Sony MEX-N5300BT

Cena:
144,00 €

Pôvodná cena 149,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,88 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlové autorádio Sony MEX-N5300BT v čiernej farbe poteší každého, kto si svoju cestu autom rád spríjemní obľúbenou hudbou. Tú bude môcť prehrávať cez CD mechaniku, FM/AM rádio, USB port, Bluetooth alebo vstup Aux-In (na pripojenie externých prehrávačov). Disponuje funkciou Dual Bluetooth (umožňuje pripojiť dva smartfóny), vysokovýkonným zosilňovačom s výkonom 4 x 55 W, technológiami NFC či Extra Bass (vylepšuje nízke frekvencie). Špecifikom je možnosť ovládania hlasom pomocou aplikácie Siri Eyes Free a systému Android, dvojzónové podsvietenie (vyberte si tú farbu, ktorá bude ladiť s interiérom vášho auta) a tri vstupy predzosilňovača (umožňujú pridať ďalšie komponenty).

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Štýlové Bluetooth/CD/USB autorádio Alpine CDE-203BT vylepšuje zvuk vašej obľúbenej hudby a ponúka množstvo funkcií konektivity. Môžete pripojiť svoj iPhone, iPod alebo telefón s Androidom a prehrávať zvukový obsah, streamovať zo Spotify alebo akéhokoľvek internetového rádia cez Bluetooth, pripojiť USB kľúč či prehrávať z CD média – je to len na vás. Zariadenie disponuje vstavaným zosilňovačom 4x50 W, 2 predzosilnenými výstupmi, funkciou Bass Engine SQ a dokáže prehrávať súbory FLAC uložené na USB médiách. Farbu tlačidiel a podsvietenia displeja môžete nastaviť v plnom spektre RGB, aby zodpovedala vašej preferencii. Súčasťou je aj dodávaný mikrofón pre vybavovanie telefonátov so zabudovanou funkciou hands-free Bluetooth.

Základné parametre

 • Bluetooth: Áno
 • USB port: Áno
 • Zvukové formáty: mp3, wma, aac, flac

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Dvakrát viac komunikácie aj farieb

Autorádio MEX-N5300BT vám každú cestu spríjemní podsvietením a rozšírenými možnosťami komunikácie. Režim Dual Bluetooth umožňuje bezdrôtovo pripojiť druhý smartfón, takže môžete telefonovať bez pomoci rúk. Dvojzónové podsvietenie sa zase postará o to, aby osvetlenie prijímača farebne ladilo s interiérom vášho auta. 

Špičkové vlastnosti

 • Rozšírte si zvukový systém – Tri výstupy predzosilňovača umožňujú pridať ďalšie komponenty a rozšíriť tak možnosti prehrávania zvuku.

 • Bezdrôtové pripojenie jedným pohybom – Technológia NFC umožňuje pripojiť telefón s technológiou Bluetooth okamžite. Stačí sa ním dotknúť ovládača hlasitosti na prijímači.

 • Ovládanie pomocou hlasu – S pripojeným smartfónom môžete prostredníctvom hlasových príkazov získavať pokyny, ovládať prehrávanie hudby a komunikovať s kontaktmi.

 • Vezmite si technológiu Siri na cesty – S aplikáciou Siri Eyes Free môžete pripojiť zariadenie so systémom iOS a ovládať hudbu, navigáciu či správy.

 • Ovládanie hlasom pre Android – Využite ovládanie hlasom na získanie navigačných pokynov, odoslanie správ a prehrávanie skladieb v smartfóne so systémom Android. 

 • Ovládanie pomocou hlasu – Využívajte praktické funkcie smartfónu bez toho, aby ste museli spustiť zrak z cesty. Pomocou hlasového ovládania spravujte hudbu, získavajte pokyny v reálnom čase a komunikujte s kontaktmi.

 • Farby podľa vášho vkusu – Vyberte si z 35 000 farieb dvojzónového podsvietenia tú, ktorá sa hodí k interiéru vášho auta. A po spustení hudby si vychutnajte svetlá pulzujúce na obrazovke LED podľa rytmu skladby.

Obklopte sa špičkovým zvukom

 • Vysokovýkonný zosilňovač – Vstavaný štvorkanálový zosilňovač s výkonom 4 x 55 W prináša silný a prirodzený zvuk.

 • Extra Bass – Vďaka technológii Extra Bass, ktorá vylepšuje nízke frekvencie, vynikne dynamika každej skladby. 

 • 10-pásmový digitálny ekvalizér – Vďaka desiatim nastaviteľným posúvačom ekvalizéra môžete zvuk jednoducho jemne doladiť podľa vlastného vkusu. Režim karaoke stíši skladby, v ktorých sa spieva, aby ste sa mohli odviazať a zaspievať si tiež. 

 • Protokol AOA 2.0 – Užite si stiahnutú alebo prenášanú hudbu zo smartfónu vďaka podpore protokolu Android Open Accessory 2.0. Jednoducho ho pripojte do USB portu a používajte svoje obľúbené hudobné aplikácie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Zvukové formáty: flac, aac, wma, mp3
iSlot pre pamäťovú kartu: Nie
DVD mechanika: Nie
Celkový výkon: 220 W
AUX vstup: Áno
DAB: Nie
Veľkosť: 1 din
CD mechanika: Áno
Diaľkové ovládanie: Áno
Odnímateľný panel: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Celkový výkon: 220 W
Veľkosť: 1 din
Odnímateľný panel: Áno

Konektivita

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Linkový výstup: Nie
AUX vstup: Áno
Výstup pre subwoofer: Áno

Multimedia

Zvukové formáty: flac, aac, wma, mp3

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Rádio

Podporované pásma: AM, FM
DAB: Nie
RDS: Áno

Mechanika a disk

DVD mechanika: Nie
CD mechanika: Áno

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Ostatné

Kód produktu: MEXN5300BT.EUR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore