi. Ak sa vám nechce vymýšľať nové misie, tak si môžete stiahnuť nejakú z už publikovaných. V súčasnosti je ich už viac ako 8,5 milióna.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Adventúry
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia LittleBig Planet 3 (PlayStation Hits Edition) - PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Vlastimil

7. 6. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Pre deti fajn .<br /> Mozgové bunky na plne obrátky ????<br /> Hra je pre 2 ????