Sony MHC-V42D čierny

Cena:
319,00 €

Pôvodná cena 369,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Prenosný 3-pásmový zvukový systém Sony MHC-V42D vďaka svojim vlastnostiam rozprúdi každú domácu párty. Ponúka širokú škálu možností pripojenia – NFC, Bluetooth, USB, HDMI – aby zdroje vašej obľúbenej hudby boli čo najširšie. Viacfarebné svetlá sú dokonale zladené s rytmom hudby a vďaka dvom vstupom pre mikrofóny si môžete užiť aj spevácky battle. Zariadenie možno ovládať gestami – dídžejské či karaoke funkcie tak budete mať pod kontrolou. Špecifikom sú technológie ako Jet Bass Booster (hudbu cítite, aj keď stojíte ďalej), DSEE (automaticky obnovuje detaily digitálnej hudby) či LDAC (odosiela trikrát viac údajov ako pri bežnom prenose). Integrovaný DVD prehrávač zaručí príjemné sledovanie vašich obľúbených filmov. Reproduktor má zabudované rukoväte, takže je ľahko prenosný.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 14 %
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Naplňte svoju párty zvukom

Prineste festivalový zvuk na oslavy narodenín či špeciálne príležitosti. Hostia si môžu vďaka basovému zvuku, ktorý prináša technológia JET BASS BOOSTER, naplno vychutnať mohutný zvuk hudby aj z veľkej vzdialenosti kdekoľvek v miestnosti. Naplňte celú miestnosť mohutným festivalovým zvukom vďaka nakloneným výškovým reproduktorom, ktoré šíria zvuk do väčšieho uhla.

Živé zvuky

Technológia DSP vytvára pravú festivalovú atmosféru naplnením párty realistickým zvukom hudobného festivalu či živého koncertu.

Technológia DSEE automaticky obnovuje detaily digitálnej hudby

Zvýšte kvalitu komprimovaných hudobných súborov. Pri kompresii pôvodných hudobných súborov sa strácajú vysokofrekvenčné prvky hudby, ktoré vašim obľúbeným skladbám dodávajú detailný a bohatý zvuk. Technológia DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) tieto prvky obnovuje a vytvára tak verný zvuk vo vysokej kvalite, ktorý je bližší originálnej nahrávke na disku CD.

Párty svetlá a osvetlenie reproduktora

Vďaka viacfarebným párty svetlám a svetlám na reproduktore rozžiarite aj na veľkej párty všetky kúty, takže vytvoríte autentickú atmosféru nočného klubu alebo festivalu pod holým nebom.

Zvislé a vodorovné ovládanie gestami

Preskočte skladbu, zmeňte efekt flanger na WAH, zapnite funkciu karaoke na mikrofóne, ovládajte výšky tónov mikrofónu a hudby alebo zvýšte hlasitosť zvislým či vodorovným mávnutím ruky. Ovládanie gestami vám umožňuje rýchle a jednoduché ovládanie funkcií zvukového systému. 

Majte všetko pod kontrolou priamo z parketu

Aplikácia Sony Music Center prináša možnosť ovládať hudbu a nastavenia zvuku priamo z telefónu. Pomocou aplikácie Fiestable nastavujete farbu svetiel alebo aktivujete dídžejský či karaoke režim. No a intuitívne ovládanie pohybom vám zas umožňuje meniť všetko mihnutím zápästia. 

Technológia NFC jedným dotykom na okamžité pripojenie

Technológie NFC a Bluetooth vás oslobodia od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa dotknúť zariadením s technológiou NFC reproduktora a máte rýchle a bezproblémové spojenie. Potom môžete prenášať svoju hudobnú zbierku. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Stačí sa pripojiť cez rozhranie Bluetooth.

Rozprúďte atmosféru vďaka reproduktorom navyše

Pripojte viaceré domáce zvukové systémy cez pripojenie Bluetooth a vychutnajte si ešte výkonnejší zvuk. Pripojte si až 50 kompatibilných domácich zvukových systémov a synchronizujte hudbu aj osvetlenie.

S pripojením pre viaceré zariadenia môžu hudbu ovládať viacerí ľudia

S priateľmi môžete pomocou technológie Bluetooth spárovať naraz až tri smartfóny. Umožní vám to prehrávať skladby z vlastných hudobných knižníc, takže si budete môcť vyberať z ešte väčšieho množstva hudby.

Port USB umožňuje jednoduché pripojenie, prehrávanie a nabíjanie

Prehrávajte skladby uložené v zariadení USB alebo si vytvorte vlastný zoznam skladieb pomocou priameho nahrávania z CD na zariadenie USB. Jednoducho pripojte svoje zariadenie do portu PLAY/REC a môžete odštartovať ďalšiu párty so všetkými svojimi obľúbenými skladbami. Alebo použite port USB na nabíjanie smartfónu počas párty.

Užitočné vlastnosti 

  • Baviť sa bude každý – Vďaka dvom vstupom na mikrofón si s hosťami užijete spevácke súboje v obľúbených skladbách. Alebo do jedného vstupu pripojte gitaru a systém zmeňte na zosilňovač, ktorý navodí pravú rokenrolovú atmosféru. 

  • Výstup HDMI na jednoduché pripojenie - Pomocou výstupu HDMI (ARC) systém bez problémov pripojíte k televízoru. Na štandardnej obrazovke môžete sledovať televíziu a DVD disky a zároveň si vychutnávať skvelý zvuk. 

  • Sledujte filmy so zabudovaným DVD prehrávačom - Dunivá hlasitosť a výkonný zvuk vás vtiahnu priamo do deja, vďaka čomu každú jednu napínavú scénu prežijete naplno. 

  • Technológia LDAC - Technológia LDAC odosiela približne trikrát viac údajov (pri maximálnej prenosovej rýchlosti 990 kb/s) ako pri bežnom prenose zvuku cez Bluetooth a poskytuje výnimočný bezdrôtový poslucháčsky zážitok.

  • Rukoväť na jednoduché prenášanie - Keď systém MHC-V42D chcete premiestniť, stačí ho len chytiť za praktickú rukoväť, zdvihnúť a preniesť všade tam, kde chcete rozbehnúť párty.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Vstup pre externý mikrofón: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iNFC: Áno
AUX vstup: Áno
Vstup pre externý mikrofón: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 32,8 cm
Výška: 80 cm
Hĺbka: 30 cm
Hmotnosť: 16 Kg

Multimedia

Typ média: DVD-RW
Zvukové formáty: mp3

Display/Grafika

iTyp displeja: fluorescenčný
Vstavaný displej: Áno

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Reproduktory

Typ reproduktora: 3 - pásmový
Počet reproduktorov: 4

Ostatné

Kód produktu: MHCV42D.CEL

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore