Marvel Spider-Man PS4 hra

Cena:
34,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

POPIS PRODUKTU

Marvel Spider-Man je hra určená pre hernú konzolu PS4. Toto je celkom nový autentický príbeh o Spider-Manovi, na ktorom spolupracovali spoločnosti Sony Interactive Entertainment, Marvel a Insomniac Games. Po 8 rokoch sa Peter Parker stal majstrom v boji proti kriminálnym živlom v New Yorku. Náš hlavný hrdina sa snaží o vyváženie svojho chaotického pracovného aj osobného života a to ešte netuší, že ho čaká boj, ktorý rozhodne o osude 9 miliónov Newyorčanov. Hra sa dodáva v anglickom jazyku s českými titulkami.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 42 %
Popis produktu

Nové a autentické dobrodružstvo

Sony Interactive Entertainment, Insomniac Games a Marvel sa spojili, aby vytvorili nový príbeh o Spider-Manovi. Tento hrdina nie je taký, s akým ste sa stretli v minulosti. Toto je skúsený Peter Parker, ktorý sa vypracoval na majstra v boji proti veľkej kriminalite v New Yorku.

 

Staň sa Spider-Manom

Po ôsmych rokoch je Peter Parker skúsený v boji proti zločinu. Zažite plnú silu tohto nového Spider-Mana v boji plnom improvizácie a dynamickej akrobacie. Hra tiež ponúka plynulý pohyb po meste a interaktívne prostredie. 

New York je vaše ihrisko

Tvorcovia zo spoločnosti Insomniac Games vytvorili najväčší interaktívny svet, ktorý simuluje skutočný New York. Prechádzajte sa štvrťami plnými života a vychutnávajte si úchvatné pohľady na ikonické marwelovské a manhattanské pamiatky. Prostredie môžete použiť k výhre nad vašimi nepriateľmi.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Playstation
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 16+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: PS719416272

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore