Sony MHC-V13 čierny

Zobraziť

 • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, RMS výkon: 420 W,


Cena 259,00 €

5,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Prenosný zvukový systém Sony MHC-V13 v čiernom prevedení sa postará o nezabudnuteľnú zábavu na každom večierku, párty či oslave. Ponúka širokú škálu možností pripojenia - CD, USB vstup, FM tuner, DAB+, Audio in, vstup pre mikrofón a Bluetooth – aby zdroje vašej obľúbenej hudby boli čo najširšie. O skvelý hudobný výkon sa postará dvojica vysokovýkonných reproduktorov v spolupráci s technológiou Jet Bass Booster. Viacfarebné svetlá sa dokonale zladia s rytmom hudby a vďaka vstupu pre mikrofón si môžete užiť aj karaoke párty. S aplikáciami Sony Music Center a Fiestable môžete jednoducho prostredníctvom telefónu ovládať hudbu či osvetlenie a vychutnáte si tak kopec zábavy. Funkcia Wireless Party Chain vám umožní pripojiť zariadenie k hociktorému z 50 kompatibilných zvukových systémov pomocou technológie Bluetooth a rozprúdiť atmosféru ešte viac. Vďaka zabudovaným rukovätiam môžete reproduktor ľahko prenášať.

Organizujte ešte lepšie párty

Precíťte svoje obľúbené skladby aj z veľkej vzdialenosti pomocou tohto výkonného jednodielneho systému. Tancujte spolu so svetlom na reproduktore, ktoré pulzuje do rytmu hudby pustenej cez systém MHC-V13, a ovládajte prehrávanie smartfónom.

Rozozvučte celú párty 

Posuňte svoje párty na vyššiu úroveň a dodajte narodeninovým oslavám, špeciálnym príležitostiam a neplánovaným akciám festivalovú atmosféru. Hostia si môžu vďaka vysokovýkonným výškovým reproduktorom a basovému zvuku šíriacemu sa do veľkých vzdialeností, ktorý prináša technológia JET BASS BOOSTER, vychutnať výkonný zvuk kdekoľvek v miestnosti.

 • Naplňte celú párty skvelým zvukom - Hoci je systém MHC-V13 kompaktný, zvuk má pôsobivý. Dva vysokovýkonné výškové reproduktory spolu s technológiou JET BASS BOOSTER vysielajú zvuk do celej párty, vďaka čomu sa hudba z prednej časti šíri ďalej a vaši hostia si môžu vychutnať bohatý zvuk.

 • Dva vysokovýkonné výškové reproduktory rozozvučia celú párty - Dva vysokovýkonné ampliónové výškové reproduktory naklonené nahor, ktoré sa nachádzajú v hornej časti prednej strany systému, rozširujú zvukové pokrytie a zvyšujú úroveň akustického tlaku, vďaka čomu sa hudba šíri ešte ďalej a vyššie a naplní každý kút miestnosti.

 • Precíťte rytmus aj z diaľky cez JET BASS BOOSTER - Vďaka skosenej basreflexnej trubicovej konštrukcii sa prietok basového zvuku koncentruje, takže ho zreteľne počujete a na vlastnej koži cítite, aj keď v dave stojíte veľmi ďaleko.

 • Rozprúďte náladu s osvetlením reproduktora - Svetlo na reproduktore sa stará o viacfarebné osvetlenie, aby ste si mohli vychutnať pravú atmosféru nočného klubu alebo festivalu pod holým nebom.

Objavte v sebe skrytú popovú hviezdu

Zaspievajte si svoje obľúbené skladby. Vstup na mikrofón robí zo systému MHC-V13 vynikajúceho spoločníka na karaoke párty. Môžete doň zapojiť aj gitaru a systém zmeniť na zosilňovač. K dispozícii máte tri režimy: Clean sa postará o čistý zvuk, Overdrive o skreslený gitarový zvuk, no a Bass je ideálny pre basovú gitaru.

Majte párty vo svojich rukách s aplikáciou Fiestable

Zábavná a intuitívna aplikácia Fiestable, ktorá sa navyše jednoducho používa, umožňuje hravo ovládať všetky funkcie systému MHC-V13. Skôr než budete môcť aplikáciu Fiestable používať, musíte si stiahnuť aplikáciu Sony | Music Center. Potom môžete cez telefón hlasom alebo ťuknutím ovládať hudbu, osvetlenie a mnoho ďalšieho.

 • Aplikácia Sony | Music Center umožňuje ovládať hudbu a nastavenia zvuku priamo z telefónu. V aplikácii Fiestable môžete zas nastaviť farbu svetiel alebo aktivovať dídžejský či karaoke režim. A vďaka intuitívnemu ovládaniu pohybom všetko zmeníte mihnutím zápästia.

Rozšírte atmosféru párty bezdrôtovým pripojením  

Vychutnajte si mohutnejší a plnší zvuk a synchronizáciu s osvetlením. Funkcia Wireless Party Chain vám umožňuje pripojiť systém MHC-V13 k hociktorému z 50 kompatibilných vysokovýkonných zvukových systémov prostredníctvom technológie Bluetooth.

 • Technológia Bluetooth - S technológiou Bluetooth odpadá potreba káblového pripojenia a zložitého nastavovania. Jednoducho sa pripojte cez Bluetooth a párty sa môže začať.

 • Synchronizácia zvuku cez Wireless Party Chain - Prepojte pomocou technológie Bluetooth až 50 kompatibilných vysokovýkonných zvukových systémov, zažite na vlastné uši silný zvuk a sledujte, ako sa s reproduktormi synchronizuje aj osvetlenie.

 • S pripojením pre viac zariadení môžu hudbu ovládať viacerí - S priateľmi môžete pomocou technológie Bluetooth so systémom MHC-V13 spárovať naraz až tri smartfóny. Budete si tak môcť prehrávať skladby zo svojich hudobných knižníc, čím sa ich výber ešte viac rozšíri.

Viac možností počúvania pomocou formátu DAB+ 

Vďaka tuneru kompatibilnému s formátom DAB+ môžete kdekoľvek počúvať svoje obľúbené rozhlasové stanice.

Prežije každú párty 

Systém MHC-V13 je vyrobený tak, aby bol užitočný a odolný, takže si nemusíte lámať hlavu, či dokáže prežiť párty.

 • Párty tam, kam idete - Reproduktor MHC-V13 má zabudované rukoväte, vďaka ktorým ho bez problémov odnesiete na večierok k svojim známym alebo do inej miestnosti.

 • Stvorené na divokú párty - Vďaka tvrdému plastu, ktorý pokrýva všetky vonkajšie strany systému, a pevným chráničom rohov je systém MHC-V13 mimoriadne odolný a jednoducho sa prenáša na akúkoľvek párty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
RMS výkon 420 W

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Sony MHC-V13 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Timea

15. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené