Sony MHC-V13 čierny minisystém


Párty reproduktor, Farba čierna, 3 × reproduktor, Typ reproduktora: 3 - pásmové, RMS výkon: 420 W, Typ média: USB, CD, CD-RW, CD-R, Bluetooth, FM rádio, DAB, USB port, AUX vstup, Vstavaný displej. Viac info


Cena 301,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,04 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

88.6% Kvalita
Výborná

91.4% Hodnota za peniaze
Výborná

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií

Popis produktu

Prenosný zvukový systém Sony MHC-V13 v čiernom prevedení sa postará o nezabudnuteľnú zábavu na každom večierku, párty či oslave. Ponúka širokú škálu možností pripojenia - CD, USB vstup, FM tuner, DAB+, Audio in, vstup pre mikrofón a Bluetooth – aby zdroje vašej obľúbenej hudby boli čo najširšie. O skvelý hudobný výkon sa postará dvojica vysokovýkonných reproduktorov v spolupráci s technológiou Jet Bass Booster. Viacfarebné svetlá sa dokonale zladia s rytmom hudby a vďaka vstupu pre mikrofón si môžete užiť aj karaoke párty. S aplikáciami Sony Music Center a Fiestable môžete jednoducho prostredníctvom telefónu ovládať hudbu či osvetlenie a vychutnáte si tak kopec zábavy. Funkcia Wireless Party Chain vám umožní pripojiť zariadenie k hociktorému z 50 kompatibilných zvukových systémov pomocou technológie Bluetooth a rozprúdiť atmosféru ešte viac. Vďaka zabudovaným rukovätiam môžete reproduktor ľahko prenášať.

Organizujte ešte lepšie párty

Precíťte svoje obľúbené skladby aj z veľkej vzdialenosti pomocou tohto výkonného jednodielneho systému. Tancujte spolu so svetlom na reproduktore, ktoré pulzuje do rytmu hudby pustenej cez systém MHC-V13, a ovládajte prehrávanie smartfónom.

Rozozvučte celú párty 

Posuňte svoje párty na vyššiu úroveň a dodajte narodeninovým oslavám, špeciálnym príležitostiam a neplánovaným akciám festivalovú atmosféru. Hostia si môžu vďaka vysokovýkonným výškovým reproduktorom a basovému zvuku šíriacemu sa do veľkých vzdialeností, ktorý prináša technológia JET BASS BOOSTER, vychutnať výkonný zvuk kdekoľvek v miestnosti.

  • Naplňte celú párty skvelým zvukom - Hoci je systém MHC-V13 kompaktný, zvuk má pôsobivý. Dva vysokovýkonné výškové reproduktory spolu s technológiou JET BASS BOOSTER vysielajú zvuk do celej párty, vďaka čomu sa hudba z prednej časti šíri ďalej a vaši hostia si môžu vychutnať bohatý zvuk.

  • Dva vysokovýkonné výškové reproduktory rozozvučia celú párty - Dva vysokovýkonné ampliónové výškové reproduktory naklonené nahor, ktoré sa nachádzajú v hornej časti prednej strany systému, rozširujú zvukové pokrytie a zvyšujú úroveň akustického tlaku, vďaka čomu sa hudba šíri ešte ďalej a vyššie a naplní každý kút miestnosti.

  • Precíťte rytmus aj z diaľky cez JET BASS BOOSTER - Vďaka skosenej basreflexnej trubicovej konštrukcii sa prietok basového zvuku koncentruje, takže ho zreteľne počujete a na vlastnej koži cítite, aj keď v dave stojíte veľmi ďaleko.

  • Rozprúďte náladu s osvetlením reproduktora - Svetlo na reproduktore sa stará o viacfarebné osvetlenie, aby ste si mohli vychutnať pravú atmosféru nočného klubu alebo festivalu pod holým nebom.

Objavte v sebe skrytú popovú hviezdu

Zaspievajte si svoje obľúbené skladby. Vstup na mikrofón robí zo systému MHC-V13 vynikajúceho spoločníka na karaoke párty. Môžete doň zapojiť aj gitaru a systém zmeniť na zosilňovač. K dispozícii máte tri režimy: Clean sa postará o čistý zvuk, Overdrive o skreslený gitarový zvuk, no a Bass je ideálny pre basovú gitaru.

Majte párty vo svojich rukách s aplikáciou Fiestable

Zábavná a intuitívna aplikácia Fiestable, ktorá sa navyše jednoducho používa, umožňuje hravo ovládať všetky funkcie systému MHC-V13. Skôr než budete môcť aplikáciu Fiestable používať, musíte si stiahnuť aplikáciu Sony | Music Center. Potom môžete cez telefón hlasom alebo ťuknutím ovládať hudbu, osvetlenie a mnoho ďalšieho.

  • Aplikácia Sony | Music Center umožňuje ovládať hudbu a nastavenia zvuku priamo z telefónu. V aplikácii Fiestable môžete zas nastaviť farbu svetiel alebo aktivovať dídžejský či karaoke režim. A vďaka intuitívnemu ovládaniu pohybom všetko zmeníte mihnutím zápästia.

Rozšírte atmosféru párty bezdrôtovým pripojením  

Vychutnajte si mohutnejší a plnší zvuk a synchronizáciu s osvetlením. Funkcia Wireless Party Chain vám umožňuje pripojiť systém MHC-V13 k hociktorému z 50 kompatibilných vysokovýkonných zvukových systémov prostredníctvom technológie Bluetooth.

  • Technológia Bluetooth - S technológiou Bluetooth odpadá potreba káblového pripojenia a zložitého nastavovania. Jednoducho sa pripojte cez Bluetooth a párty sa môže začať.

  • Synchronizácia zvuku cez Wireless Party Chain - Prepojte pomocou technológie Bluetooth až 50 kompatibilných vysokovýkonných zvukových systémov, zažite na vlastné uši silný zvuk a sledujte, ako sa s reproduktormi synchronizuje aj osvetlenie.

  • S pripojením pre viac zariadení môžu hudbu ovládať viacerí - S priateľmi môžete pomocou technológie Bluetooth so systémom MHC-V13 spárovať naraz až tri smartfóny. Budete si tak môcť prehrávať skladby zo svojich hudobných knižníc, čím sa ich výber ešte viac rozšíri.

Viac možností počúvania pomocou formátu DAB+ 

Vďaka tuneru kompatibilnému s formátom DAB+ môžete kdekoľvek počúvať svoje obľúbené rozhlasové stanice.

Prežije každú párty 

Systém MHC-V13 je vyrobený tak, aby bol užitočný a odolný, takže si nemusíte lámať hlavu, či dokáže prežiť párty.

  • Párty tam, kam idete - Reproduktor MHC-V13 má zabudované rukoväte, vďaka ktorým ho bez problémov odnesiete na večierok k svojim známym alebo do inej miestnosti.

  • Stvorené na divokú párty - Vďaka tvrdému plastu, ktorý pokrýva všetky vonkajšie strany systému, a pevným chráničom rohov je systém MHC-V13 mimoriadne odolný a jednoducho sa prenáša na akúkoľvek párty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
RMS výkon 420 W

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

8 recenzií Sony MHC-V13 čierny minisystém

88.6% Kvalita
Výborná

91.4% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jarmila

16. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaBarbora

17. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VynikajúcaLucia

3. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze DobráErika

24. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Výborná kvalita